Sharp_I

Reinkarnacja. Kim lub czym chcielibyście byc?

Recommended Posts

Przyjmijmy ze istnieje reinkarnacja [nie musisz sie z tym zgadzac, tylko przyjmijmy].

1) Jak myślicie, kim lub czym byliście kiedyś? [ja chyba leniwcem, albo muzykiem xD]

2) A kim lub czym chcielibyście być po śmierci?

Prosze o odpowiedzi :)

I powiem ze ja osobiście nie wierze w to. Ale nic nie wiadomo.

1) Napoleonem albo Leonidasem :]

2) Albo jakąś rybką, albo orłem.

2) Albo jakąś rybką, albo orłem.

A to ciekawe... rybką :)

Ja raczej też nie wierzę, wierzę w Boga, a więc w reinkarnację nie powinnam,a le zastanawiam się dość często nad tym...no więc skoro mam tylko przyjąć, to:

1.Jakąs małpą lub dziewczyną Tarzana, ew.Tarzanka ;p

2.Jak będę, to powiem;p

Ja raczej też nie wierzę, wierzę w Boga, a więc w reinkarnację nie

Ja tez wierze w Boga ;) w 110%

1) Myślę że mogłem być jakimś wojownikiem ze średniowiecza, bo straśnie mi się to podoba ;)

2) chciałbym być... tym kim jestem, całkiem fajnie być człowiekiem i mieć w multum problemów ;)

2) chciałbym być... tym kim jestem, całkiem fajnie być człowiekiem i mieć w multum problemów ;)

bez nich zycie byloby nudne i monotonne... :) na nich sie opiera...

O tak tak xD multum problemów! Kocham je! A jeszcze bardziej kocham je rozwiązywać, więc jeśli w tym zyciu mi się nie uda jednak być psycholożką (?!;p), to w nastepnym chcę ;p

Uda Ci sie :P Ja tez chcem nia byc :D

Najtrudniej jest sobie uśmiadomic to, ze wszystko jest łatwe :) tak mi powiedział kolega psycholog jak sie mu zwierzyłam z 'marzeń' :)

Ja w reinkranacje wierze.

Moi znajomi i rodzina jesli jusz poruszamy ten temat, twierdza, ze bylem jakims Anglikiem albo Amerykaninem, a tlumacza to tym, ze po angielsku mowie o wiele lepiej niz po polsku. (znaczy, ze sie nie jakam itd...)

Po smierci chcialbym zostac czlowiekiem, takim samym, a chocby podobnym do mnie teraz.

1. Romantyczką z głową w chmurach i artystyczną duszą ;)

2. Gwiazdą rocka :mrgreen:

... wierzę w Ducha św. święty kościół powszechny, Świętych obcowanie, grzechów odpuszczenie, ciała zmartwychwstanie i żYWOT WIECZNY. Amen

dda jeśli nic nie wnosisz to zamknij papę

uuu Clancy jakis Ty ostry :D

dda jeśli nic nie wnosisz to zamknij papę

Bez takich...

Przeczytaj to sobie jeszcze raz, to moze zrozumiesz.

Byłem zapewne jakims obłudnym kaplanem co ludzi straszyl deszczem ognistym :P

A byc chce... Hmm. Psem - ztetronizuje Lassie, zdobede wieksza slawe :wink:

1)hm... prawdopodobnie molem książkowym.

2)czarną kotką z miodowymi oczami :]

ehh... chodziło mi o to że to nie do tematu, temat brzmi: Kim lub czym chcielibyście byc? a tu wyjeżdżają że nie wierzą w reinkarnacje :/

a czasami trzeba być ostrym ;) bo mnie już wkurza że ludzie pieprzą nie na temat

A byc chce... Hmm. Psem - ztetronizuje Lassie, zdobede wieksza slawe :wink:

świetny pomysl na zycie :D gratuluje wyobrazni :)

ehh... chodziło mi o to że to nie do tematu, temat brzmi: Kim lub czym chcielibyście byc? a tu wyjeżdżają że nie wierzą w reinkarnacje

taaak dokładnie

a czasami trzeba być ostrym bo mnie już wkurza że ludzie pieprzą nie na temat

znam ten ból słońce, ojj znam ;)

Kim lub czym chcielibyście byc? a tu wyjeżdżają że nie wierzą w reinkarnacje :/

No wiem, wiem. Ktos sie po prostu wyłamuje i nie stosuje do schematu zawartego w topicu by być zauważonym. Zrozum i pozwól mu na to :wink:

a czasami trzeba być ostrym

Oj, ty brutalu. Aghrrrrr! :P

świetny pomysl na zycie :D gratuluje wyobrazni :)

Teraz sobie uswiadomiłem... Lassie to chyba suczka była, nie? :P

Oj, ty brutalu. Aghrrrrr!

xD dobre :lol:

Teraz sobie uswiadomiłem... Lassie to chyba suczka była, nie?

nawet bardzo fajna suczka :D:lol:

Ja wierzę w reinkarnację, ta wiara jest nieodłączną częścią mojej filozofii życiowej :) A może raczej nie tyle wiara, co wiedza i pewność, że reinkarnacja istnieje :)

