NoVi

W co grasz??

1270 postów w tym temacie

Ja gram w cs 1,6 global offensive polecam dobra gierka

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Symulator mapy. Hearts of Iron jest takie proste, ale daje tyle frajdy. Zdecydowanie muszę popracować na nowymi scenariuszami w DLC, bo jak dla mnie największa rozrywka jest do 1940, czyli przygotowania do wojny i początkowy jej okres, później walka jest nudna i monotonna zazwyczaj. 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sacred 2. 

Takie troche Diablo II po liftingu. Gra jest ogromna więc z moim trybem grania (max godzina dziennie + maniakalny explor i zaglądanie w każdą dziurę), będę grał do końca roku (albo życia). 

Co po Sacred 2? Chyba pierwszy Risen. Wrażenia po przechodzeniu Gothica od 1 do 3 piorunujące a Risen to z kolei taki inny Gothic.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Aktualnie gram w Rayman Legends na Wii U. Tak wiem, jestem taaaaaka dziecinna! No ale co na to poradzę :D A gra jest prześwietna. Uwielbiam grafikę w niej.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Coś tam jeżdżę w Test Drive Unlimited.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ogrywam "Ojca Chrzestnego 2". Więcej w nim mafii niż w najnowszej Mafii.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Obsidianie, znowu mi to robisz. Tyranny jest świetne, walka jest dynamiczna i ślicznie przedstawiona, a umiejętności zespołowe to po prostu świetny pomysł. W sumie nie wiem czemu zaczynam od mniej istotnej rzeczy. System frakcyjno-polityczny jest bardzo ciekawie zbudowany, choć brakuje mi jeszcze większej dowolności, jednak to iż teoretycznie jesteśmy po stronie tego złego- Hegemona zupełnie inaczej obrazuje konflikt. Mógłbym rozpływać się nad tą grą, ale ponownie dostajemy rozbudowany świat i chaotycznie podawane informacje. W Pillarsach było to bardzo związane z głównym wątkiem, jednak tutaj mamy rozbudowane tło, jednak chwilami niepotrzebnie.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
O 16.11.2016 at 16:49, LaFleur napisał:

Obsidianie, znowu mi to robisz. Tyranny jest świetne, walka jest dynamiczna i ślicznie przedstawiona, a umiejętności zespołowe to po prostu świetny pomysł. W sumie nie wiem czemu zaczynam od mniej istotnej rzeczy. System frakcyjno-polityczny jest bardzo ciekawie zbudowany, choć brakuje mi jeszcze większej dowolności, jednak to iż teoretycznie jesteśmy po stronie tego złego- Hegemona zupełnie inaczej obrazuje konflikt. Mógłbym rozpływać się nad tą grą, ale ponownie dostajemy rozbudowany świat i chaotycznie podawane informacje. W Pillarsach było to bardzo związane z głównym wątkiem, jednak tutaj mamy rozbudowane tło, jednak chwilami niepotrzebnie.

Obie gry mam na półce, ale czekają na lepsze czasy (czytaj - na więcej wolnego czasu). JEstem ich bardzo ciekawa!

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wróciłem do Diablo II Lord of Destruction.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W zasadzie Europa Universalis IV, czasem przerwa na jakiegoś RPG, ostatnio Dragon Age Inkwizycja.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Codziennie od pół miesiąca ciupię The Crew z rozszerzeniem Calling All Units. Uwielbiam tą grę, bo jestem fanem gier z otwartym światem i ogromnymi mapami :wub:

Jeżeli ktoś też w to gra to proszę się dołączyć w trybie on line do mnie! :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kilka dni temu ściągnąłem Fallout Shelter na laptopa. Idealna gra dla mnie, mogę wejść raz dziennie na piętnaście minut i wystarczy. 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Obecnie gram w Diablo III i uważam,  że gra jest całkiem fajna.  Może  nie ma w niej klimatu jak w II i jest "przecukierowana", ale gra się całkiem w porządku

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

"S.T.A.L.K.E.R.: Cień Czarnobyla"

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ME: Andromeda, pewnie jutro zakończę i wrócę do EU IV

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak już znajdę czas między pracą i innymi rozrywkami to zasiadam do Battlefielda 1, Cities Skylines (lubię buildery), na szybko fifę 17, no i wypadałoby żebym w końcu tego Wiedźmina 3 przeszedł. Andromeda zakupiona i czeka na swą kolej

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dawno nie grałem w żadna "ścigałkę". Test Drive Unlimited 2.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz