Jump to content

12 lat- 5 chłopaków??? Ha ha

Z głową w chmurach

Recommended Posts

Z głową w chmurach
Posted

Muszę coś napisać.

Otóż...

Muszę zwrócić uwagę na pewną rzecz. Otóż czy też tak macie, jak słyszycie, że jakaś dziewczyna która ma może około 12 lat mówi, że miała już 5 chłopaków w o każdym mówi np męska dz***a to dostajecie ataku nerwicy? Ja tak mam.

Mam więcej, niż 12 lat, nie miałam chłopaka, i nie mam zamiaru mieć (przynajmniej do 16) bo dla mnie to kicz, gdy dwunastolatka ma chłopaka ;/ Naprawdę. Teraz powinniśmy się uczyć. Wiem... Kujon na mnie mówią. Nie wiem czemu... Średnia moja to 4.6

No co my możemy powiedzieć o miłości??? Nic... Owszem, możemy coś powiedzieć o miłości np siostry do brata, czy córki do mamy bo posiadamy z czymś takim styczność. Mamy rodziców, rodzeństwo i choć trochę ich napewno kochamy. Ale nie możemy nic powiedzieć o miłości dziewczyny do chłopaka bo to czyste kpiny! A jak czytam opisy koleżanek (ta - Karina- ma akurat 12 lat) " KCBM Mateu$$ku :* Muah :***" (skopiowany wprost z opisu-bez zmian!!) to mnie w żołądku skręca... "KCBM" na początku nic nie czaiłam. Dopiero dziś się dowiedziałam, że to znaczy Kocham Cię Bardzo Mocno :/ Tiaaa...

Przykro mi, macie z pewnością odmienne, a zupełnie przeciwne zdania. No cóż...

Pozdrawiam...

Posted

W tym wieku "związki" sprowadzają się głównie do chodzenia za rączke i odstawianiu sobie nawzajem fochów (obserwacje z podstawówki...). Zacznijmy od tego że miłość to uczucie, któro nigdy nie przemija. A to, że np siedzi chłopak i dziewczyna w parku, obściskują się, całują itp i mówią sobie "kocham Cię" to dla mnie jest to równoznaczne z "bardzo Cię lubie". Pozerstwo, ale boje się, że przyjdzie to zrobić zarówno mi, jak i Tobie... takie kłamstwo, żeby komuś zrobiło się CuDaŚnIe :***********

Kujon na mnie mówią. Nie wiem czemu... Średnia moja to 4.6

nie przesadzajmy... widocznie Twoje społeczeństwo klasowe ma bardzo małe zdolności, skoro średnia 4,6 to dla nich rzecz nie do osiągnięcia i upominająca się o napiętnowanie.

Posted

Ależ wręcz przeciwnie. Mam takie samo zdanie jak Ty. Mądrze prawisz! :P

Taaak, mnie też ku***ca bierze jak jakieś hot12,13 'chodzą' z chłopakiem [phi!]. Po prawdzie oczywiście gówno o miłości wiedzą. W ich wieku jedyną miłością może być miłość do mamy lub jakiegoś innego niż człek zwierzaczka: homik, piesek czy kotek. A takie opisy... HEHEHEHEHHHEHHhebebuahahahhaahha znam kilka przypadków kiedy takie opisy były 'tylko dla szpanu', żeby inne koleżaneczki były zazdrosne :jupi:

Taaa... podsumowując: imo miłość w wieku 12 lat do przedstawiciela płci przeciwnej nie istnieje, o 'tej prawdziwej' już nie wspominając.

Posted

Nie wiecie jak dziewczyna mowi ile miala chlopakow to sie dzieli przez 3? A jak chlopak to mnozy? :razz: Tak serio to jest dla mnie co najmniej smieszne,'chodzenei ze soba' to nie milosc to chwilowe zauroczenie, a gadka kocham Cie w wieku 12 to pi*rdolenie o Szopenie. Nasladuja doroslych, rodzicow gdy mowia do siebie kocham Cie itd. chca byc dorosli. I to moje zdanie na ten temat.

Posted

no tak. ja miałam pierwszego chlopaka tak na serio w wieku 14 lat.:)

Posted
Nie wiecie jak dziewczyna mowi ile miala chlopakow to sie dzieli przez 3? A jak chlopak to mnozy?

Chyba odwrotnie :devil:

A wracając do tematu:

a gadka kocham Cie w wieku 12 to pi*rdolenie o Szopenie.

To akurat jest dobrze napisane :) a zwłaszcza 5 chłopaków po kolei :devil: heh

Z głową w chmurach
Posted

I tu się zdziwisz!!!! Moja znajoma z klasy ma średnią 5.1 a jak na nią ktoś kujon powie to tak potrafi pobić że hej!