I w sumie nie wiem, dlaczego wiara w reinkarnację miałaby wykluczać wiarę w Boga :crazy:

Zauważyłam jeszcze, że sporo z Was chciałoby w następnym wcieleniu zostać zwierzętami - muszę Was zmartwić, zgodnie z tym, co zakłada reinkarnacja, jest to niemożliwe ;) Człowiek jest istotą trzeciej gęstości, zwierzęta - drugiej, a więc są one duchowo niżej od człowieka niestety - a dusza w swojej wędrówce przez wcielenia nie może się "cofać w rozwoju". Za to każdy z nas kiedyś na pewno był zwierzęciem ;)

A co do pytań:

1) Nie mam pojęcia, ale myślę, że mogłam być kimś hiszpańskojęzycznym, bo wiele rozumiem z tego języka i znam sporo słów i wyrażeń, mimo że nigdy się tego języka nigdzie nie uczyłam - ludzie z mojego otoczenia często wytrzeszczają na mnie oczy, kiedy tłumaczę im coś z hiszpańskiego np. oglądając film ;) Ale to są tylko takie przebłyski, gdybym teraz miała coś powiedzieć po hiszpańsku czy przetłumaczyć, to jest spora szansa że by mi się nie udało. Ale i tak wcieleń na pewno miałam o setki, a nawet tysiące więcej.

2) Kimś lepszym niż teraz :) bo w końcu reinkarnacja jest po to, żeby się doskonalić, zbierać doświadczenie i uczyć się :)

1. Ja chciałabym być, moim psem Pelą xD , no poważnie mowie, bo Pelunie wszyscy kochaja.

2. Sobą.

Zauważyłam jeszcze, że sporo z Was chciałoby w następnym wcieleniu zostać zwierzętami - muszę Was zmartwić, zgodnie z tym, co zakłada reinkarnacja, jest to niemożliwe ;) Człowiek jest istotą trzeciej gęstości, zwierzęta - drugiej, a więc są one duchowo niżej od człowieka niestety - a dusza w swojej wędrówce przez wcielenia nie może się "cofać w rozwoju". Za to każdy z nas kiedyś na pewno był zwierzęciem ;)

wiec człowiek moze po śmierci, moze byc tylko (no nie tylko ale az) nadal człowiekiem?

zreszta ten post to taka 'zabawa'. ale wiesz co? kiedy moja ciocia bardzo młodo zmarła, bylam załamana. siedziałam kolo jej grobu 3-4 h dziennie. kiedys wracałam do domu, a niedaleko cmentarza, jest ruchliwa ulica. byłam zamyslona i szlam, szłam, szłam. widziałam katem oka ze leci za mna cały czas motyl ale szłam dalej. bylam 2 kroki od ulicy a on usiadł mi na ramieniu. zatrzymałam sie. zdmuchnełam go, ale nie dawał za wygraną! czepił sie jak nie wiem co. nagle wielki pisk, wybuch i odłamki auta leca mi przed oczami...

gdyby nie motyl albo by mnie potraciło w środku wielkiego wypadq, albo dostałabym maska od samochodu w łeb, albo wybuch samochodu zniszczyłby mnie.

przeczucie? czułam jej obecnosc... wydaje mi sie ze to byla ona w ciele motyla...

1). Człowiekiem, w którym na jakiś czas zamieszkał sam Jah

2). A może będę skręcać blanciki? Wiem jedno- chciałabym pozostać przy mojej wierze.

wiec człowiek moze po śmierci, moze byc tylko (no nie tylko ale az) nadal człowiekiem?

Z tego, co wiem - tak. A o reinkarnacji czytałam dużo.

przeczucie? czułam jej obecnosc... wydaje mi sie ze to byla ona w ciele motyla...

Niekoniecznie musiała to być Twoja ciocia - motyl mógł być równie dobrze znakiem od niej, jakąś materializacją jej troski o Ciebie. Mogła po prostu jakby "przysłać" motyla do Ciebie, nie musiała to być ona we własnej osobie ;)

Niekoniecznie musiała to być Twoja ciocia - motyl mógł być równie dobrze znakiem od niej, jakąś materializacją jej troski o Ciebie. Mogła po prostu jakby "przysłać" motyla do Ciebie, nie musiała to być ona we własnej osobie ;)

oo jak miło :))

no i robi się off topic...

kim ja byłem?? chyba kotem kotem który awansował na człowieka..

a po śmierci?? chyba chciałbym wrócić do ciała kota:):)

kim byłam to nie wiem :lol:

a po śmierci chciałabym być... hm.... nie mam pojęcia bo nigdy się nad tym nie zastanawiałam :lol:

nie wierzę w to

kim byłam to nie wiem :lol:

a po śmierci chciałabym być... hm.... nie mam pojęcia bo nigdy się nad tym nie zastanawiałam :lol:

nie wierzę w to

ja tez nie wierze, ale jak widać [kto widzi ten widzi], tutaj przyjmujemy a nie wierzymy.

;)

1. chciałbym być psem albo jakimś ptakiem

2. średniowieczny wojownik :twisted:

3. clet :mrgreen: