jeanna

Wróżka

Recommended Posts

Czy gdybyście mieli możliwość poszlibyście do wróżki?

Czy ktoś z Was był już u wróżki?

Sprawdziły się przepowiednie?

Co sądzicie o wróżkach (ale nie takich do których można napisać sms i odpowiada na nasze pytanie), o wróżbach, o horoskopach?

Nie wierze we wróżby ;D

Gdybym miała taką możliwość? Hmmm...nie, nie chciałabym iść. A jeśli musiałabym na pewno nie chciałabym poznać swojej przyszłości z wielu powodów, nie chciałabym się np. dowiedzieć kiedy umrę ;D

moja mama kiedys była.. wrozka powiedziala jej wszystko o naszej rodzinie nawet przewidziala kiedy w jakim miesiscu zachoruje moja babcia... jednak powiedziala ze jej mlodsza corka wyjdzie za mąz w wieku 18 lat hm... i to mi sie nie spodobało.. bo ta młodza córką jestem ja. Mama poszła bez obrączki i w innym mieście nie wiem racjonalnie tego wytłumaczyć skąd ona wiedziała wszystko ( oczywiście mama wybrała się bez obrączki) opisała nas dokładnie (czyli mnie, siostre i tate) Od tej pory zafascynowałam się magią i nie ma dnia bez horoskopu gazety aby pierwsza otworzona strona to nie był horoskop ( dziwne ale zawsze się sprawdza. Zawsze).

nie wierzę, nie poszedłbym. wiem, że czasami to się sprawdza, ale jestem pewien, że one po prostu mają swoje sposoby na mówienie ludziom tego, co im się najprawdopodobniej przydaży. Mimo, iż Twoje argumenty, Andrio, są mocne, dalej uważam wróżki za oszustki.

Nie byłam nigdy u wróżki, ale niedługo mam właśnie zamiar się wybrać, namawia mnie przyjaciel ;) W horoskopy nie wierzę ślepo, ale lubię je i uważam, że coś w tym jednak jest. A mama tego przyjaciela była u wróżki przed laty, wróżka przepowiedziała jej, że wyjdzie za mąż dwukrotnie i że w trzecim roku jednego z tych małżeństw mąż umrze... no i wszystko się sprawdziło, jest rozwódką i wdową.

one po prostu mają swoje sposoby na mówienie ludziom tego, co im się najprawdopodobniej przydaży..
ok, nie mówie nie ale np, jakie i skąd wedzą zęe to (na przykładzie mojej mamy) się sprwadzi?? :D

Mojej mamie wróżka przepowiedziała wróżbe czytając z dłoni i wszystko sie sprawdziło. Osobiście nie za bardzo w to wierze ani w żadne horoskopoy ale lubie je czytac :wink: Jeśli miałabym zapytac sie o coś wrózku to chciałabym wiedziec: jakie bede wiodła zycie. Nie chce wiedziec daty smierci, po co sie niepotrzebnie martwic.

Nie byłam nigdy u wróżki i raczej się nie wybieram. To co piszesz Andria jest ciekawe, nie powiem, ale nie chciałabym tak. Jaki smak miałoby życie gdybyśmy potrafili wszystko przewidzieć? Bez sensu. Wolę każdego dnia odkrywać to co mam gdzieśtam zapisane i zaplanowane.

ja nigdy nie byłam u wróżki i nigdy chyba nie chciałabym iść. przynajmniej na razie. w ogóle nie rajcuje mnie to, a ja lubię być zaskakiwana, a nie, że z góry wiem, co będą w życiu robić i co mnie spotka. ^^ xD

Nie byłam u prawdziwej ale może kiedyś się wybiorę. Oczywiście większość podających się za wróżki i jasnowidzów to oszuści ale wieżę że są osoby z nadprzyrodzonymi mocami. Kiedyś jedna wróżka pomogła w pewnej bardzo bolesnej sprawie i nie pomyliła się.

Pewnie że bym Chciał.. Do takiej 20-paro letniej, inteligentnej, pięknej, która mogła by być przy okazji Czarodziejką o imieniu Yennefer a Ja Geralt.. :P hehe

Jakoś nie czuję wewnętrznej potrzeby skonsultowania się i "nabicia" portfela jakiejś "naciągaczce" - nazwałem wróżki - naciągaczkami, ponieważ wydaje Mi się iż jeśli ktoś ma Prawdziwy dar, to nie próbuje na nim zarobić w ten sposób.

Owszem uznaję/wierzę w przepowiednie, powiedzmy na to dotyczące "ludzkości" a nie jednostek za pieniądze.. kiedyś byłem świadkiem jak "Wróżka" rozwaliła (niesłusznie!!) małżeństwo - przez TELEFON!!! PARANOJA! Nie wiem kogo przeklinać, czy "wróżkę" czy "łatwowierność" kobiety..!?

nie wierzę w takie duperele jak wróżki. wciskają ludziom kit na temat ich przeznaczenia. jeśli jesteśmy wierzący to chyba wierzymy w wolną wolę a co za tym idzie w to że życie zależy tylko od nas i to my a nie przeznaczenie nim kierujemy...

Nie poszłabym za żadne skarby świata. Choćby mi za to zapłacili (a w sumie musiałabym się zastanowić :lol: ).

Wybaczcie, ale gdybym miała płacić komuś za to, żeby mi zmyślił jakąś historyjkę, to musiałabym upaść na głowę. Haha, i to jeszcze odpowiednio "złą" lub "dobrą" w zależności od tego, jak słono jej zapłacę.

Nie, dzięki.

Nie wierzę w takie sprawy i koniec.

Byłam raz u wróżki i byłam pod olbrzymim wrażeniem. Nie wciskała mi banialuk tylko po to, aby wyciągnąć więcej hajsu.

Wydaje mi się, że wróżki to nie żadne adeptki magii, tylko osoby, które bardzo dobrze znają i rozumieją ludzką naturę, co więcej - są świetne w kojarzeniu faktów.

A horoskopy? Te z gazet to pic na wodę. Prawdziwy horoskop indywidualny wymaga znajomości daty urodzenia, godziny, ustalenia efemeryd (ukłądu planet), współrzędne miejsca narodzin.

Widzę Dominiko, ze się trochę znasz ;) Rzeczywiście masz rację, ja tam na horoskopy gazetowe patrzę z wielkim przymrużeniem oka. O wiele bardziej interesują mnie te opisowe, szczególnie indywidualne. I zgadzają się czasem do tego stopnia, że wierzę, że COŚ w tym musi być.

ja nie byłem ani razu bo u nas w nysie nie ma takich

Wszędzie są jak K...y, Złodzieje i Policja :wink:

pewnie, że tak!

Czy ktoś z Was był już u wróżki?

raz byłam na tarocie..

Sprawdziły się przepowiednie?

o dziwo tak...

Co sądzicie o wróżkach (ale nie takich do których można napisać sms i odpowiada na nasze pytanie), o wróżbach, o horoskopach?

o wróżkach..nic specjalnego..w końcu to też ludzie xD

a co do horoskopów to nie wierzę..

Zawracanie sobie d*py. Chodzenie do wróżki nic nam nie powie o przyszłości, można pójść co najwyżej dla zabawy z grupką znajomych. U wróżki nie byłam, ale kiedyś się zdarzyło, że Cyganka mi powróżyła. Nie pamiętam, co to było, więc nie wiem, czy się cokolwiek sprawdziło i czy się sprawdzi, chociaż w to wątpię, no, chyba że przez przypadek.

Horoskopy i inne wróżby są ok, jeżeli je się traktuje jako zabawę i nie wierzy we wszystko.

Nigdy w życiu nie byłam u wróżi i raczej pójść nie zamierzam..

nie wierzę w takie rzeczy- taroty, horoskopy, czary-mary to nie dla mnie.. :/

wrozka/wroz- to normalne zawody przeciez. Zadno zawracanie ****, zadne bzdury- o ile mowimy...tzn piszemy;) o profesjonalistach.

Osobiscie uznaje tylko karty tarota, choc jestem swiadkiem, ze runy i "zwykłe" karty tez mowia prawde. Czego nie uznaje? Czytanie przyszłosci z fusów ;) I ulicznych "wróżek".

Dziękuje za opisanie swoich historii.

Byłam u wróżki i jestem bardzo zadowolona. Nasłuchałam się trochę negatywnych opini, sceptycznych komentarzy. Dlatego też nie byłam do końca pewna czy nie wyrzucam kasy w błoto idąc do wrózki.

Spotkanie to przeszło moje najśmielsze oczekiwanie. Byłam zaskoczona kiedy wróżka mówiła mi rzeczy, które miały miejsce w przeszłości, kiedy opisywała mi moich znajomych i wszystko zgadzało się z prawdą. O przyszłości też mi dużo powiedziała i zauważyłam, że niektóre rzeczy powoli, drobnymi krokami zaczynają się sprawdzać :)

Spotkanie z nią podniosło mnie na duchu. Polecam wszystkim udanie się do SPRAWDZONEJ wróżki. Niezapomniana przygoda. :)

Ja co tydzień sprawdzam sobie horoskop codzienny...zawsze mi się sprawdza więc w to wierzę. Co do wróżki...jeżeli miałabym taką możliwość poszłabym i z chęcią sobie posłuchała co ma mi do powiedzenia. A co o nich sądzę? Uważam, że coś w nich jest :wink:

Nie wierzę. Rzadko mi się cokolwiek sprawdza...

A u wróżki byli "za młodu" moi rodzice

he he, ale to już inna historia :D

amelko, profesjonalne podejście ;) ale prawda, trzeba umieć odróżnić profesjonalistów od zwykłych naciągaczy - jak i w wielu innych zawodach, po prostu.

Bardzo chętnie wybiorę się kiedyś do wróżki. Z czystą przyjemnością. Ciekawa tego, czego się od niej dowiem... nie tylko o przyszłości.

Nie wierze w wróżby i nigdy nie mam zamiaru sie do wróżki wybrać 8)

A ja chętnie bym się wybrała. Do takiej profesjonalnej Wróżki.

Horoskopy? Te rodem z gazet raczej mnie śmieszą i nie biorę ich na poważnie. Ale nie mam nic przeciwko tym profesjonalnym, o których ktoś już tutaj wspomniał.

Zatem profesjonalizm, profesjonalizm i jeszcze raz profesjonalizm. :wink:

Juz wole otworzyc jakas ksiazke dla malych dzieci... takie same bajki, a czasami nawet ciekawsze : )