ruli

czaty

2 posty w tym temacie

Jakie znacie czaty międzynarodowe szukam i nie mogę znaleźć mogą być po niemiecku lub po angielsku.

Pomóżcie.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Ostatnie aktualizacje statusu

• Kto jest online? (Zobacz całą listę)

• Kto jest na czacie

Obecnie brak użytkowników na czacie

• ¡hola!
      @Okapi2016 zapewne za jakiś czas podeślę Ci jakieś zdjęcie  
    • ¡hola!
      Mam nadzieję, że prędzej czy później dodasz jakieś zdjęcie swojego dzieła. Bardzo chciałabym zobaczyć
    • Gdybyście mogli zabrać 3 rzeczy.
      Pomijając fakt, że chyba bym się załamała totalnie, gdybym utnęła w czasach jaskiniowców to wzięłabym ze sobą: 1. okulary (niestety trochę skreciałam, a na soczewkach długo bym nie pojechała) 2. ciepły śpiwór (po różnych obozach przetrwania, na których byłam, nie doceniam chyba bardziej niczego niż łóżko i ciepły prysznic, więc wiem jak ważne jest móc się wyspać w ciepełku) 3. nóż survivalowy (jakąś chatynkę przydałoby się zbudować, i zjeść coś też trzeba )
    • ¡hola!
      Miałam ten sam problem, dlatego też ostatecznie kupiłam zestaw 72 kredek. Sprawdza się znakomicie, a dodatkowo można uzyskać ładny efekt za pomocą mokrego pędzelka, gdyż moje kredki są akwarelowe  
    • Najostrzejsze jazdy po narkotykach
      Wiadomo, że nie ma tutaj raczej z czego się śmiać, tylko płakać nad tym co ludzie ze sobą robią. Z drugiej jednak strony miałam głupie skojarzenie, że już wiem w jaki sposób nagrywają filmy o opętaniach
  • Statystyki użytkowników

• Użytkowników
      84336
    • Najwięcej online
      3188

Najnowszy użytkownik
    Poookemoon

• Tematów
      57872