Jump to content

Walkower za flagę - opinie Kibiców

toxic8606

Recommended Posts

Posted

Umieszczam temat tu. W razie czego przenieście :oops:

Wyczytane przed chwilką na Onecie:

"Przegrana walkowerem za nieprawidłową flagę na trybunach już w rundzie wiosennej. Bez dyskusji - tak chce PZPN.

Przed rundą wiosenną kluby pierwszo- i drugoligowe muszą przygotować listę symboli, flag i haseł, które ich kibice będą mogli wieszać na stadionach w czasie sezonu. Jeśli jakąś inną flagę bądź symbol zauważy na trybunach delegat PZPN i każe je zdjąć, a w ciągu 15 minut to się nie stanie, sędzia przerwie mecz i da walkowera. Jeśli flaga będzie na trybunie gości, ukarana będzie drużyna przyjezdna. To plan PZPN, który związek przekaże klubom i Ekstraklasie SA po zakończeniu rundy jesiennej"

Szanowni Kibice to sie nie mieści w głowach, co te pajace z PZPN-u wyprawiają. Każdy wtajemniczony pamięta ostatni piątek i cyrk na

Posted

eHm serio ?! Mało mnie to obchodzi nie chodzę na mecze bo boje się, że moge już nie wrócić i nie zmienie zdania jak nie zajdą jakieś duże zmiany. Z jednej strony to dobry pomysł, a z drugie "kibice" (czytaj chuligani) mogą się zbuntować i zwiększyć agresję, więc myślę, że są ważniejscze sprawy dozałatwienia ...

Posted

To dobry pomysł - trzeba walczyć z hamstwem na stadionach tak jak robi się to w W.Brytani. Tam kibice siędzą 5 metrów od boiska bez żadnej siatki i nie ma żadnych problemów!!!

Posted
To dobry pomysł - trzeba walczyć z hamstwem na stadionach tak jak robi się to w W.Brytani. Tam kibice siędzą 5 metrów od boiska bez żadnej siatki i nie ma żadnych problemów!!!

tak tylko atmosfera na tych meczach jest fatalna 3/4 osób siedzi z kiełbaskami i czuję sie jak przed telewizorem. W Polsce na mecz idzie się by kibicować !! A nie siedzieć na tyłku

Ogólnie to PZPN robi wszystko by zniechęcić do kibicowania własnej drużynie...

Juz był jeden protest kibice wychodzili z stadionów by pokazać jak wygląda Piłka Nożna bez kibiców piłkarze nawet potwierdzili że ciężko im się grało w ciszy i przy pustych trybunach

Posted
tak tylko atmosfera na tych meczach jest fatalna 3/4 osób siedzi z kiełbaskami

Czsem obejżyj mecz Premiership i zobaczysz, że tam wcale nie jest tak cicho.

U nas jak idziesz na mecz to się ciągle zastanawiasz czy wrócisz cały do domu, a gdie tu pomyśleć żeby zabrać ze sobą dziewczynę lub dziecko.

Posted
U nas jak idziesz na mecz to się ciągle zastanawiasz czy wrócisz cały do domu, a gdie tu pomyśleć żeby zabrać ze sobą dziewczynę lub dziecko.

nie bądź śmieszny :crazy: chyba dawno na Polskim stadionie nie byłeś wiadomo są jeszcze takie kluby... Na Stadion przy Bułgarskiej w Poznaniu chodzą całe rodziny i nikt się nie czuję zagrożony A zresztą jesteś doskonałym przykładem ludzi którzy ostatni raz byli na stadionie w 90 roku

Posted

Po pierwsze odnośnie flagi Jagi - obserwator jest ślepy bo jeśli tam była biała pięść to ja dziękuję. Było to logo ultrasów Jagi z czerwoną ręką trzymającą racę. Ja rasizmu i dominacji białej rasy w tym wypadku nie widziałem. Co do flag - śmieszne i to bardzo, PZPN sam nie wie co robi. Flagi to bardzo ważna rzecz, rozumiem jak ktoś wywiesi swastykę no to trzeba ściągnąć ale nie przyczepiać się do pierdół. Przeglądałem symbole zakazane i zakazane są wszystkie symbole związane z nazizmem, ruchami skinheadowskimi a symboli związanych z komunizmem nie ma. Jak już działać to zakazać wszystkie a nie połowę. śmieszna też jest interpretacja niektórych symboli, ale nie będę komentował. Dla mnie głupia decyzja, bo zamiast wspierać i ubarwiać ligę to zakazuje się wszystkiego. Jak jadę na mecz to dopingować jak to się mówi na pełną k****! (sorki za zwrot ), oprawa, doping i jazda a jeśli zacznie się wprowadzać takie zakazy to czeka nas era pikników. I nie porównujcie zachodu do nas, bo tam przynajmniej mają stadiony a my prawdziwi kibice naszymi oprawami staramy się ubarwić te szare, stare stadiony. I nigdy nie chciałbym aby na meczach w Polsce było tak cicho jak np na FC Barcelonie.

