• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Fixen

Rzeszów - co wiecie o Tym mieście?

Recommended Posts

miasto świetne. ruszać się na studia z niego nie zamierzam. zresztą jeśli chodzi o grafikę komputerową to i tak wielkiego wyboru nie ma, a z rzeszowem jestem już poniekąd związany x)

do tego jest masa place4pk. xD

zadbane, b. dobre drogi, małe, jest wszystko, co powinno. (no, prócz cinemaxu xD)

tylko ostatnio nowa inwestycja mnie wkurwiła. stawiają wzdłuż dróg takie osłony dźwiękowe. i - jasna cholera - nieprzezroczyste. x.O

stawiają wzdłuż dróg takie osłony dźwiękowe

mnie też to wkurwia :x jakoś przez tyle lat nic nie było i ludzie jakoś żyli :|

a co do koloru to podobno te przezroczyste mało wyciszały i ptaki się o nie zabijały ;D

co wiem? stolica Podkarpacia...

kojarzy mi sie z lekkim zacofaniem ale po tym co tu piszecie to dochodzę do wniosku że sie raczej mylę

co roku jeżdżę na Podkarpacie ale w Rzeszowie to jeszcze nigdy nie byłam a przez to co piszecie to mam straszna ochotę tam pojechać :)

Miejsce licznych wypadów na zakupy ("Czego cie w szkole nie bylo??"-"Na zakupach w Rzeszowie bylem!!" :D ), pomnik, resovia stal-jednym slowem sport, kino helios, Europa, EuropaII raczej tyle...

jakieś zadupie na wschodzie Polski

no wiesz :/ nie kazdy mieszka w wielkim miescie ( chociaz rzeszow do najmnniejszych wcale nie nalezy), a ze wzgledu na to, ze twoja znajomosc geografii Polski nie jest chyba najwieksza to moze lepiej zachowac milczenie :/

a z drugiej strony jestem ciekawa z jakiej metropolii ty pochodzisz???? :P:P

no wiesz nie kazdy mieszka w wielkim miescie ( chociaz rzeszow do najmnniejszych wcale nie nalezy), a ze wzgledu na to, ze twoja znajomosc geografii Polski nie jest chyba najwieksza to moze lepiej zachowac milczenie

no pojęcie o geografii Polski to mam jednak duże.

Rzeszów jest stolicą województwa Podkarpackiego (jak wiadomo jest 16województw :P ), mieszkańców jest ok. 200tysięcy, współrzędne tego wielce szanownego miasta to

50° 02'01'' N 22° 00'17'' E. Położenie Rzeszowa względem Polski to południowy-wschód, natomiast względem województwa centralny-zachód.

miasto to nabyło prawa miejskie w XIVw. miasto zajmuje jakieś 80km² w zeszłorocznych wyborach najwięcej mieszkańców głosowało na PiS. jest tam dobrze rozwinięty przemysł, oraz turystyka. znajduje się tam wiele zabytków. no to chyba wszystko.

(wszystko pisałem z głowy żeby nie było... [jedynie współrzędne wziąłęm z wikipedii])

a z drugiej strony jestem ciekawa z jakiej metropolii ty pochodzisz???? :P

Metropolia Zgierska, bliżej znana jako

Ostatnio się przekonałem do Rzeszowa, wcześniej uważałem to miasto za zadupie. A co do zespołów do klub Resovii w siatkę wymiata! Rynek elegancko wygląda po remoncie :) Dzisiaj Drzewiecki otworzył pierwszego Orlika xD No więc jest super :)

Rzesza jest pieknym miastem i jak wszyscy wiemy bez tego miasta nie istniałą by Polska,bo w końcu w Rzeszowie jest wielka cipa xD. ma swoje plusy ma minusy jak każde miasto ale ja je poprostu uwielbiam i działam w Froncie Wyzwolenia Rzeszowa z pod Okupacji Polskiej xD

Wiem, że jest daleko ode mnie. I wiem, że mają klub żużlowy. Ponoć całkiem fajne miasto.

Uwielbiam,w końcu tu mieszkam :twisted:

nie za małe,nie za duże. Wszystko co trzeba w pobliżu, w miare szybko można się przemieszczać z jednego miejsca na drugie. Lubiem. (;

A ja się dzisiaj dowiedziałem jeszcze, że będą 3 nowe Orliki :D i remont stadionu przy Hetmańskiej :)