Magda

Potrawy tabu

Recommended Posts

Czego nigdy w zyciu nie wzielibyscie do ust? Ja jem wlasciwie wszystko, ale nie ruszylabym miesa psa, konia i delfina :F

Szczezre mowiac ja oceniam jedzenie po zapachu :P i nie biore do ust tego co mi smierdzi :P np. kapusta...

Nie wziąłbym do ust mięsa... żadnego...

Ani temu pokjrewnych galaretek, sosów, aspartamu...

Żadnych ryb (które też są mięsem, o czym niektórzy zapominają)

Żadnych mięczaków, płazów ani gadów (reason j.w.).

Coca Coli i jej produktów:)

Pozdr.

to co ty jesz .. ziarna ? ... ryba nie jest uwazana za mieso jak np. kurczak .. to zupelnie co innego .... jesteś weganem ? jajek , mleka etc tez nie akceptujesz ? bo pochodzenia zwierzecego ?

to co ty jesz .. ziarna ?

Również;)

ryba nie jest uwazana za mieso jak np. kurczak ..

A kim jesteś, żeby to stwierdzać? Że niby rybę to nie boli? Tak? Fajno...

.... jesteś weganem ?

Nie

jajek , mleka etc tez nie akceptujesz ? bo pochodzenia zwierzecego ?

Akceptuje.

Sth more?

kim jestem zeby tak stwierdzac ? czlowiekiem , ryba nie ma mozgu zeby czula zblizajaca sie smierc albo cos , nie ma tez jakiegos instynktu, zapewniam Cie ze nie cierpi napewno tak bardzo jak zwierzeta ... obronca ryb i zwierzat ? ok .... ale bez przesady zeby gadac takie glupoty ... wegetarianie zazwyczaj jadaja ryby jako jedyne mieso .. ale nie wiem , dobrze ze chcociaz weganem nie jestes .. bo to juz wogole porazka ... zeby nie bylo ze mam cos przeciwko wegetarianom , moja dziewczyna jest wegetarianka wiec nie mam nic do wegetarian , rozsmieszyl mnie tylko ten watek z ryba , ze ja niby tez boli ... no nic

kim jestem zeby tak stwierdzac ? czlowiekiem

Ba bo człowiek jest panem...(specjalnie z małej litery).

ryba nie ma mozgu zeby czula zblizajaca sie smierc albo cos

Pewnie...

Jeśli mogę wiedzieć, ile masz lat?

zapewniam Cie ze nie cierpi napewno tak bardzo jak zwierzeta

Byłeś rybą?

ale bez przesady zeby gadac takie glupoty ...

Wypraszam Sobie.

wegetarianie zazwyczaj jadaja ryby jako jedyne mieso

No to fajnych "wegetarian" spotykasz na Swojej drodze...

dobrze ze chcociaz weganem nie jestes .. bo to juz wogole porazka ...

Zawsze myślałem, że to kwestia poglądów a nie porażki...

moja dziewczyna jest wegetarianka wiec nie mam nic do wegetarian

Dwa pytania, jedno - nie przeszkadza jej że wpierdzielasz za przeproszeniem ścierwo?

Drugie - Ona jada ryby?

rozsmieszyl mnie tylko ten watek z ryba , ze ja niby tez boli

No... patrz wyzej...

P.S.

Wegetarianie jak już jadają tylko jeden gatunek ryb...

ze co prosze ? jadaja jeden gatunek ryb ? no no , greenpeace od razu moze z nich sie robi . Ja rozumiem , nie jadasz miesa , ok ... ale zeby pisac glupoty w stylu , byles ryba ? no prosze Cie , ale nie pisz takich glupot ....

Pytales jakich spotyka wegetarian , normalnych i Oni napewno jedza ryby ;] bo jest to jedyne mieso ktore akceptuja ,gdyz wlasnie nie jest ono zdobywane w ten sam sposob jak mieso zwierzat, Ryby nie sa katowane , i zle traktowane przed tym jak ida na ubój . Nie sadze zeby mieso bylo scierwem , to widocznie nie wiem co ty uwazasz za normlane jedzenie , kielki i owoce , warzywa ? nie wiem smieszy mnie twoja wypowiedz , kolejny obronca zwierzat ,ryb i wszystkiego co sie rusza i ma chociaz gram miesa .

jadaja jeden gatunek ryb ?

