Czy macie wielu przyjaciół??

Recommended Posts

Posted

Tak jak w temacie: jestem ciekawa czy macie wielu przyjaciół. Nie przeliczając na liczby tylko tak jako grupa. Ja mam niewielu, taką małą grupkę bliskich osób.

Posted

Nie xp ja mam jednego, ale za to jakiego - że hu hu! :) reszta to takie... koleżanki. Bliższe, dalsze.

Posted

Nie mam ani jednego, mam grupkę znajomych których i tak rzadko widuje.

Guest Anonymous
Posted

Nie. Mam jednego - chłopaka :)

Tak żeby pogadać ogólnie to mam znajomych, a przyjaciół jako takich już nie mam, bo się przejechałam na nich.

Posted

przyjaciół takich prawdziwych i oddanych to mam troje a jeśli chodzi o grupę z która się wożę to zależy gdzie jestem ale obie są dość spore

Posted

mam w chłoliere i wiecej :D

Posted

Nie mam przyjaciół.

Mam koleżanki, Dobrych znajomych etc.

A Ekipka... to zalezy od okazji.

Posted

Aż dwóch i więcej mi nie trzeba.

Posted

Prawdziwych przyjaciół?

Dwoje ;D

Przyjaciółkę i chłopaka ;D

Nie zależy mi na ilości, ale na 'jakości'

Posted

Mam pięcioro bardzo mi bliskich (same baby i jeden facet)... to taka stała grupka, z którą spotykam się częściej lub rzadziej - szczególnie, że teraz rozjechaliśmy się na studia po Polsce - ale jesteśmy za sobą już pare lat i mogę nazwać ich Przyjaciółmi...

Poza tym mój chłopak. Rodzice. To najważniejsi, zajmujące specjalne miejsce w moim sercu... A poza tym na co dzień spotykam się z różnymi ludźmi, jednych lubię bardziej innych mniej. Jest wśród nich jeszcze kilka, z którymi czuje takie fajne wibracje... może to materiał na nowych Przyjaciół? ;)

Posted

Mam Przyjaciółkę :)

Posted

Muszę przyznać, ze całkiem sporo, chociaż nie szafuję tym określeniem - nie każdy serdeczny znajomy, z którym dobrze się bawię i dogaduję, to przyjaciel. Takie moje najbliższe-najbliższe grono liczy sobie pięć osób (dwie panie, trzech panów), jest jeszcze kilka, które tytułuję przyjaciółmi (tu już głównie panie, ze cztery). No i grono naprawdę bliskich, życzliwych znajomych.

Posted

ach ci przyjaciele różnie z nimi bywa...

Prawdziwych mam pare... Ale sa tez mniej prawdziwi.. hehe

Znajomych mam bardzo dużo i podobnie jak przedmowczyni niektorzy sa dla mnie dobra materią na przyjaciół...

Posted

Nie. To dlatego, ze nie obdarzam kazdego mianem przyjaciela. Dla mnie to ktos szczegolny...a takich ludzi jest malo ... Przyjaciolka 1- od serca. No i taka grupka osob, ktorym owszem ufam ale to juz nie to. To raczej taka ekipa do posmiania sie, wspolnych wyglupow itd

Posted

Ja mam troje wspaniałych, z którymi mogę pogadać naprawdę o wszystkim. Podobne zainteresowania, całkiem odmienne temperamenty (no i dobrze! :)). Poza tą trójką jest szereg zwyczajnych znajomych.

Posted
całkiem odmienne temperamenty (no i dobrze!)

Właśnie to mnie zawsze interesowało, na jakiej zasadzie ludzie się dobierają... O sobie i swoich znajomych mogę powiedzieć to samo - różne zainteresowania (nawet nie tyle, że jeden lubi śledzie a drugi szarlotkę, ale najlepszymi przyjaciółmi są 100%owy humanista, naukowiec-mózg i odjechany muzyk), temperamenty, poglądy, różne wyznania, różne gusta muzyczne, literackie, filmowe, różne pomysły na życie, różne marzenia... a jednocześnie z nikim nie jest tak dobrze, jak z nimi.

Posted

Właśnie... niejednokrotnie mam wrażenie, że gdybym wszystkich moich przyjaciół zebrała razem, to niekoniecznie by się ze sobą dogadali... chociaż z drugiej strony może i tak, bo przecież ja się też od nich pod wieloma względami różnię. Musi być w każdym to "coś", co sprawia, że staje się nam bliski duchowo.

Posted

ja mam wielu przyjaciół, ale tylko kilku najblizszym osobom powierzylabym tajemnice.

Posted
Nie. Mam jednego - chłopaka :)

Właśnie to chciałam powiedzieć. Miałam kiedyś przyjaciółkę, ale w wakacje nasze drogi się, można to ująć "rozeszły" po prostu znalazła sobie nową kumpele. No i mnie olała. W sumie trochę na moją prośbę, bo nie chciałam być tylko na jej wyłączność, ale...

Trudno, teraz przyjaciółki już nie szukam. Wystarczy mi w zupełności to co mam ;)

Posted

Mam paru przyjaciól na których moge liczyc ale jezeli chodzi o znajomych to mam ich bardzo dozo

Posted

Mam paru przyjaciól na których moge liczyc ale jezeli chodzi o znajomych to mam ich bardzo dozo

Posted

ja to tak naprawde to mam mam tylko jednego przyjaciela takiego prawdziwego :jupi:

Posted

Poza moim chłopakiem, przyjaciół nie mam. ani bliższych, ani dalszych. Żadnych.

:|