Moni@...

Ulubiony taniec

Recommended Posts

podoba mi się strasznie jazz, modern, hip hop, dżajf, ale nie tańczę zadnego z nich ;p

Taak, ostatnio byłam na treningu i mogę spokojnie dopisać dance hall ;)

Zostaje przy jfh i dodaje również new style i towarzyskie, których nigdy nie tańczyłam, np. cha-cha, rumba, salsa i tango - najlepsze.

Nie znam się, ale kocham to jak tańczą w Dirty Dancing 2. Wielki szacunek, dla tych którzy tak czują muzykę.

Nie podobają mi się natomiast wszystkie tańce standardowe, gdzie wszystko jest przemyślane i uzgodnione, gdzie tu wolność, którą podobno czuje się tańcząc?

Hip-Hop, Jive - fajnie jest poskakać :D, no jeszcze jako tako jazz ale taki wolny i romantyczny (ja na lekcjach mam dosyć energiczny)...

Podoba mi się hip - hop i modern jazz. Kiedyś uczyłam się tańca towarzyskiego i z takich najbardziej lubię Tango :P.

Najwspanialszym tańcem jest Tango oczywiście. Jeśli uczucie przekazywane podczas tańca jest prawdziwe i zionie namiętnością i pasją. Dlatego zawsze i wszędzie (nie wszędzie ale co tam) Tango z moją wspaniałą Asią!

Zdecydowanie wszystkie tańce, które mają powiązania latino:)

Czyli między innymi Cha-cha-cha, salsa, samba, latino body solo, rumba:)

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Who's Online (See full list)

There are no registered users currently online

• Recent Status Updates

• Shady-Lane90

Shady-Lane90  »  Borowy

Do lasu grzybów szukać! 
      · 0 replies
    • Shady-Lane90

Shady-Lane90  »  mw2

Dawaj koty do wyprzytulania! ♥
      · 12 replies
    • Pizzaro

Pizzaro

Czy jest tu jakaś cywilizacja? 
      · 8 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Wybitny radziecki profesor anatomii Anatolij Jebiedrewienko w 1969 roku odkrył, że oko i dupa połączone są nerwowo.
      Aby dowieść swej tezy potrzebował ochotnika, na którym przeprowadziłby swój eksperyment. Na ochotnika zgłosił się 27-letni Dymitri Starodupcew.
      Eksperyment miał rozwiać wszelkie wątpliwości, gdyż środowisko naukowe wątpiło w śmiałą tezę Jebiedrewienki. I ostatecznie tak też się stało. Najpierw profesor z całej siły uszczypał w pośladek Starodupcewa, któremu z oka niemal natychmiast poleciała łza. Następnie z impetem wsadził mu palce do oczy wskutek czego ochotnik się zesrał.
      · 3 replies
    • Borowy

Borowy

Ej, czemu nie jestem zielony?! 
      · 14 replies
  • Popular Now

• Asamix
      4
    • Anarchist
      O czym teraz myślisz?
      Przy zapalonej świecy zaczyna się odczyt...
    • Kerosine
      O czym teraz myślisz?
      I jest tylko to jedno... taki mały szczegół, który może zrobić tak wielką różnicę. Tylko z tego powodu, że nie wie o nim nikt. Zabawne, zawsze myślałam o "tym" jako o swoim największym przekleństwie, a wychodzi na to, że może okazać się czymś wręcz przeciwnym ^^
    • Shady-Lane90
      On piszę z inną
      Jeśli zauważyłaś zmianę w jego zachowaniu wobec Ciebie, to porozmawiaj z nim. To chyba najlepsze wyjście. Inaczej będziesz się zadręczać cały czas. 
    • xckcd
      On piszę z inną
      Witam, jestem z moim chłopakiem już od ponad 2 lat. Ostatnio zobaczyłam, że od kilku dni piszę ze swoją koleżanką z pracy. Nie są to wiadomości typu : hej , jak tam ? itp. Ona pisze do niego,że się o niego troszczy wysyłają buziaki itp. Zawsze mu ufałam, choć jest małomównym człowiekiem. Ostatnio zrobił się trochę inny chodził bardziej zamyślony cały czas z telefonem.  Nie wiem co powinnam w takiej sytuacji zrobić, powiedzieć mu o tym że wiem że z nią pisze czy dać sobie spokój i się nie martwić
    • Shady-Lane90
      Co Ci sprawiło dzisiaj radość?
      Szukałam pewnego filmu kilka dni. Wiedziałam kto może mi pomóc! Dla @Kalafior_Grozy nie ma rzeczy niemożliwych! ♥  Thank You Bro! ♥