• yiliyane locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Who's Online (See full list)

• There are no registered users currently online
  • Najnowsze posty

• Love20
      @Gloria Myślę, że samotność i brak kontaktu z ludźmi sprawia, że tak ciągnę do tej osoby. Bardzo dobrze się z nim dogadywałam, chodziliśmy na długie spacery i zwiedzaliśmy różne zakątki miasta. Dużo się śmialiśmy i było mi z nim po prostu dobrze. Nie czułam się samotna w społeczeństwie. Właściwie zaczęło się od zajęć z nim na które uczęszczałam. Bardzo mi się spodobało jego poczucie humoru, podejście  do drugiego człowieka i kreatywność. 
    • Gloria
      Pomyśl także nad tym, jakie później przedmioty chciałbyś zdawać na maturze, a także co po maturze chciałbyś robić. Czy wybrany profil i przedmioty z nim związane przydadzą się w przyszłości... ?
    • Gloria
      Co Ci się właściwie w nim podoba... ?
    • Gloria
      Do maja 2023 r. jest jeszcze sporo czasu, więc masz możliwość znaleźć chwilę, aby wygospodarować czas na naukę. Pamiętam, że chciałem dobrze zdać maturę rozszerzoną z matematyki, a postanowiłem, że zacznę się uczyć dopiero kilka miesięcy przed maturą. Ostatecznie, z tej nauki mało co wyszło, a na rozszerzonej maturze w zasadzie nic nie napisałem. Natomiast jak do matury jest prawie rok to już można się przygotować... myślę, że najistotniejsze jest ustalenie planu działania (nauki).
    • Love20
      Witam serdecznie, Przyszedł czas na rozmowę. Tego dnia był bardzo uradowany... Otóż zapytałam się go co sądzi o naszej znajomości. Odparł, że raczej przyjacielsko, mamy wspólne tematy, dobrze ale nic więcej.  Ja mu odpowiedziałam, że musimy się przestać widywać bo czuję do niego coś więcej niż tylko przyjaźń. Na koniec spotkania było przytulenia i koniec spotkań. Teraz tego żałuję, tęskne za nim bardzo, czuję pustkę i samotność. Miałam tylko jego jeśli chodzi o zaufaną  znajomość. Z drugiej strony troszkę czuję gniew. Nie wiem co mu chodziło po głowie... Myślę, że troszkę traktował mnie jak jedną z opcji do spędzenia czasu. On był u mnie kilka razy w domu a ja jak chciałam go odwieźć to zawsze się wykręcał i nawet w jego strony nie chodziliśmy.  Gdy podczas ostatniego spotkania zadzwoniła jego mama on nawet nie powiedział prawdy gdzie jest a wręcz ja okłamał, że dopiero wychodzi z pracy. Myślę, że ta znajomość go chyba przytłaczała. On wyjeżdża za kilka miesięcy do innego miasta. Te uczucie do niego jest tak silne. Dopiero minął tydzień od ostatniego spotkania. Dać sobie czas? 
  • Recent Status Updates

• Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Witam Was ponownie po rocznej nieobecności.
      · 5 replies
    • Kerosine

Kerosine

Ku pamięci wszystkich naszych bliskich, którzy nie mogą - już nie - zasiąść z nami do wigilijnego stołu i dla wszystkich tych, którzy musieli w kończącym się właśnie roku z kimś pożegnać. Czasami nie to, co jest, a to czego nie ma jest bardziej niż to, co jest.
      · 0 replies
    • Pizzaro

Pizzaro

Czy jest tutaj życie?
      · 4 replies
    • _Balladyna_

_Balladyna_

idę pogadać z siostrą

· 0 replies
  • Popular Contributors

1. 1
      Kerosine