Guest Anonymous
Posted
"Ej, myśl o mnie dużo. Dobrze? Ja też będę..."
to po co nawijasz o miłości :/ ? Miłości potrzebuje każdy, i czy 12latka tego zaznała czy nie, to już jej interes. Osobiście mając 12lat nie pomyślałabym o takiej zabawie, ale teraz inaczej się dojrzewa itp. Nauka jest ważna, ale nienajważniejsza.
Z głową w chmurach
Posted

No ok, ale powiedz, co 12-latka wie o miłości do starszego np o 2 lata chłopaka ?? Zgadzam się z Tobą, że miłosci każdy potrzebuje, ale wybacz... .

Aha i nie nawijam o miłości w swoim podpisie. Jest to fragment pewnej rozmowy usłyszanej przezemnie. I nie ma w niej nic o miłości. Nie będe o nim dalej ciągnęła, bo to dużo pisania, a nie mam teraz na to ani ochoty, ani czasu.

:/

Posted

12lat? :lol2: dziewczynko, skończ najpierw podstawówkę, a dopiero mów o "związkach" :roll:

Posted

Hehe za Moich czasów jak się miało 12 lat - to się lalkami bawilo !! ... :razz:

Ale już chyba każdy zauważył,że dzisiejsza "młodzież" szybciej dojżewa :/ I ile tematów o tym jak 14-latki w ciąży chodzą :/

W ogole to jest paranoja ... 12 lat - ledwo to to od ziemi odrosło a się mądrzy,że o miłości wie wszystko ... :lol::lol:

Posted
12lat? :lol2: dziewczynko, skończ najpierw podstawówkę, a dopiero mów o "związkach" :roll:

a niby ona o czym pisze??

czytaj ze zrozumieniem... 10 latku ?

Posted
Nie wiecie jak dziewczyna mowi ile miala chlopakow to sie dzieli przez 3? A jak chlopak to mnozy?

Chyba odwrotnie :devil:

Fakt :P zwracam honor....

Incomprehensible
Posted

Dokąd ten świat zmierza? Mi w wieku 12 lat nawet przez myśl nie przeszło, by cokolwiek zaczynać.

Niestety, są przypadki, że dziewczynki z podstawówki spotykają się ze starszymi - i to sporo - chłopakami (na zasadzie: "Co to nie ja! Mam takieeeeego chłopaka!"). No i jakoś trudno myśleć, że ci chłopcy chcą tylko z nimi rozmawiać czy chodzić za rękę. Pedofilia. -.-'

A ja Wam powiem, że tak naprawdę nic nie wiemy o miłości. Nie wiemy, czym jest, nie możemy dobrze jej zdefiniować ani oddać. I nieważne, czy mamy 12, czy 17 lat. Fakt, w różnym wieku postrzega się to inaczej - ale tak naprawdę nie wiemy nic. Jedno i drugie pokolenie jest tak samo zielone.

Posted

ja już na to nie zwracam uwagi, bo dosyć rzeczy mnie irytuje już bez tego. :D

aczkolwiek jest to takie śmieszne strasznie. :D

mam kumpelę (zarozumiała pindzia uważająca się za odpowiedzialną dorosłą) dwunastolatkę i ma chłopaka o 3 lata starszego!. ona w szóstej klasie, on w 3 gimnazjum. wiem, śmieszne. jak spotykam tego chłopaka w szkole, to mi się śmiać chce xD

w tym wieku to "związki" nie są związkami. myśle że tak od hmm... minimum 14 lat można zaczynać się angażować w różne uczucia. wcześniej to nie ma większego sensu.

Posted

Kiedyś - fakt wkurzało mnie to i drażniło, że takie małolaty tak się zachowują.. teraz już nawet nie zwracam na to uwagi .. jeśli chcą zaczynać takie życie oparte na zdaniu "miałam już 16 chłopaków, a mam teraz 12 lat" to proszę bardzo.

Nie będę teraz na nie tutaj najeżdżała, bo po co.. tak już jest i będzie.. a co więcej mogę się założyć, że ta średnia wieku "pierwszego chłopaka", "pierwszego pocałunku" czy "pierwszego razu" za parę lat jeszcze bardziej zmaleje.

Myślę, że przez ten postęp cywilizacji nie będziemy niedługo wstanie zapanować nad tym wszystkim.

