May

Zajebiste ksywki :D

136 postów w tym temacie

heeeeey :D wpisujie tutaj swoje ulubione ksywy bo ja np. nigdy nie moge sobie znaleźć nicka :(

pomożcie!

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

hmm...moja kolezanke przezywaja PASZTET... a inego kolesia OGOREK :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

zajebisty skurwysyn

gdzies tu byl generator nicków poradzisz sobie ;]

ewentualnie metoda nacisku

walisz głową albo piescia o klawiature

vch << to co mi wyszlo :P

podobne do Vin :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jesli chodzi o ksywki, nie nicki ;) To mozecie do mnie mowic jak wszyscy w moim otoczeniu czyli, Bizon 8)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Xywki biorą się najczęsciej od nazwiska , spodobu bycia , ubierania się itp. Sama sobie ksywki nie nadasz . I raczej nie rozkarzesz każdemu mówic na siebie jakoś tam . Tyle razy próbowałam . Ale sie przyzwyczaiłam . Na początku było GUMIŚ a teraz jest GUMI ;] ( nie wiem skąd ta zmiana ) i mi sie podoba :twisted: 8)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Racja, co do ksywki to poporstu musi samo wyjsc. Do mnie wszyscy mowia Etna, bo kiedys kolega stwierdzil ze ja jestem taka spokojna, niepozorna, ale jak wybuchne energia to sie dzieje, nigdy nie wiadomo co bedzie "bo ty to taka... taka.. Etna no!" xD

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja nie wiem jaki ty masz problem, albo może być zdrobnienie od imienia, albo taka ksywka jaką Ci znajomi wymyślili, albo ksywka jakiegoś ulubionego bohatera filmowego itd.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a ja przez 14 lat bylem Robert, ewentualnie Grzona od nazwiska i potem jakoś wyszło tak, że już wszyscy mówią do mnie 'Scotty' (;

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

heh... a do mnie wszyscy mówią kotek... podobno mam coś z kota (?) i tak jakoś zostało...

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja jestem Skowri ( od nazwiska)

Kasiek, Kaha - od imienia-wiadomo ;P

i jeszcze Precelek- ale to tylko przyjaciolka tak do mnie mowi i ja do niej tez tak ^^

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na mnie czesto wolaja Vader xD a to dlatego, ze ubieram sie na czarno i lubie iperial march :D

Kolege przezywaja Dziku a innego Jezus :)

Podaj swoje nazwisko to mozna cos wyciagnac :wink:

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wow ja od 3 klasy podstawowki do konca gimnazjum mialem ksywke Gustaw, albo Gustlik, po tym z 4 pancernych :P A to dlatego, bo bylem duzy i silny jak na swoj wiek.

Ostatnio na wszystkich mowilem Pustak, wiec i ja bylem Pustak :D

Jednak najnowsze trendy mowia Los wiec i ja jestem LOS.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Ktoś kiedyś mówił na mnie .. Bazyliszek. Puchaty, nie słyszałam jeszcze o metodzie nacisku:) Jest świetna ;)

http://opisy-gg.com/generator,nickow.php generator

hahahaha

Twój wygenerowany nick to:

Wiera

Jeszcze Raz! :)

hm ksywki... moje to Broki.. BrokenSoul89 albo bez 89 przewaznie..

Vampire Freak.. 8) :P itp itd :rotfl: ;D :mrgreen: :lol2: :jupi: xD ^_^ :devil:

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja mam na imię Natalia..Po śląsku (mieszkam tu) to Tala, więc taką mam ksywe, ale też nie chodzi o to.

Po prostu mi się to podoba i tak wszyscy do mnie mówią :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
heeeeey :D

Sieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeema :?

wpisujie tutaj swoje ulubione ksywy bo ja np. nigdy nie moge sobie znaleźć nicka :(

A co poczekasz aż ktoś wypisze tutaj nicki z ty sobie „pożyczysz

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

na mnie roznie mowia kazdy w zasadzie inaczej :) pojawilo sie np. niunia malenka, biedrona, piekna, mala, mloda, lobuziara i wiel innych

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moja ksywa to długa historia, więc nie będę opowiadać :P Po prostu Ena. :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moja ksywka jest dokładnie taka sama jak mój nick :)

od 1998 roku wołają na mnie Maroko.

Wydaje mi się, że jets to bardzo oryginalna ksywka, jeszcze nigdy się nie spotkałem, z kims o podobnej chociaż ksywie, poza tym dla osób, które nie wiedzą, Maroko to państwo, które leży w północnej Afryce stolicą jest Rabat , a największe miasto to Casablanca :)

hehehe

A co do ksywy, to czesto wychodzi tez z jakiejs głupiej sytuacji :) (śmiesznej, niezręcznej, beznadziejnej itp.)

Często też jest tak, że na początku ludzie nie są rpzekonani do swojej nowej ksywy, a z czasem się rpzekonują i jest to coś normalnego. np. moi kumple to: Bobek, Czubek, Bomba i

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

mój jest najlepszy i niczym się nie różni od ksywki. mam o od 4 podstawówki? czasem jeszcze jest uzywany general (wzedł w zycie w tamtym roku, tylko dla osób z byłej mojej klasy), teraz już wychodzi z użycia.

w generatorze nicków wyszło mi ze powinieniem zarejestrować sie jako czajnik, chyba teraz zaczne sie tak rejestrować :P

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam.

Jeżeli chodzi o moje ksywki to od zawsze znajomi do mnie mówili po imieniu, a osoby, które poznałem w sieci i jakoś na live przeszło mówią eX bądź eXo zależy jak kto woli ;-) Jeżeli chodzi o to, że nie da się samemu obrać pseudonimu to nie prawda. Jak Cię znajomi nie szanują to racja ale jak ma się prawdziwych znajomych to wystarczy powiedzieć, że Ci się nie podoba jak do Ciebie mówią i bez problemu wymyślą coś innego albo po imieniu będą do Ciebie mówić… Jeżeli szukasz nicka jakiegoś to Ci podam parę jakie widziałem i są raczej rzadko spotykane:

Frequency,

Davaeron,

Armadillo,

ParadoX,

CrucyfiX!o…

Zależy kto co lubi ;-) Pozdrawiam.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A do mnie wszystcy mówią NOWI ale jakoś wole nicka m@teo :P

NOWI to od nazwiska :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mi gdy weszlam na generator nickow wyszlok Lilka :P no i jestem Lilka, ale od niedawna jestem Aniek od imienia :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przez 8 lat podstawowki wszyscy mowili na mnie dzdzownica (od dzdzownicy Magdy z "Pszczolki Maji")

Pozniej zmienilo sie na Magic, gdyz mam takie same inicjaly jak Magic Johnson. I to juz mi sie bardziej podoba 8)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz