• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Kira_21

Stare Klasyki :)

Recommended Posts

Czy wracacie jeszcze do jakiś starych gier na PC?

Jeśli tak to jakie to gry?

Pamięta ktoś grę "Golden Axe", "Raptor", "Tank", "Zozol", "Mario Bros", "Lemingi" :)??

Wypisujcie wasze ulubione stare gry, w jakie dłuuugo graliście bądź jeszcze w nie gracie.

Może nie aż takie stare, ale lubię pograć czasami w Duke Nukem 3D, Neverhood, Hirołsów, wcześniejsze Need for Speedy.

Carmageddon jak dla mnie rullez, poza tym heroes od 1 do 3, quake 1 i 2, baldur's gate, nie mówiąc o gierkach na pegasusa, ale tych nie będę wymieniał ;) bo chyba chodzi tylko o PC

Nie są to może jakieś strasznie stare gry, ale zawsze z wielką przyjemnością powracam do MoH:AA, Battlefielda 1942 i Fallouta. Dla tych gier zawsze znajdzie się miejsce na moim dysku.

Dobra nie będę ukrywał , każdy kiedyś gra w stare gry typu carmagedon :D ,bo dla niektórych to sie nie liczy grafika tylko fabuła gry :arrow: :| ,teraz produkują takie gry , że już z kompem z prockiem 1.2 Ghz 256 mb Ram-u i kartą Grafiki 64 mb sobie nie pograsz np. w wiedźmina , a co dopiero jak wejdzie Do polski Call Of Duty 4 ,to żeby sobie pograć to trzeba będzie kupić nowy komp dlatego teraz jest taka mania na granie w stare gierki obsługujące karte grafiki 16 , 32 Mb . :crazy: :roll: ja sam grałem w carmaggedona 2 lata temu

Teraz sobie pomyśleć o takich grach to szok termiczny , no ale co ja moge poradzić jak ktoś lubi to niech sobie pogra w fajne gry na xboxie lub na ps3 :) ThE EnD

By CaVe FiX :crazy:

Ze starszych gierek preferuję:

Total Annihilation

Diablo II (grałem nie przerwanie przez 5 lat 8) )

Nox (aktualnie gram i w pewnym miejscu nie wiem co dalej :cry: )

Carmageddon 1 i 2

Heroes III

Quake ]|[

Teraz nie ma już takich fajnych gier jak, niestety, za bardzo liczy się grafika, a za mało normalna rozrywka. Osobiście najchętniej wracam do Herosów III i Baldur's Gate 2. Ten drugi tytuł właśnie znowu przechodzę.

Quake oraz Quake ][ po tym idzie diablo oraz diablo II z dodatkiem, starcraft a pozniej nabylem BroodWar, Warcraft od jedyneczki do dwojeczki, duke nukem 3D, pierwsze NFS'y, Carmagedon TDR 2000 (czy jak to tam szlo...).

Nie zapomne nocek spedzonych przy Unreal Tournament i nie zapomne mojej pierwszej gry jaka byly Wormsy :D Pierwszy FPS to byl Shogo demo, gdzie po ok 2tyg napindalania w te demo dorwalem oryginal ;) Moze jeszcze czegos zapomnialem...

Klasyka mojego dzieciństwa-

na moim starym windowsie 3.11 :

*Commander Keen (kiedyś tylko 3 pierwsze części,dziś wszystkie 6)

screen z trzeciej części - mojej ulubionejcommander-keen-3-ss4.gif

*Zool (1992,1994 - reklamówka chupa-chups)

Zool_3.gif

*TD1 (1989)

po przeróbce graficznej(w oryginale tylko róż,biel i czerń)td1.png

*Alleycat (1984 - musicie w to zagrać :P)

alley-cat-ss5.gif

*Mario (1994 - też klasyk)

mario.gif

*Blues Brothers (1991)

bluesbrothers2.png

*i oczywiście doom 1 i doom 2:))

screen z dwójki

doom_2_first_person_shoot_game.jpg

---

Z Amigi pamiętam (i nadal gram:)) -

*Duck Tales (1990 - pokręcone to,nigdy nie wygrałem choc byłem blisko)

duck-tales-ss1.gif

*Lotus Turbo Challenge (1993 - klasyka wyścigówek)

lotus_turbo_challenge_2_08.gif

*Flashback (1995 - coś trudniejszego:))

flashback_cd.gif

*Prehistorik (1991 - jak dla mnie klasyk...)

Prehistorik%2015.png

---

no i wiadomo... stare dobre nintendo pegasus (zwłaszcza na romie o nazwie 168in1) na którym można było zagrać w Mario(kto w to kiedyś niegrał?? :P )

supermariobros.gif

i oczywiście Tanki:)

Tank_1990.gif

i gra z takim bajerem jak pistolecik(Duck Hunt):P

duckhuntol6.png

a zresztą - skampcie nahttp://www.nes.e9.pl/readarticle.php?article_id=144 tam macie o tych grach wszystko

z tych późniejszych gierek.. oczywiście że Heroes:)

pozdro dla fanów abandonu:)

i oczywiście doom 1 i doom 2:))

*Duck Tales (1990 - pokręcone to,nigdy nie wygrałem choc byłem blisko)

fajne gry i jeszcze BG2; ICW1&2;Diablo ale tylko 1 bo 2 kit;Fallout 2; Startcraft ; Duke Nukem 3D to były gry gdzie liczyła sie fabula a mimo jak na dzisiejsze czasy grafika świetna bo np. BG2 miał jak dla mnie piękną grafikę :)

Pamiętam swoje sesje z Gothiciem... zarwałem 2 nocki.

Darkwing Duck na NES'a też był genialny.

A tak to gierki z PSX'a : FF VII, Crash Bandcoot (1,2,3), Wild 9, Nightmare Creatures, RE 1 i 2, Tekken 3 i to wszystkie moje ulubione klasyki. :)

mario

doom

diablo 2 ( 1 nie posiadałam, ale warto zerknąć jak mówicie że lepsza)

prince of persia.. ale czy to takie stare? nawet nie wie. grafika była fatalna w każdym razie :D

Mega Man, Super Mario Brothers i Adventure Island - złota trójka platformówek na NESa, doprawdy wspaniałe gry, nawet po tylu latach 8)

No to tak:

NES: Super Mario Bros, Micro Machines, Tank

SG: Król Lew!! Sam nie miałem tej konsoli, ale zawsze u wujka w to grałem :wink:

PC: Jazz Jack Rabbit 1 i 2 (chyba pierwsza gra w którą grałem na PC) , Raptor, Quake, NFS 2 SE(w to to się zagrywałem :wink: ), The longest Journey, GTA VC!!

I pewnie jeszcze by się coś znalazło, ale mam słabą pamięć...

////

No i mi się przypomniało ;]

Na NES jeszcze Duck Hunt :P

Na PC: Herosy II i... Prehistoric! Jak mogłem zapomnieć to była pierwsza gra która zagościła na moim pierwszym komputerze ( 64mb RAMU i 166mhz, bez akceleratora 3D :D )