Jump to content

Asystentka!!


malami903

Recommended Posts

Posted

Za półtora roku kończe gimnazjum i naprawde nie mam pojęcia co robic dalej. Wczoraj pojawił sie pomysł aby zostać asystętką ale tak naprawde nie mam pojęcia czy trzeba ukończyć jakieś studia czy jakis kurs jaką szkołę ponad gimnazjalna wybrać. Moze ktos z was wie? Może znacie jakieś ciekawe zawody, bo ja tak naprawdę w tym temacie jestem słaba. :D Tak naprawde jedyne co lubie to śpiewać ale to raczej zawodowo odpada bo moi rodzice twierdzą że to bez przyszłości. Jak wiecie cos o tej asystętce lub znacie inne ciekawe zawody to piszcie. :D Chciała bym żeby ta moja przyszłość przestała mnie męczyć i żebymwiedziała jakim przedmiotom mam sie poświęcić. Liczę na waszą pomoc!!!

Link to comment
Posted

Może napisz z jakich przedmiotów jesteś najlepsza?

Link to comment
Posted

Asystentka, ale kogo?? Ciekawy zawód- polityk 8)

Link to comment
Posted

przedmioty z których jestem dobra np. polski, angielski, historia, matma (chociaż ostatnio z tego mam mały spadek formy), biologia ( tylko nie mówcie mi o lekarzu, bo nie znosze krwi) no i narazie tyle :)

Link to comment
Posted

Dziennikarstwo? (jak masz inwencję twórczą)...

Nauczyciela raczej odradzam... za dużo zachodu i do tego niskie płace...

Rzeźnik-wędliniarz raczej odpada, bo nie lubisz krwi...

Nie martw się, jest jeszcze dużo czasu. Ja jestem teraz w 1 klasie liceum. W gimnazjum chciałem studiować genetykę na Harvardzie. Teraz jakoś bliższe rzeczywistości wydają mi się studia na Akademii ekonomicznej w Poznaniu/Krakowie. Wszystko przyjdzie z czasem. A co do wyboru profilu w liceum, to idź na ten, który ci w tej chwili najbardziej odpowiada. I wtedy się okaże, czy rzeczywiście lubisz te przedmioty, bo w gimnazjum był to zaledwie taki mały wstęp. Jeśli nie, zawsze możesz się przenieść. :P

I pamiętaj jeszcze o jednym: najważniejsze w życiu to pracować w zawodzie, który sprawia przyjemność. 8)

A co do asystentki, to co przez to rozumiesz? Bo asystentką możesz być w sumie w każdym zawodzie. Np. asystentką doradcy kierownika zmiany w zakładzie przetwórstwa płatków owsianych. :lol:

Link to comment
Posted

To znaczy ja czytałam o zawodzie asystenki szefowej agencji modelek, ale pewnie cos takiego trudno by było znaleść. I bardzo mi sie spodobało tak po bliższym zapoznaniu sie z tym.

Link to comment
Posted

Asystenka szefowej agencji modelek... cóż... dosyć oryginalna praca, nie ma co. Ale agencji modelek jest mało, a asystentka starczy jedna, więc tutaj raczej małe szanse. :|

Poza tym zastanów się, czy to na pewno ta praca, o której marzysz? Czy jest to dla Ciebie interesujące?

Teraz jest tyle zawodów, że na pewno znajdziesz coś dla siebie. Powinno ci się wszystko wykrystalizować w liceum, ewentualnie pod koniec gimnazjum. Na razie się tym nie musisz przejmować, wszystko przyjdzie z czasem. :P

Link to comment
Posted

Lubisz angielski tak? Czemu by się nie wkręcić się gdzieś w polskim przedstawicielstwie jakiejś zagranicznej firmy? Teraz jest duże zapotrzebowanie na takich ludzi.

Polski i historia? Może politologia? Matematyka? Może księgowa? A może kariera polityka? Ewentualnie może jakiś menadżer? 8)

No i oczywiście zawsze zostaje możliwość wyjechania za granicę, gdzie mogła byś np. uczyć w jakiejś polskiej szkole, albo urządzić się w jakimś hoteliku jako menadżer czy coś. Możliwości jest na prawdę wiele. I najlepiej patrzeć na jakich ludzi będzie największe zapotrzebowanie za te 3-4 lata i iść na takie studia. Oczywiście mówię tu cały czas o kierunkach, które Cię interesują. Nic na siłę!

