• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Quba

Co Cię dzisiaj wkurzyło ?

Recommended Posts

Mnie dzisiaj w nocy wkurzył komar, który mnie ugryzł, i to że przez to przez ponad godzinę palec mnie niemiłosiernie swędział i nie pozwalał zasnąć.

Z dnia na dzień przybywa idiotów na drogach, którzy prawo jazdy znaleźli chyba w chipsach. Bleh! 

Od kilku dni oglądam recenzje telefonów komórkowych. Chcę kupić nowy i doszedłem dziś do wniosku, że kompletnie nie wiem jaki wybrać model. Wiem czego chcę od telefonu, ale budżet mam ograniczony. Większość modeli go przekracza i pozostaje czekać aż stanieją.

Edited by Kalafior_Grozy
bo tak :)

Wkurzyło mnie, że ciotka wiozła prawie 400 km swojego syna do nas, bo przecież nie ma go z kim zostawić, ale zamiast zabrać go ze sobą na cmentarz (80 km od mojego domu), to zostawiła go u nas. I efekt jest taki, że ja nie pojechałam na grób swojej zmarłej w tym roku babci, bo muszę pilnować swojego zestresowanego kota przed nadpobudliwym 13-latkiem :')

Roboty ziemne prowadzone od dłuższego czasu na terenie całej dzielnicy, mające na celu wymianę / instalację bliżej niezidentyfikowanych przewodów [początkowo myślałam, że rurociągów]. Wszystko rozkopane włącznie z chodnikami, a jedna z moich ulubionych tras na pewnym odcinku całkowicie zablokowana.

Wiem, że nienawiść jest zła ale... ja nienawidzę swojej matki. Nie mogę jej słuchać, nie mogę na nią patrzeć, nie mogę znieść jej obecności. A z drugiej strony jest moją matką i nie umiem jej powiedzieć jak bardzo jej nienawidzę... 

Miałem sobie jechać połazić po górach świętokrzyskich to se pojechałem. Cholerny deszcz.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Who's Online (See full list)

There are no registered users currently online

• Chatbox

Load More
    You don't have permission to chat.
  • Recent Status Updates

• smutnyziomek
      Dziewczyna która leci na kase :(
      Mam pewien problem. Mam 18 lat i jestem 6 mięsięcy ze swoją dziewczyną, wiem że to niewiele ale zawsze szukałem dziewczyny która żywiłaby do mnie ogromną miłość i którą mógłbym też kochać całym sercem i oddać się jak Romeo Julii. Od pewnego czasu mam podejrzenie że moja dziewczyna może lecieć na pieniądze "moje" a raczej moich rodziców. Poznaliśmy się w liceum do którego razem chodzimy, ona wcześniej chodziła z bardzo bogatymi chłopakami i z jednym celebrytą. Jak kiedyś dostałem pieniądze na swo
    • Martusiaaaaaa92
      Czy sponsorują was rodzice ?
      Miałam niecałe 23 lata kiedy się uniezależniłam od rodziców.
    • Shady-Lane90
      Co wam dziś zryło beret?
      Sytuacja z rozprawy, w której to skrzywdzony tatusiek wyskoczył z pięściami do pani kurator ;D 
    • yiliyane
      Czy sponsorują was rodzice ?
      Sama w większości funduję sobie książki i ubrania, natomiast resztę sponsorują mi rodzice. Jeszcze nie, ale już raz usłyszałam od mamy, że jak skończę studia i zacznę zarabiać, to będę musiała dokładać się do domowego budżetu. Wiecznie to może nie, ale czasem oberwę jak nie posprzątam po sobie, nie zrobię czegoś, o co mnie proszono albo jak pójdę za późno spać Z mamą mam bardzo dobre relacje, dogadujemy się bez większych problemów. Do taty jestem nieco bardziej na dystans i
    • yiliyane
      Czy kupujecie bliskim prezenty pod choinkę?
      Kupuję prezenty gwiazdkowe, żeby pod choinką nie było pusto. W innym, pokrewnym temacie pisałam niedawno dlaczego tak robię, chociaż nie pracuję i nie zarabiam. Taką mam fantastyczną rodzinę, która nawet w święta nie potrafi pohamować swojej pogardy i nienawiści :]