• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Basia96

Czy lubicie Red hot chili peppers??

Recommended Posts

Jak w temacie.

Ja powiem szczerze że to mój ulubiony zespół, a najlepszy jest tam Tony (wokalista) :lol:

Piszcie i czekam na wasze opinie :)

Przenoszę do Kultura --> Muzyka. //amcia

coz.. nie naleza oni do moich ulubionych wykonawcow, jest jednakze kilka kawalkow, ktore mi sie podobaja i czasem lubie ich posluchac, aczkolwiek sa tez i takie, ktorych nieznosze i jak tylko je slysze to od razu zmieniam stacje TV... tak wiec zespol ten budzi we mnie, jak widac, bardzo sprzeczne uczucia...:)

Ich nowe kawałki już nie są takie fajne, ale plytki Californication zawsze chętnie posłucham.

Bardzo lubię. Mam kilka płyt. Dobrze na mnie działa taka muzyka.

Tego, że mnie nie było na lipcowym koncercie szybko sobie nie wybaczę. ;)

Uwielbiam Ich

Ale te starsze utwory są lepsze

Aj jak teraz sobie przypominam Ich Koncert w Lipcu

Na którym byłam ;)

Aj

uwielbiam mnóstwo ich piosenek ^^ strasznie lubię ich styl :D a ponad wszystko wielbię 'snow', bo mi się niesamowicie dobrze kojarzy ^^

Lubię RHCP, ale starsze kawałki, w szczególności z płyt "Blood Sugar Sex Magic" i "Californication".

Nowe kawałki nie są już takie energetyczne, chyba się już wypalili...

Najlepszym ich singlem jest "Californication" i "Can't Stop" :)

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Who's Online (See full list)

• Filip
  • Chatbox

Load More
    You don't have permission to chat.
  • Recent Status Updates

• Filip

Filip

Słoneczny Filip niczym Słoneczny Patrol 8-) 
      · 0 replies
    • Shady-Lane90

Shady-Lane90

Rzadko o coś proszę.
      Ale dzisiaj - proszę Was o pomoc.
      https://zrzutka.pl/bf8wmk
      · 0 replies
    • Shady-Lane90

Shady-Lane90  »  Filip

Fifi! Do lekcji! ;D 
      · 3 replies
    • Martusiaaaaaa92

Martusiaaaaaa92

Po zamachu na London Bridge media i politycy mówią dobrze o tutejszych Polakach jak nigdy Co ciekawe, głównie lewicowi politycy i media, by pokazać, że imigranci z UE nie są tacy źli jak ich zwolennicy brexitu przedstawiają. Zwłaszcza, że drugi z bohaterów, rodowity Brytyjczyk, okazał się nie być bez skazy: jest mordercą niepełnosprawnej dziewczyny, który dopiero co wyszedł przedterminowo z więzienia.
      · 3 replies
    • Filip

Filip

Herbaty dawno nie piłem, tym bardziej na czas, ale podoba mi się kreatywność tych tytułów, z niecierpliwością czekam na następne.  
      · 16 replies
    • yiliyane
      Ciągły obserwator
      Zastanawiam się czego tak naprawdę od niego oczekujesz. Z jednej strony można odnieść wrażenie, że przeszkadza Ci jego wgapianie się w Ciebie i że chciałabyś, żeby zwyczajnie zajął się sobą i dał Ci spokój, a z drugiej strony chcesz zaproponować mu spotkanie... Najpierw zastanów się czego konkretnie byś chciała. Czy żeby, kolokwialnie mówiąc, odczepił się od Ciebie, czy żeby zamiast wpatrywać się w Ciebie jak w sroka w gnat, zaprosił Cię na randkę. Bez tej decyzji nie można wiele Ci doradzić.
    • Kerosine
      Ciągły obserwator
      Ewentualnie po prostu przywiązuje dużą wagę do swojej anonimowości i nie jest zbyt dobry w nawiązywaniu znajomości [tudzież skrajnie selektywny]. Nie zawsze aż tak daleko idące / negatywne wnioski znajdują pokrycie w rzeczywistości. W mojej absolutnie niefachowej i opartej tak naprawdę jedynie na kilku zdaniach ocenie - gość ewidentnie jest Tobą zainteresowany, ale ma zarazem potężne braki na polu kompetencji społecznych. Dlaczego konkretnie ciężko się z nim rozmawia? Co jesteś w stanie pow
    • Nieznajoma940801
      Ciągły obserwator
      Witam. Mam problem z facetem z pracy. Ciągle mnie obserwuje z daleka patrzy się na mnie notorycznie jak idę jak mówię jak coś robię jak siedzę. A z drugiej strony kiedy jestem blisko udaje że mnie olewa nie widzi nie zwraca uwagi. Czasami się uśmiechnie jak przejdzie obok mnie. Ogólnie ciągle czuję jego wzrok na sobie czuje się obserwowana no i staje się to dość męczące, wkurzające. Ogólnie jako facet podoba mi się ale ciężko się z nim rozmawia. W pracy też nie mam jak za bardzo podejsc i zapyta
    • Martusiaaaaaa92
      ostry seks
      Raz w życiu spróbowałam ostry anal bez lubrykantu i facefuck. Było okropnie, nigdy więcej.
    • Kerosine
      Wigilia w towarzystwie samotnej osoby
      Trudny temat, z którym jednak miałam w zeszłym roku styczność - gościliśmy u siebie byłą koleżankę mojej mamy z kursu, na który obie swego czasu uczęszczały i która jak się później okazało mieszka niedaleko nas. Nie było źle [przynajmniej tak mi się wydaje...], wieczór z całą pewnością uratował jednak fakt, iż jest ona w pierwszej kolejności znajomą mojej rodzicielki oraz reprezentantką pokolenia mimo wszystko starszego niż moje - mogła zatem bez problemu znaleźć wspólne tematy do rozmowy z pozo