Pzdr

buja_w_obłokach
Posted

A juz w ogóle śmieszne wydaje mi sie zawarcie tak ważnych i wiele znaczących słow KOCHAM CIĘ w dwóch literkach "KC" To mi sie wydaje wprost śmieszne :P Może sie nie zgodzicie ze mną ale takie jest moje skromne zdanie :P heh

Z głową w chmurach
Posted
A juz w ogóle śmieszne wydaje mi sie zawarcie tak ważnych i wiele znaczących słow KOCHAM CIĘ w dwóch literkach "KC" To mi sie wydaje wprost śmieszne :P Może sie nie zgodzicie ze mną ale takie jest moje skromne zdanie :P heh

Zgadzam się z Tobą! To jest idiotyczne... :/

Posted

no cóz z reguły zgadzam się z trescia tematu, ale są tez wyjatki i wkurza mnie generalizowanie co do wieku, osob itd. moja kolezanka zaczela chodzic ze swoim chłopakiem gdy miala 12 lat, a on miał 19, gdy ona miala 18 wyszli za siebie, bynajmniej nie przed wzgląd na wpadke, tylko ona miala miec taką operacje, która moglaby spowodowac bezpłodonosc, wiec chcieli sie szybko postarac o dziecko. niewiarygodne moze troche ale prawdziwe;P

Posted
Otóż czy też tak macie, jak słyszycie, że jakaś dziewczyna która ma może około 12 lat mówi, że miała już 5 chłopaków w o każdym mówi np męska dz***a to dostajecie ataku nerwicy?

Nie. Szczerze mnie to nie interesuje co robią dzieci.

Jak są bajkopisarzami niech będą. Ale niech wykorzystują to w szkole a nie rozpowszechniają pierdoły o miłości w otoczeniu. Bo miłości dopiero się nauczą. I to innej niż do lalek barbie.

Posted
No co my możemy powiedzieć o miłości??? Nic...
Ogranicz sie do swojej osoby. Ciesze sie, ze wiesz konkretnie co myslisz na ten temat. A przez inne dziewczyny sie nie nerwicuj, bo w pozniejszych latach nie jest to wcale powod do dumy, bardziej - bym powiedzial - wstydu.

Mnie to bardziej boli, niz smieszy. Nie nazywajmy takich pieknych rzeczy, kiedy sa obrazane, jako smieszne.

Bo miłości dopiero się nauczą. I to innej niż do lalek barbie.
Teoretycznie nie mozemy nikogo wykluczyc z posiadania umiejetnosci prawdziwego kochania. Jednak prawdopodobnie w ~98% sie z Wami zgodze jako niejeden z wielu.
Posted

"Wkurzac"? Rownie dobrze irytowac sie mozna dzieciakami, ktore maja tyle samo lat, sa plci meskiej i rzucaja do siebie sniegiem, kiedy pomiedzy nimi jezdza auta uliczne. O tak, mialem dzisiaj ochote takich napomniec, ale zrezygnowalem w ostatnim momencie - wtedy akurat przestaly.

Szczerze mnie to nie interesuje co robią dzieci.
A chyba powinnas :) Dzieci to przyszlosc! Edukacja jest potrzebna. Poza tym kazdy z nas jest dzieckiem swojej matki, rowniez na pewno byl dzieckiem wiekowo.

a co więcej mogę się założyć, że ta średnia wieku "pierwszego chłopaka", "pierwszego pocałunku" czy "pierwszego razu" za parę lat jeszcze bardziej zmaleje.

Oho, bardzo powazny wniosek! Slyszalem, ze gdzies tam w Rumunii wysmiali kolege, bo on ma teraz 14 lat, nigdy nie wspolzyl, a tam w wieku 12-13 lat to juz podobno tzw. "normalka". Rzeczywiscie ciekawe - ale tylko z punktu (jak u Poprzednika) teoretycznego.

Posted

heheh no cóż...taka młodzież xD dobra świrowałam. Ja swojego pierwszego chłopaka miałam w przedszkolu i chodziłam z nim 5 lat. Mój najdłuższy związek buahahahaha. To tylko dzieci i nie powinno w ogóle na nich zwracać uwagi. Człowiek uczy się na błędach, więc niech najpierw je popełni.

Posted

12 lat i 5 chlopakow zal

zalezy co rozumiecie przez"miec chłopaka" jesli chodzenie za rączke przez miesiąc czy 2 to sory bardzo ale jest to możliwe

żeby poznac dobze człowieka potrzeba kilku albo kilkunastu miesięcy... (ja jestem w 2LO a potrafie się wypowiedziec o najwyżej 6ciu osobach ale to na marginesie) więc musialaby zacząc wi wieku 8 lat a wtedy to malutkie dziecko

Posted

Ale przeciez w wieku 12 lat jest sie ciekawym wielu rzeczy i iagnie do dorosłości :) Czy cos w tym zlego? Nie sadze, poki nie zajdzie to za daleko ( poki 12latka nie zajdzie w ciaze, nie bedzie probowala seksu itp).

Ja chyba nie myslalam o chlopakach w tym wieku( raczej na pewno ;p),ale swita sie zmienia i ja nie widze w tym powodow do nerwa.

Zreszta, ich zycie, nie wnikam.