Owszem.

greenpeace od razu moze z nich sie robi

W sumie coś w tym jest - takie są założenia wegetarianizmu... NIE ZABIJAĆ!

ale zeby pisac glupoty w stylu , byles ryba ?

Nie powiem, kto pisze głupoty jakby był najważniejszy na ziemi (chodzi o ludzi - a w tym wypadku Ciebie).

Pytales jakich spotyka wegetarian , normalnych i Oni napewno jedza ryby ;]

To z nich za przeproszeniem są dupy a nie wegetarianie.

,gdyz wlasnie nie jest ono zdobywane w ten sam sposob jak mieso zwierzat

Mhm... ryba przypływa i mówi:"Zabij mnie a spełnie Twoje 3 życzenia...uwielbiam jak mnie katujesz...jak wyciągasz z wody i się mogę udusić...dziś też masz ochote przebić mi pyszczek haczykiem?"

Ryby nie sa katowane

Pewnie! One to uwielbiają.

zle traktowane przed tym jak ida na ubój

Heh...

Nie sadze zeby mieso bylo scierwem

ścierwo n III, Ms. ~wie

1. blm

«padłe lub zabite zwierzę (Za słownikiem jęztyka Polskiego PWNowskim)

to widocznie nie wiem co ty uwazasz za normlane jedzenie , kielki i owoce , warzywa ?

Twoja ignorancja jest niesamowita... Ty chyba nie wiesz jakie dobre rzeczy można zrobić bez udziału śmierci na talerzu.

kolejny obronca zwierzat ,ryb

Ryba to też zwierze...

wszystkiego co sie rusza i ma chociaz gram miesa .

Nooo w sumie to tak... bo co za pieprzona różnica czy coś jest żabą, czy krówką? Myślisz, że taką żąabę mniej boli, bo jest mniejsza? LOL!

Ogółem ta rozmowa chyba przestaje do czegokolwiek prowadzić, bo kolejny "Wyższy gatunek - człowiek" wie najlepiej bo nie był rybą, ale wie że ją nie boli i w ogóle trzeba dalej wpieprzać zwierzaki bo do tego służa.

PS.

Wegetarianie jadają łososie po tarle bo one i tak umierają...Ale nie mogłeś Sobie zadać tyle trudu, żeby tego znaleźć - wolałeś w tym czasie się nabijać- OK!

P.S.

Co do jedzenia mięsa aka ścierwa - a co to w/g Ciebie jest jak nie ścierwo? Żywego chyba nie konsumujesz... Chociaż z Twoim patrzeniem na świat to i może żywe wpierdzielasz...

P.P.S.

Twoja Dziewczyna stosuje dietę wegetariańską, czy może jest wegetarianką?

nie uwazam sie za zadnego pana , i nie wiem o co ci chodzi ,oburzasz sie jak głupi :| wiem czemu zjadaja tylko lososie jak to twierdizsz , ale po co mam to pisac , poczujesz sie lepiej ? to jakas gra , czy cos , chcesz mnie sprawdzac ? daruj sobie ..... twirdzisz ze z nich dupy a nie wegetarianie ? sory ale to juz nie jest wegetarianizm tylko weganizm jak cos ... wegetarianie zjadaja mieso .... ale jak twierdzisz skoro zjadaja ryby , to w koncu jedza mieso , czyzby zatem 80% wegetarian bylo dupami nie sadze ... czlowiek musi jesc choc minimalna dawke miesa zeby nomlanie funkcjonowac . wiem cos na ten temat bo moje zycie oscyluje wokol diet i biologi , z tym tez chce wiazac przyszlosc ... wiec sory , ale jakies glupie uzasadnienia typu zabke boli , krowe boli ... ehhhh , a pozatym istnieje cos takiego jak lanuch pokarmowy , rozumiesz ? zwierzeta zabijaja ludzi , my zwierzeta ... nie wiem moze ty nie rozumeisz tego , ale coz , ja nie mam nic przeciwko , tylko smisza mnie ludzie ktorzy wlasnie tak mowia , ze kroweke boli to o inne zwierzatka tez , ok , niech ja i boli , ale czlowiekowi potrzebne do zycia mieso , zarowno jak i warzywa i owoce ,, bez tego nie da sie normlanie zyc ... tak poprostu jest ,bylo i bedzie

a tak btw, masz racje ten temat nie ma sensu , bo tylko sie poklocimy a przeciez nie oto tu chodzi, mamy wymienac poglady a nie klocic sie

Ehhh pisz mniej chaotycznie to raz.

