Jump to content

Edit History

There is no edit history to show, or this comment was edited by a moderator.

• Who's Online (See full list)

There are no registered users currently online

• Najnowsze posty

• Wulf
      Tak i nie.  W przypadku kotki tak. Nazywa się "Myszka", więc i kwestia zdrobnienia jest już załatwiona.  Inna sprawa, że początkowo - na skutek błędu weterynarza - nazywała się Loki.  W przypadku kocura (Lucyfer), to nijak się nie sprawdza. Przeważnie wychodzi "Rudy", albo "Ej".   To akurat całkiem normalne.
    • Shady-Lane90
      @Martusiaaaaaa92, kochana moja, bardzo Ci dziękuję za nominację. Odpowiedziałam w temacie numer 1 (chociaż sama z siebie nigdy nie udzieliłabym w nim odpowiedzi!). ;* Ze swojej strony zapraszam do zabawy @Kalafior_Grozy.  Wybrałam dla Ciebie poniższe tematy lub/i  
    • Shady-Lane90
      Ktoś swego czasu nauczył mnie odbierać cechy mojego wyglądu, które uznawałam za wady, jako zalety. Wymienię teraz trzy rzeczy, które w sobie polubiłam dzięki tej osobie: - kolor oczu - mam zielone oczy, należę więc do wąskiego grona społeczeństwa, które może się takowym kolorem pochwalić; - pełne usta; - dołki w policzkach - pojawiają się, kiedy się uśmiecham. Lubię także swoje dłonie i migdałowaty kształt paznokci. Dodam jeszcze głos. Chociaż wiem, że nie jest to cecha wyglądu. Przez wiele lat nie lubiłam swojego głosu, ale usłyszałam na jego temat tyle komplementów, że moja niechęć do niego przerodziła się w sympatię. 
    • Martusiaaaaaa92
      @michaelowax3, dziękuję za odbicie piłeczki do mnie Nominuję @Shady-Lane90.  
    • Martusiaaaaaa92
      Tak, zaczyna mi się wtedy plątać mowa i pocę się. Podobno też (podobno, bo przeglądanie się w lustrze to ostatnia rzecz o jakiej wtedy myślę) robię się czerwona na twarzy.
  • Recent Status Updates

• Popular Contributors

1. 1
      yiliyane
      yiliyane
      4
    2. 2
      Kalafior_Grozy
      Kalafior_Grozy
      3
    3. 3
      Shady-Lane90