Quba

Co Cię dzisiaj wkurzyło ?

7997 postów w tym temacie

Zarzuca mi, że nic nie robię by do niej wrócić. Jak mam wrócić jak to ja odszedłem? Telefony, smsy, najścia, wydzwanianie do znajomych, rodziny,  pracy! co robię i gdzie jestem. Wie wszystko. Nawet co robiłem w sobotę, że ona się mną tak nie interesowała przez te lata. Zaczyna mnie to juz bardzo męczyć :( ... 

Kur*a walentynki samotnie. I to z własnego wyboru. Nie umie się przełamać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@PaawelPoczytaj o tym jak działa odrzucenie. Dlatego ona tak świruje. Jak znów Cię 'zdobędzie' to jej się odwidzi.

Mnie wkurzają wciąż te same schematy u kobiet. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
11 godzin temu, Bloody. napisał:

@PaawelPoczytaj o tym jak działa odrzucenie. Dlatego ona tak świruje. Jak znów Cię 'zdobędzie' to jej się odwidzi.

Mnie wkurzają wciąż te same schematy u kobiet. :)

Luz. Wiem co się odwala, ale mam to gdzieś. Jestem Sprite, a tego pragnienia nie mam zamiaru gasić. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zamówiłem książkę przez internet. Sprawdzam status przesyłki na stronie sklepu " Witaj, Wysłaliśmy Twoją paczkę dotyczącą zamówienia nr xxx." Sprawdzam na stronie dostawcy "BRAK PRZESYŁKI W SYSTEMIE". Więc dzwonie do jednego i drugiego dowiadując się, że to nie wina sklepu, bo sklep paczkę wysłał ... a potem, że to nie wina dostawcy, bo on żadnej paczki nie dostał do wysyłki. Ktoś tu mnie chce chyba wydymać...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Odzwyczaiłam się od mieszkania w bloku. Ponad 10 lat w domu jednorodzinnym sprawiło, że teraz odgłosy zza ścian wku*wiają mnie bardziej, niż kiedykolwiek...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zakaz handlu w niedzielę to pomysł, którego głupocie doprawdy niewiele idei wprowadzonych w ostatnich latach przez naszych polityków dorównuje.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sytuacja związana z babą od biologii kryminalistycznej... Nie znam drugiej osoby, która tak bardzo robiłaby ludziom pod górkę, przez swoje lenistwo...

Dzięki niej stracę resztę dofinansowania i możliwość wnioskowania o kolejne.. bo ciężko wpisać oceny od ponad miesiąca... 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja wiedziałam, że mój przyjaciel jest tępy... ale to zaczyna przekraczać wszelkie granice.. Czuję się czasem, jak gdybym tłumaczyła coś 100 razy małemu dziecku.. :D 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz