Karla

Języki obce

Recommended Posts

Obecnie angielski, łacina. Kiedyś niemiecki, francuski ;)

W przyszłości planuję naukę hiszpańskiego i może włoskiego ;)

angielski i niemiecki, oba rozszerzooone...

angielski zawsze kochałam i kochać będę, niemiecki już mi się znudził, wytrzymam do końca LO, matura i rzucam.

zawsze chciałam się jako drugiego języka uczyć hiszpańskiego i pewnie bym ten język wzięła w liceum, ale w 3gim mi musiało odwalić z tym niemieckim oO ale wrócę do planów z hiszpańskim gdy tylko znajdę wolną chwilkę.

W szkole od 7 lat uczę się niemieckiego, od niecałych dwóch lat angielski. Sama nie lubię się uczyć języków bo to raczej mi nie wychodzi, dodatkowo mam 4 godziny w tygodniu niemieckiego, ale to z racji zbliżającej się matury, może kiedyś przyłożę się bardziej do angielskiego, którego jak na razie nie darzę sympatią.

3 lata uczyłam się niemieckiego..he..małam suuper nauczyciela :) rozszerzony angieski i podstawy francuskiego:)) łaciny podwórkowej ucze sie w praktyce :oops: :wink:

a ja uczę się już 9 rok niemieckiego i mam go na poziomie rozszerzonym i tak na dobra sprawę to nie dość że nie cierpię tego języka to jeszcze go raczej nigdy nie użyję.. bo jakoś nie odczuwam potrzeby rozmowy z Niemcem.. angielskiego uczę sie 6 rok lecz niestety tylko na poziomie podstawowym.. podoba mi się ten język bo jest łątwy i zrozumiały.. pozdrawiam bigduck. 8)

Prywatnie kontynuuję naukę języka angielskiego oraz niemieckiego.

Chciałbym nauczyć się w przyszłości języka japońskiego i francuskiego, natomiast obecnie dążę do poziomu C1 z angielskiego i C2 z niemieckiego.

Znam podstawy łaciny medycznej oraz etnolekt śląski.

W szkółce angielski i niemiecki. Angielski rozszerzony, uwielbiam. Niemieckiego nie lubię, ale nie mam wyboru. Chciałbym uczyć się francuskiego. Poza tym znam jakieś minimalne podstawy rosyjskiego, lubię nawet. 

W szkole uczyłem się angielskiego i niemieckiego, a na studiach rosyjskiego, angielskiego i przez pewien czas łaciny. Po latach, niemieckiego zapomniałem w jakichś 99% z tego, czego się nauczyłem w szkole. Angielskiego dalej uczyłem się sam (w tym na kilku kursach, ale również przez oglądanie anglojęzycznych filmów z napisami). Podciągałem się również w rosyjskim, przez czytanie rosyjskojęzycznych tekstów w internecie (tak że obecnie rosyjski rozumiem lepiej wtedy, gdy coś czytam niż gdy słyszę język mówiony - choć ogólnie jest to raczej bierna znajomość, bo sam raczej nie umiałbym zbudować zbyt wielu zdań po rosyjsku).

Od podstawówki aż do teraz (magisterki) uczę się języka angielskiego, więc praktycznie cały czas mam z nim styczność.

W gimnazjum i liceum uczyłam się niemieckiego, ale niewiele pamiętam, jeśli chodzi o ten język.

A tak prywatnie, to uczę się języka szwedzkiego.

• + 1