Link to comment
 • yiliyane locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 • Who's Online (See full list)

  • types
 • Popular Now

 • Najnowsze posty

  • Gloria
   Zależy, co się rozumie pod pojęciem "wejścia w konflikt z prawem". Zdarzyło mi się płacić mandaty za przekroczenie prędkości, choć z mojego punktu widzenia były to mandaty "na siłę", gdyż policja była ustawiona w takim miejscu, aby prawdopodobieństwo otrzymania mandatu było wysokie (np. wjazd w teren zabudowany, potem od razu jest ograniczenie do 40 km / h, i przy jeździe + - 50 km / h otrzymuje się mandat). Inna sytuacja to przechodzenie na przejściu dla pieszych na czerwonym świetle (gdzie chociażby w Anglii jest to dozwolone) czy przechodzenie poza przejściem dla pieszych, gdzie w promieniu 300 metrów nie widać żadnego samochodu (ale jednak policja z daleka zauważyła!). Nie uważam, żebym naraził swoje lub innych bezpieczeństwo, ponieważ upewniłem się, że nic nie jedzie i szybko przeszedłem. Natomiast zgodnie z paremią łacińską trzeba respektować prawo: dura lex sed lex. Przypomniała mi się jeszcze inna sytuacja z dróg, a mianowicie ograniczenia nakazane przez znaki drogowe, które są niewspółmierne do tego, co znajduje się na drodze. W moim mieście od jakiegoś czasu na pewnym odcinku ustawione są znaki z ograniczeniem 30 km / h z powodu zajęcia 1 pasa ruchu (z 3 dostępnych), a na remontowanym pasie od kilku miesięcy nic się nie dzieje. Także z punktu widzenia prawa może taki znak jest wymagany, natomiast z logicznego punktu widzenia - nie ma uzasadnienia.
  • Kerosine
   Is it possible that existence is our exile and nothingness our home? Emil Cioran Dziwne, ale zawsze wydawałam się to przeczuwać...
  • types
   Myślałem, że będzie lepiej jak pójdziemy na terapię dla par. W końcu to nasz wspólny problem, może ja coś robię źle?
  • yiliyane
   Cytowanie posta jest na dole:   Jak dla mnie nie dziwne, bo pewne rzeczy mogą być krępujące. Jej zależy na Tobie i nie chce stawiać się w złym świetle, żebyś jej nie odrzucił, a u psychologa, żeby terapia miała sens, trzeba powiedzieć wszystko szczerze. Jeśli chce iść sama, niech idzie.
  • types
   @yiliyane Nie wiem jak tu się cytuje, więc ospiszę bez cytowania. Ona jest dziewicą z tego co mówiła.  Mylisz się, ja jej nie nakłaniam do seksu, gdyby mi powiedziała, ze chce czekać do ślubu to bym zrozumiał, i wytrzymał. Dla mnie sex nie jest najważniejszy. Problemem jest, że ciężko z nią poruszyć takie tematy jak sex. Co tu gadać o sexie, Ona boi się wogóle bliskości. Zależy jej na mnie na pewno, bo sama proponuje spotkania, ale jednak nie możemy, a raczej ona nie może przełamać jakiejś bariery, boi się dotyku, niby coś chce a ciągle się czegoś boi.  Ja chcę z nią iść do psychologa, seksuologa, ale jak sama mówi wstydzi się iść ze mną? Dziwne to.
 • Recent Status Updates

  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
   · 0 replies
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Witam Was ponownie po rocznej nieobecności.
   · 5 replies
  • Kerosine

   Kerosine

   Ku pamięci wszystkich naszych bliskich, którzy nie mogą - już nie - zasiąść z nami do wigilijnego stołu i dla wszystkich tych, którzy musieli w kończącym się właśnie roku z kimś pożegnać. Czasami nie to, co jest, a to czego nie ma jest bardziej niż to, co jest.
   · 0 replies
  • Pizzaro

   Pizzaro

   Czy jest tutaj życie?
   · 4 replies
  • _Balladyna_

   _Balladyna_

   idę pogadać z siostrą

   · 0 replies
 • Popular Contributors

  1. 1
   yiliyane
   yiliyane
   4
  2. 2
   Kerosine
   Kerosine
   4
  3. 3
   intodecay00
   intodecay00
   2
  4. 4
   rotting_humanoid
   rotting_humanoid
   2
  5. 5
   Nieprzenikniona
   Nieprzenikniona
   2
 • Top użytkownicy (7 dni)

  Kerosine
  Kerosine
  18 posts
  intodecay00
  intodecay00
  15 posts
  Nieprzenikniona
  Nieprzenikniona
  14 posts
  yiliyane
  yiliyane
  13 posts
  wardrum
  wardrum
  9 posts
  Cranche
  Cranche
  7 posts
  patolove
  patolove
  5 posts
  Love20
  Love20
  5 posts
  types
  types
  4 posts
 • Top użytkownicy (miesiąc)

  Kerosine
  Kerosine
  65 posts
  yiliyane
  yiliyane
  63 posts
  patolove
  patolove
  51 posts
 • Top użytkownicy (rok)

  Kerosine
  Kerosine
  476 posts
  yiliyane
  yiliyane
  455 posts
  wardrum
  wardrum
  159 posts
×
×
 • Create New...
Please Sign In or Sign Up