fucking princess

myjecie, układacie rano?

Recommended Posts

Codziennie rano myję i układam włosy, taki nawyk ;)

Ja dokładnie tak samo. Nie przeżyłabym bez umycia rano włosów, bo po nocy odstają na wszystkie strony świata x)

Codziennie rano myję, czasami suszę jeśli mam mało czasu i koniecznie prostuję. Chociaż lubię jak mi się ładnie pokręcą.

Nie myję . Czeszę , ewentualnie troszkę pianki, żelu lub lakieru , od święta prostownica :wink: jak są masakryczne, to prostuję grzywkę, robię wyskoi kucyk i tyle :)

Ja myje co dwa dni rano i nigdy nie zdarzyło mi się przez to zachorować.

W dodatku po umyciu prostuje je, kręcę lub czesze kucyka ;P

W zależności czego mi się chce.

Dodam, że codziennie do szkoły mam na 8 i wstaje po 6 żeby się wyrobić ;P

Ja nie myje wlosow rano ale codziennie wieczorem i błędem jest ze chodze spac w mokrych ;| Wtedy maja taki jakis dziki ksztalt rano xD Wiec nakladam odzywke Sunsilka, susze wlosy. I prostuje :) Inaczej nie wychodze z domu bo wygladam jak straszydło xD

:D

Pzdr ;)

Rano nie myję - nie zdążam. Natomiast muszę je prostować(ale i tak niewiele, uważam, żeby ich nie zniszczyć), bo wyglądałabym no lekko mówiac.. okropnie. xP

ja bym nie mogła myć rano włosów... nigdy tak jeszcze nie robiłam... nie mam czasu poprostu ledwo zdążam na busa a co dopiero na mycie i suszenie głowy... ja myję albo codziennie a czasem co 2 dni wieczorem, potem suszę a zanim pójdę spać to mam już suche więc nie chodze z mokrą głową do spania a rano to tylko je rozczesuje nie odstają w na "wszystkie strony świata" więc nie używam pianek tylko czasami lakieru żeby miały jakiś połysk...

Włosy myję wieczorem, rano bym nie zdążyła. Czasem, w sporadycznych sytuacjach, zdejmuję pychę z serca i wstaję wcześniej, żeby umyć włosy - np. jeśli będę więcej niż 10-12h w podróży, bo inaczej włosy z wieczora by nie dotrwały i chyba bym się zadrapała na śmierć. Jednak tak na co dzień, to żadna siła by mnie nie zrzuciła wcześniej z łóżka.

Włosy myję prawie zawsze wieczorem. Nie układam, tylko czeszę (zresztą zwykle następnego dnia rano). Mycie włosów rano to u mnie raczej wyjątek niż reguła.

Włosy zawsze myję wieczorem. Rano nie miałbym czasu ich wysuszyć (naturalne schnięcie trwa ponad dwie godziny, a zbyt częste suszenie suszarką osłabia włosy).

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Who's Online (See full list)

• yiliyane
    • Kerosine
    • Sibethesto
  • Chatbox

Load More
    You don't have permission to chat.
  • Recent Status Updates

• yiliyane
      Jak przekonać rodziców do kupna nowego laptopa?
      Jak to musisz? Chcesz, ale nie musisz. Chyba że ktoś przystawia Ci pistolet do głowy i mówi, że strzeli, jeśli nie kupisz sobie laptopa  4 tysiące złotych to dużo. Tym bardziej, że ma być to sprzęt do rozrywki, a nie do pracy. Nie dziwię się, że rodzice nie chcą wydać tylu pieniędzy. Będziesz musiał sam sobie ufundować tego laptopa, jeżeli go tak bardzo pragniesz.
    • d8c
      Czy jej już przeszło?
      Rozumiem, natomiast wdaję mi się że jest to tylko i wyłącznie moja wina. Nie wiem jak to naprawić, nie wiem czy w ogóle da się to naprawić. Wczoraj gdy poruszyłem temat tego czy jest wszystko okej, usłyszałem tylko, że ona ma dość ciągłego zapewniania mnie że jest wszystko w porządku i że zależy jej tak samo jak na początku. Mam przeczucie że jest coś nie tak, ona twierdzi, że ja sobie to wmawiam. Nie wiem co mam robić. Z jednej strony chce być zapewniany że jest wszystko w porządku, jednak chyb
    • OverHubert
      Ale ja muszę przed wakacjami tego laptopa i laptop kosztuje 4k ale dziękuję za pomysly 
    • yiliyane
      A nie mają racji? Co innego, gdyby Twój obecny laptop się psuł albo gdybyś potrzebował lepszego sprzętu do pracy, a co innego, gdy chcesz nowy komputer, bo chcesz grać w gry. To nie jest potrzeba, tylko zachcianka   Ich prawo. Poza tym skąd wiesz ile mają pieniędzy, czy nie mają jakichś naprawdę ważnych, dużych wydatków w planach, czy nie stracą nagle pracy z powodu kryzysu? Ile Twój wymarzony laptop kosztuje? Może jest zwyczajnie za drogi. To jest żaden argument. Co robi kolega i
    • OverHubert
      Witam, mam taki problem, mam 5 letniego laptopa, który w grach radzi sobie dobrze, ale w nowszych już nie do końca i miałem taki pomysł, że przyda mi się lepszy sprzęt, ale moi rodzice mówią, że ten jest jeszcze dobry. Kiedy ich proszę o nowy laptop to niestety mówią nie, mimo że mają pieniądze. W szkole radzę sobie dobrze, gdyż mój kolega ma słabsze oceny ode mnie a dostał laptopa. Przepraszam, że tyle napisałem, ale bez rozpisania nie ma za bardzo sensu.