Joe16

Jaki jest odpowiedni wiek na związki?

Recommended Posts

nie ma idealnego wieku na zwiazek :)

mam kumpla ktory ma 16 lat jest dojrzaly i tworzy swietny zwiazek, mam innego kumpla, ktory jest w moim wieku i uwaza ze nie dorosl i woli tylko niewinnie pobawic sie z dziewczyna.

a faceci w wieku 18-20 nie zawsze chodzi im tylko o jedno... wiekszosci tak, ale nie wszystkim.

facet musi dorosnac do prawdziwego, trwalego zwiazku.

teraz niektorym chodzi tylko o dobra zabawe. :)

No to tak :) Spróbować możesz, czemu nie. Wkońcu raz się żyje a może się udać i tak jak już ktoś pisał poprostu nie licz na zbyt dużo a ja się uda to będziesz miała większą uciechę :lol: Co do tego w jakim wieku...to jak już gdzieś pisałem każdy jest inny...jedni szybciej dorastają inni później i nie można wszystkich do jednego worka pakować.To wszystko zależy tylko od Ciebie :wink: Jeśli wg.Ciebie masz czas na tą 2 osobę i jest,że tak powiem,kandydat to w czym problem :) Podobno nie ma rzeczy niemożliwych(wiem po sobie :lol: )

Pozdro

teraz to jeszcze troche za wczesnie (jak dla mnie) na powazny zwiazek. ja chce sie bawc (typowe)

ale w srednej szkole za jakies 2 lata to wiek idealny na rozpoczecie powaznego zwiazku...

Chodzić za rączkę można i w wieku gimnazjalnym, ale myślę, że dzieci nie powinny pchać się do związków, a do współżycia to już w szczególności. Czasem wydaje mi się, że ta symboliczna granica 18 lat to wciąż za mało, ale powiedzmy, że, uwzględniając tych, którzy dojrzewają wcześniej, jest to najwcześniejszy moment, kiedy powinno się zacząć rozglądać za ewentualnym partnerem.

Wiek emocjonalny. Ludzie w dzisiejszych czasach w większości nie są gotowi na związki, a i tak w nie wchodzą z poczucia samotności? Później są rozwody, zdrady, romanse, oszustwa itd. 

Prawdą jest, że aby wejść w związek należy być świadomym samego siebie, należy akceptować siebie i kochać siebie, zrozumieć, że prawdą jest, że ludzie nie są tacy niezbędni w naszym życiu, nie bać się samotności itd do udanego związku potrzebne są dwie takie osoby. 

A w ogóle jest taki?

Jak dla mnie to kwestia mocno indywidualna. Ale zgodzę się z tym

O 18.11.2019 at 08:34, Bloody. napisał:

Prawdą jest, że aby wejść w związek należy być świadomym samego siebie, należy akceptować siebie i kochać siebie

To prawda i zgadzam się  z tym bo znam to z autopsji :)

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Who's Online (See full list)

There are no registered users currently online

• Chatbox

Load More
    You don't have permission to chat.
  • Recent Status Updates

• Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy  »  Shady-Lane90

· 2 replies
    • Kalafior_Grozy

· 0 replies
    • Kerosine

Kerosine

Lato w mieście lesie, wakacje pod sosną.
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

· 0 replies
    • Kerosine

Kerosine

Zobaczyć świat w ziarenku piasku,
      Niebiosa w jednym kwiecie z lasu.
      W ściśniętej dłoni zamknąć bezmiar,
      W godzinie – nieskończoność czasu.
      ["how the universe ends is how it begins"]
      · 0 replies
    • Sibethesto
      Co wam dziś zryło beret?
      Ogarnęłam co robił w życiu Kukiz przed polityką. Przez chwilę miałam przez to laga mózgu, nie powiem że nie. Całe życie tylko jakoś mętnie przewijało mi się gdzieś w tle Kukiz'15, a tu proszę...
    • Sibethesto
      Czy intuicja kiedykolwiek was zawiodła?
      Zdarza mi się jej słuchać, ale głównie w mało istotnych kwestiach. Rzadko ją, hmm, czuję, bo mam dosyć specyficzny sposób układania myśli. Sporo wewnętrznych podszeptów dosłownie przyjmuje postać uosobionych głosów. Także gdy mam ochotę na odrobinę niekonwencjonalnego przewodnictwa w życiu, to po prostu stawiam tarota.
    • Sibethesto
      Czy dziś wrażliwość się opłaca?
      Nie, wrażliwość się nie opłaca, ale tak samo nie opłaca się hodować kwiatów, podziwiać widoków lub bywać na wystawach. To zabawna cecha, niby często się jej nienawidzi, ale w gruncie rzeczy ma w sobie jakiś szlachetny, fascynujący rys. Albo po prostu tak sobie wmawiam, jako osoba całkiem wrażliwa - żeby się pocieszyć. Kto wie.
    • Kerosine
      Dania/produkty, jakich zawsze chcieliście spróbować
      Przeglądając dzisiaj najnowszą gazetkę promocyjną Lidla dostrzegłam na jednym ze zdjęć nieznany mi wcześniej rodzaj lodów, a mianowicie Magnum Ruby - i tak oto dowiedziałam się o istnieniu zupełnie nowego [obok klasycznej gorzkiej, mlecznej i białej] rodzaju czekolady o ponoć zaskakującym, delikatnym, lekko kremowym i charakteryzującym się owocowymi nutami smaku. Nie muszę chyba dodawać, że od razu wskoczyła ona [choćby pod postacią wspomnianych lodów] na moją listę must taste ^^
    • yiliyane
      Co ostatnio oglądałeś?
      Marsz pingwinów - 8/10. Obejrzałam ten film głównie dlatego, bo strasznie mi się podoba jak pingwiny "jeżdżą" na brzuchach XD Fajny, fabularyzowany film dokumentalny, współczuję tylko kamerzyście, że musiał spędzić zimę na Antarktydzie. Brr.