Dwa... znam dość dużo ludzi wegan/wegetarian z małymi dziećmi... i nie tylko małymi... podpowiem są wegetarianami/weganami od zawsze... i jakoś uwaga jeszcze żyją!! I mają się dobrze, dobrze rozwijają...

sory ale to juz nie jest wegetarianizm tylko weganizm jak cos

DUPA!

Wgeanizm - nie przyjmowanie niczego odzwierzęcego... tak się składa, że ja np. jadam mleko, jajka... A, to że boli zwierzaki i masz to w dupie... to tylko o Tobie świadczy jak świadczy.

czlowiek musi jesc choc minimalna dawke miesa zeby nomlanie funkcjonowac

Mhm... że tak powiem Tak Krzysiu...Tak...

zwierzeta zabijaja ludzi

Wskaż mi 3 gatunki, które zabijają ludzi aby zjeść...

tak poprostu jest ,bylo i bedzie

Jest...Było...czy będzie zależy tylko od Nas.

pozatym istnieje cos takiego jak lanuch pokarmowy

Poza tym, jak już, poza tym owszem istnieje... tylko tak się składa, że jego wygląd my po części ustaliliśmy...bo człowiekowi było łatwiej wpieprzyć się z łapami do świata zwierząt, niż hodować warzywa tudzież owoce i ziarna.

Czekam na dalszą część dyskusji.

Tylko proszę daruj Sobie texty w stylu niech je boli, bo to rani moje uczucia i wielu innych wrażliwych osób.

Przy stworzeniuświata Bóg powiedział do Adama: 'wpieprzaj kiełki, a zwierzątka zostaw w spokoju' ;> Tak było ?

Quba tematy Boga mnie nie interesuja - ateista... ew. wierzący w co innego.

Ale czepiając się...to...powiedział może, 'wpieprzaj zwierzaki'?

Ale na pewno kazał miłować wszystko co żywe...

czyli jak?

powiedział (ponoć) żeby czynić sobie ziemie poddaną, ale człowiek, co jest udowodnione z biologicznego punktu widzenia jest roslinożerny tak jak małpki od których się wywodzi, bo nasze ząbki nie są przystosowane do rozrywania kawałków surowego mięsa.

matka natura nas tak stworzyła, a mity o bogu zostawmy na temat o bogu.

ja zwierzątka jem, zdarzało się, że mordowałem kure tudzież gęś i nie mam z tego powodu wyrzutów sumienia, ale czytając głupoty (od kogoś kto ponoć się biologią zajmuje), że człowiek musi jeść mieso żeby życ, to już przesada.

use google luke.

nie zjadła bym mięsa.. a pozatym jest wiele potraw, których bardzo nie lubie, ale za dużo by wymieniać, ogólnie jestem bardzo wybredna jeśli chodzi o te sprawy. No i nie zjadłabym czegoś co było w niehigieniczny sposob przygotowane.. na tym punkcie też mam manie.

Hmm ... moze i nie powiedzial ... to nie znaczy ze czlowiek ma ich nie jesc ... rosliny tez zostaly stworzone :D

Kanibalem nie jestem... Poza tym raczej odpuscilbym sobie wszelkie robactwo. Reszte chyba bym przelknal.

Nie wziąłbym do ust mięsa... żadnego...

Ani temu pokjrewnych galaretek, sosów, aspartamu...

Żadnych ryb (które też są mięsem, o czym niektórzy zapominają)

Żadnych mięczaków, płazów ani gadów (reason j.w.).

Coca Coli i jej produktów:)

Pozdr.

Muszę wziąć z Ciebie przykład

zwierzeta zabijaja ludzi , my zwierzeta ..

Chcesz nam wmówić, że zwierzęta bez powodu napadają na ludzi ?

Mięsko od czasu do czasu zjem ... postanowienie noworoczne: Jedz surówki :)

Ja bym nie ruszył owoców morza i tatara .

bez dwoch zdan tak samo :/

już kiedys tego spróbowałam i to był błąd... a poza tym kebabu przy Rynku w Krakowie... tyle się naczytałam i nasłuchałam ze ja dziekuję :roll:

[fquote]już kiedys tego spróbowałam i to był błąd... a poza tym kebabu przy Rynku w Krakowie... tyle się naczytałam i nasłuchałam ze ja dziekuję Rolling Eyes

[/fquote]

A ja tam uwielbiam kebab, nie ważne z czego jest robiony ważne, że jest dobry :D .