marcin_26

pompka powiększająca penisa

10 postów w tym temacie

Czesc.Mam pytanie dotyczące pompek powiększających penisa...wiem ze w czasie erekcji pompka powiększy penisa ale czy podczas regularnego stosowania ,penis powiększy sie na stałe?Pozdrawiam

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

to jak nie wiesz to się nie udzielaj, regulaminu nie czytał?>

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

psychol jestes czy co? wez ty sie lecz nimfomanie...lol

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
psychol jestes czy co? wez ty sie lecz nimfomanie...lol

aahahahahahh ale tym postem to zniszczyles dzieciak!! :D:D:D ahahahaha

ja bym nie wierzyl, ze te pompki na stale dzialaja. swoja drogą.. po co pompowac staśka? ;] chyba ze masz 3cm we wzwodzie czy cos;]

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zasada działania pompki dla nie zorientowanych: po włożeniu penisa do plastikowej butli pompki wypompowujemy powietrze tworząc podciśnienie ( nie próżnie jak niektórzy wypisują ), pod wpływem tego podciśnienia rozszerzają się ciała jamiste penisa dzięki temu napływa więcej krwi i powiększa się penis. Opis

więcej http://www.powiekszanie-penisa.9com.pl/pompkidopenisa.html

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

:crazy: :rotfl: :crazy: :jupi: :crazy: :rotfl: :crazy: XD

Uhahahahaha. Ale mi ten temat humor poprawił. No co to ludzie jeszcze nie wymyślą.

Ale żeby nie było ot. Nie radziłabym wierzyć w takie super hiper pro produkty, które mają zdziałać cuda. Na ogół nie pomagają. Ta pompka pewnie też nie podziała. A nawet jeśli to tylko na moment. Na stałe na pewno to nie zadziała. I uważaj, bo jeszcze wypompowując to powietrze coś Ci się z penisem stanie i będziesz żałował, że w ogóle spróbowałeś. Poza tym powiedz sobie "małe jest piękne" bądź też "nie liczy się długość tylko umiejętności" i odpuść sobie kupowanie takich cudeniek xd No nie moge, pompka do penisa... :crazy: :rotfl: :crazy: :jupi: :crazy: :rotfl: :crazy: XD

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach