• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Quba

Co Cię dzisiaj wkurzyło ?

Recommended Posts

@Celt, to tylko jedna z przyczyn szpitalnej patologii [choć oczywiście masz całkowitą rację we wszystkim, co napisałeś]. Aby "normalnie chorować" jako pacjent psychiatryczny potrzebne jest jednak coś jeszcze - zmiana postrzegania i traktowania nas przez społeczeństwo.

15 godzin temu, Celt napisał:

Trzeba naprawić tę chorą sytuację.

To niestety kwestia kilkunastu lat - aż tyle czasu potrzeba na wykształcenie dziecięcego psychiatry, który najpierw musi ukończyć ogólne studia medyczne, potem odbyć staż podyplomowy i zrobić specjalizację psychiatryczną [kolejne kilka lat], a dopiero na samym końcu specjalizację w dziedzinie psychiatrii dziecięcej, która dodatkowo jest bardzo trudna. Skądinąd problem rzeczywiście jest palący, bo najnowsza masowa plaga naszego kraju to... próby samobójcze wśród dzieci i młodzieży. Oglądałeś niedawno w telewizji program na ten temat?

Tępa picz w Nissanie Sunny, która mi wyjechała z podporządkowanej. Jeszcze mnie telepie.

Wciąż nie odzyskałam czucia w prawych palcach, a po letnich drogach jak co roku zasuwa stanowczo zbyt wielu motocyklistów.

Podejrzanie długo nie mogę doczekać się pewnej książki zamówionej przez Allegro i to akurat tej, która a) łącznie z dostawą kosztowała ponad 70 zł, b) zależy mi na niej wyjątkowo mocno, bo podobnych wydawnictw z racji wąskiej i bądź co bądź kontrowersyjnej w naszym katolickim kraju tematyki jest na rynku bardzo niewiele [tak, uzupełniam swoją satanologiczną biblioteczkę o kolejną pozycję]. W poniedziałek dzwonię do sprzedawcy z zapytaniem i lepiej, żeby spodobało mi się to co usłyszę przez telefon.

Moja mała Doda zachorowała. Czekają nas częste wizyty u weterynarza... a jak leczenie nie pomoże - operacja. :/ 

Klient, który nie do końca wiedział czego chciał i upierał się potem, że miałam się domyślić. A mówią, że to kobiety takie są. 

Wleciał mi do pokoju robal wielkości 5 złotych. "Zabiłam" gnoja, a on wstał i odleciał. 

O 12.08.2019 at 20:46, Neosha napisał:

Cholera, ytb mi szwankuje :(

Mnie też i całkiem możliwe, że - jeśli miałabym się nad tym głębiej zastanowić - właśnie od mniej więcej poniedziałku. Przez szwankowanie rozumiem masz na myśli w ogóle całkowity brak możliwości odtwarzania jakichkolwiek filmików i jedynie kręcące się w nieskończoność kółeczko? Ciekawe czy ktoś jeszcze ma ten problem. @Borcejn, Ty znasz się na sprawach informatycznych, wypowiedz się co o tym myślisz :D 

Jak to dobrze, że rzadko korzystam z YT (;

Jeśli inna przeglądarka niż Chrome, to "wina" przeglądarki. Jak Chrome, to wina Google'a. Problem z kręcącym się w nieskończoność kółeczkiem pojawia się też przy problemach z sesją - czy na trybie prywatnym jest to samo?

@Borcejn, nie - wtedy wszystko śmiga. Chyba rzeczywiście coś jest nie tak z sesją [na Firefoxie również wszystko gra].

To wystarczy się wylogować lub / oraz usunąć (CTRL+SHIFT+DEL) historię przeglądania.

To chyba jednak nie to, bo przelogowałam się i wyczyściłam historię, a kółko dalej się kręci :/ Dodatkowo zauważyłam, że i na Facebooku filmiki nie chcą się odtwarzać. 

No ale w trybie prywatnym działa?

Kurczę, nie wiem. Może jakaś wtyczka blokuje? A na pewno wyczyściłaś całą historię, a nie z ostatniej godziny? A prąd w gniazdku płynie przemienny? :D

Nah, to chyba ogólnie fałszywy trop [historię przeglądania wyczyściłam w całości dzisiaj ;3]. Ponieważ jednak Chrome świruje mi coraz bardziej i coraz dziwniej [dziś do kręcącego się kółeczka doszedł w ogóle brak możliwości przejścia na stronę jakiegokolwiek filmiku ze strony głównej; także niektóre strony wyświetlają się bardzo prymitywnie] myślę sobie, że to po prostu jakiś wirus. Dzisiejszy pełny skan Avirą już wykazał jednego szkodnika, co prawda unieszkodliwienie go nic nie dało, ale przelecę system jeszcze Esetem Online i ewentualnie dodatkowo innym antywirem / antywirami stacjonarnymi. W opcjach pozostaje także po prostu przeinstalowanie przeglądarki :3

Wtyczki żadnej raczej nie podejrzewam, chociaż przyjrzę się im jeszcze raz.

@Kerosine, podobny problem, choć wcześniej nie mogłam odtworzyć video na telefonie, mimo że zasięg miałam. A ostatnio spotkałam się z tym, że wpisując w ytb dane hasło, nie wyświetlały mi się albo żadne wyniki albo bardzo ograniczony zasób. Na szczęście samo się to już to poprawiło, więc chyba był to ich wewnętrzny problem.

Opóźnienie w wydawaniu leków, a potem korki w Brzydgoszczy. Przez to nie zrealizowałam planów na dzisiejsze popołudnie. 

• - 1

Koniec wakacji. Od jutra cała młodzieżowa banda zacznie robić tłum na mieście. Dlaczego Boże?! 

• + 1

– Młoda panienka trochę się pospieszy.
– Młoda panienka nie musi się już nigdzie spieszyć. Pani zresztą także nie.

System kasowania zakupów w Lidlu [zresztą nie tylko] to prawdziwa tragedia, nadświetlna prędkość skanowania artykułów przez kasjerki wbrew pozorom wcale niekoniecznie przyczynia się do usprawnienia obsługi.

• - 1
  • + 1

Znów muszę pogonić jednego ze sprzedawców na Allegro. Wrr.

Wnerwia mnie też słuchany jednym uchem w TV reportaż o egzorcystach. Chyba naprawdę pora aby Kościół Katolicki i religia ogólnie [?] straciły swoje dotychczasowe znaczenie w tym państwie.

• + 2

Cholerne dziki. Że też nie można do tego paskudztwa legalnie strzelać.

Aktualizacja Windowsa, która trwała ponad 3 godziny.

A po uruchomieniu komputera wszystko w rozsypce ♥

• + 1