Quba

Co Cię dzisiaj wkurzyło ?

Recommended Posts

Temat do wyżywania sie, dania upustu własnej złości :)

Ja mam dzisiaj ogólnie dobry dzien, wiec nie ma na co narzekać ;)

wkurza mnie moj strach przed spaniem samej w domu ... spac nie moge przez to ;P

a i wkurzylo mnie to ze sobie dopiero teraz przypomnialam ze jutro mam fakultety z chemii i musze isc na 8 do sQl :/

Przepraszam, co mnie wkurzyło dzisiaj, czy ogółem?

Bo dzisiaj sie wku..... ekhm, zdenerwowałam się;] z powodu kartkówki z niemca, a konretniej oceny xD < raz sie zdarza nie nauczyć....dobra, wiecej niz raz:P co za pech....>, znowu musze sie zaczac odchudzac od jutra , lud z mojej klasy < codzienność > i On...

Życie.

...

;]

mnie dzis typiara wnerwila tak ze zabralem manatki i poszedlem.

Oczywiscie niemiecki. Kartkówka z liczenia, jako to ze sie uczylem niemieckiego 6 (3 podstawówki i 3 gimnazjum) lat to ide kozak, typiara stwierdzila ze kaze nam policzyc do 10 bez zadnego ortografa, ja nie dosc ze dyslektyk to jeszcze z angielskim mi sie myli, no i napisalem sehs :P a nie sechs :D, stwierdzila jeden błąd - jedynka, :D

Mnie dziś zdenerwowało to, że jak byłem w PKO i trafiłem akurat na dostawę grubszej gotówki, to zapytałem się ochroniarza konwoju czy mogę zobaczyć jak będzie leżał w mojej ręce jego UZI bo takiego jeszcze modelu nie macałem to kazał mi spie… xD Inną sprawą jeszcze wcześniej, która mnie zdenerwowała to, to że na obydwu godzinach W-F’u biegaliśmy przełaje :-|

poszedłem na rozmowe kwalifikacyjną, a tu się okazało, że ona jest jutro poprostu pomyliłem dzień hahaha

hehehehehe. to pieknie xDxddxD

a mnie wkurzylo dzisiaj to, ze moja porabana siostrzyczka wlaczyla rano alarm w domu i jak sie obudzilam ide do lazienki.. i cos mi piszczy, a zachwile zaczelo wyc tak, ze myslalam ze ogluchne :/

wroci wieczorem do domu to dostanie :/

A mnie wkurzylo to ze sobie zamówilem koszulki na allegro ok miecha temu i do dzisiaj ich nie ma :evil: A koles sie nie odzywa, konto jego nie uzywane od dokladnie miecha... i 120zl poszlo sie pasc (poszlo na konto) :(

to co powiedział pewnie chłopak na mój temat... skąd ludzie mają tyle chamstwa w sobie... ich wyobraźnia jest wstrętna... jak można mówić tak obleśne i przykre rzeczy o kimś... heh ja już mam dość!!

Niemeicki... niemiecki... niemiecki... mam napisac wypracowanie ktore mecze juz 2 godzine i za nic nie moge tego skonczyc, a wypracowanie z ang napisalam w 30 min:/ jaki ten jezyk jest walniety:/

a mnie wkurza to że nie moge nic jeść. zjem cos i od razu jest mi niedobrze i wiadomo co potem sie dzieje. gdybym był dziewczyną pomyslałbym że jestem w ciąży, ale jestem chłopakiem więc jest to nie mozliwe, chyba że jestem wiatropylny :P

wkurzyla mnie dzisiaj jedna rzecz ktora mi sie przydarzyla, bo teraz sie troche boje przez to. Bo....

wczoraj jak wracalam ze spaceru z Megi ( moj psiak) to otworzylam drzwi i zapomnialm wyjac klucza z zamka ( w bloku mieszkam) , potem w nocy zapalilam sobie swiatlo od lazienki zeby zostawilo takie lekkie swiatlo na mieszkanie ( bo jak jestem sama to nie lubie spac calkiem po ciemku) i poszlam spac. Rano sie budze a swiatlo zgaszone :/ szukam kluczy - nie ma, wzielam zapasowe i wychodze do sQl, patrze a tam wlasnie klucze w zamku od strony klatki :/ Cala noc tak spalam, boje sie ze ktos byl u mnie w mieszkaniu i zgasil mi swiatlo Mysle ze to pewnie jakis sasiad chcial poprostu klucz oddac bo nic nie zginelo, chociaz nie wiem bo po co by go zostawial w drzwiach spowrotem? mam nadzieje ze nikt odcisku nie zrobil :/

Wkurza mnie ta sytuacja bo sie teraz boje troche.

Mnie wkurzyła nauczycielka z Francuskiego która powiedziała, że nie wpisze mi szmaty z kartkówy, a potem niby kazała koledze mnie wołać(jak wyszedłem z klasy) nie wiadomo po co. Chyba chciała żebym bił jej pokłony i błagał po francusku o wybaczenie.

^Kasia^, lepiej zmień zamki w drzwiach...

Wkurzyła mnie dzisiaj, a właściwie już wczoraj - jedna rzecz! :roll: Mama przychodzi i muszę opuścić szanowne miejsce przy komputerze na rzecz kurnika :/ To doprowadza mnie do histerii... Wszystko było by normalnie, ale rzecz dzieje się notorycznie każdego dnia w tygodniu szkolnym :(

moja facetka od ruskiego. zamiast wypowiedzi ustnej zrobiła kartkóweczke z tego tematu. nikt prawie nie wiedział jak sie pisze tą wypowiedzeć, wiec nikomu dobrze to nie poszło.

MacGyver, ja mam podobnie z tym ze moja mama namietnie oglada serwisy kulinarne... ja nie wiem ile czasu mozna grzebac w przepisach!

A tak poza tym to wkurzylo mnie to ze za zadanie z neimca ktore pisalam 2 godz i obejmowalo 2 kartki kobieta nie dala mi 5 tylko dlatego ze w ostatnim zdaniu nie mialam zusammen:/

baba od chemii.... :/

Chciaz raz by sie nie czepiala naszej klasy... na dodatek nasze kartkowki juz trzyma 2tyg a klasa ktora pisala tydzien pozniej dostala juz na drugi dzien... :evil:

^Kasia^, lepiej zmień zamki w drzwiach...

nie, no to chyba nie jest konieczne, zreszta nie mam tyle kasy i nie chce nic mowic rodzicom zeby ich nie martwic ;P

Wkurza mnie moja dzisiajsza zamułka - najpierw o malo co nie zostalam przejechana przez autobus a potem potracona przez samochod :?