Sufler

Autobusy

37 postów w tym temacie

Solarisy,Mercedesy albo Many. To są spoko autobusy 8)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie mam nic przeciwko autobusom, bo jest to wygodny środek transportu i w mieście łatwiej jest dzięki nim się poruszać. Choć jazda zatłoczonym autobusem, zwłaszcza w lecie nie należy do przyjemnych. Najlepsze są wspominane tutaj wielokrotnie Solarisy. Nowoczesne, wygodne, zadbane i sprawne.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Autobusyyyy! Uwielbiam. :D

Swego czasu bardzo dużo interesowałem się ogólnie komunikacją miejską, dzisiaj mniej ale trochę mi z tego nadal pozostaje. Solarisy - z tego możemy być dumni, jako jedne z bardzo nielicznych naszych produktów motoryzacyjnych które idą w Polskę jak i na eksport, dużo tego jeździ w Berlinie a nawet Dubaju.

Na Śląsku denerwuje mnie że sprowadza się kupę złomu z zachodu ponieważ jest duże rozdrobnienie w prywatnych przewoźnikach a PKM-ów, miejskich przedsiębiorstw mało jak na skalę GOP-u; a tylko w nich można nacieszyć się nówkami prosto z fabryki (oczywiście wadą tego jest to że ciągle mają też Ikarusy), o! i Ikarusy - to też kawał polskiej historii w komunikacji.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A mnie irytują te stare Autosany H9. Jak dla mnie powinny już robić za żyletki lub ewentualnie służyć do nauki jazdy. Ile razy widuje się je na mieście zostawiające już kłęby dymu. Kilka razy też mijałem H9 na poboczach z powodu awarii lub też zdarzało się że silniki się zapalały. Często widzę jak dowożeni tymi autobusami są uczniowie szkół po za obrębów miasta i aż płakać się chce jak widać szczególnie zimą w jakich warunkach jeżdżą. Ciekawe czy gdyby przeglądnąć je takim krytycznym okiem każdy z nich mógłby być dopuszczony do ruchu.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja lubię jeździć tramwajem. w tramwaju nie buja tak jak w autobusie i wydaje mi się, że jedzie szybciej :) trawmaj ma swoje tory, wiec mozna powiedziec, ze jezdzi wlasnymi sciezkami :) zawsze podoba sie ten dzwonek, a w tych nowych jest ładnie i fajnie. autobusy tez, maja wiekszy zasieg, mozna pojechac nawet na obrzerza miasta, ale tramwaje są dla mnie gora :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
ja lubię jeździć tramwajem. w tramwaju nie buja tak jak w autobusie i wydaje mi się, że jedzie szybciej

Widocznie nie mieszkasz na Śląsku ; )

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nowe autobusy są spoko. Szczególnie Mercedesy O530G Citaro. Nie dość, że jeździ się w miarę wygodnie, to jeszcze są klimatyzowane. :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
a na Śląsku bujają ;)?

Fundują Rollercoaster za 1.50 zł

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie znoszę autobusów. Zimą pizga z tych nieszczelnych drzwi i okien, a latem śmierdzi, zazwyczaj brak klimy, więc idzie się udusić. Jeszcze do tego dodać kierowców, którzy chyba chcieli zostać kierowcami wyścigówek, ale im nie wyszło. Po prostu dramat. O milion razy bardziej wolę pociągi i auto.

1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Najzabawniejsze jest to że w podstawówce lubiłam jeździć autobusem , bo głownie jeździłam nim na wycieczki ( i to też nie za często) , ale teraz to po prostu nie znoszę.Zawsze muszę wcześniej wychodzić na autobus żeby mi nie zwiał , a trzeba podkreślić że kocham spać i nie chciałabym być w skórze tego co mnie obudzi (NAPRAWDĘ).Chociaż teraz kierowce jest o tyle dla mnie dobry że poczeka parę minut aż przyjdę , żebym nie musiała biegnąć za autobusem jak jakiś debil (a parę razy tak było).Kolejną rzeczą która mnie drażni jest to że zawsze znajdzie się grupka ludzi którzy puszczają jakiś Shit przez głośniki na cały autobus(przynajmniej w moim tak jest).  Podsumowując:

O 30.05.2017 at 20:58, Księżycowa napisał:

Zimą pizga z tych nieszczelnych drzwi i okien, a latem śmierdzi, zazwyczaj brak klimy, więc idzie się udusić

Tłok , brud i smród ;p  

tumblr_mphnraNxYV1s8duw3o1_500.gif.be4bd

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się