NoVi

W co grasz??

Recommended Posts

Pytam was w jakie gierki aktualnie gracie??

Ja to tak pykam sobie w DSJ 2.1

PES 4

I tyle! Jak na razie! :D

a to ja sie wkurzyłem na Paetorians i postanowiłem to przej?ć bo gra fajna tylko sie szybko nudzi.. wiec zobaczymy jaki wytrwały jestem :D ;)

teraz mykam z botami i po LANie z kumplami ale kiedys gralem po necie zagubilem gdzies instale do csa tego podstawowego,, key mam zapisalem sobie :)

a ja gram:

PC - Painkiller, Chrome(w necie), Quake3(również po sieci), Sillent Hill 4

PS2 - Fifa2005, Splinter Cell: pandora tomorrow(2 raz przechodze), Gran Turismo 3

Na PC to tylko bilardzik online, ewentualnie jakie? kalambury albo karciane jak mi się nudzi.

Na PS2 lubię popykać w SSX-y :P

Aktualnie gram w Prince of Persia: Sands of Time, wspaniała historia, w pięknej,baśniowej oprawie.

ja nie mam kompa do grania(stary rzęch) wiec gram na ogame.pl a tak to strategie typu twierdza, twiedza krzyżowiec czy kozacy :D,

Sebo: na którym uni grasz w ogame??

A ja teraz tylko w jedną gre gram :P Tony Hawk Pro SKater 2 :] Najlepsza część moim zdaniem, i gram jak szaleniec w to :P

No więc Medal of Honor: Allied Assault, a jak skończe to Spearhead i Breaktrough. Potem Call of Duty i Call of Duty 2. Na końcu kolejne części Medala - wciągnęły mnie strzelanki wojenne.

A ja teraz tylko w jedną gre gram :P Tony Hawk Pro SKater 2 :] Najlepsza część moim zdaniem, i gram jak szaleniec w to :P

masz racje fajna gierka ale na 2 godz nie wiecej :P mnie tyle starcza zeby sobie powolutku ja przejsc :P:P ale juz mi sie nie chce bo 20 razy przechodzic to samo wszystkimi graczami :? 8)

Ja teraz nie gram w nic nie mam jakoś czasu a pozatym mi się nie chce kiedyś grałem nawet często mam dużo gier na swoim koncie które przeszedłem takie klasyki jak Diablo II, Warcraft, Baldurs Gate, Medal Of Honor itp ostatnio grałem w Need For Speed Most Wanted taka sobie gierka =) jeszcze w najbliższych planach mam zamiar sprawdzic Driv3ra III =)

A ja gram, znaczy grałem do dziś bo przeszedłem

Half Life: Opposing Force ... polecam ... naprawdę dobra gra :) ... wciąga.