Karla

Języki obce

36 postów w tym temacie

Ja ucze sie angielskiego i niemieckiego co prawda z tym drugim wogole nie miałam komtaktu i od tego roku dopiero go zaczynam strasznie sie boje poniewaz podobno niemiecki jest trudny co wy o tym sadzicie?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Uwielbiam angielski, uczę się w szkole (teraz będę mieć 4 godz. tygodniowo), na prywatnych lekcjach, poza tym czytam w tym języku wszystko, co mi w łapy wpadnie :) Aj w ogóle kocham wszystko, co związane z Anglią i Londynem (taki mój mały schiz.. :D) Poza tym uczyłam się niemieckiego, teraz nie będę mieć go w szkole, więc pewnie pójdę na jakies kółko albo coś w tym stylu, no i jeszcze francuski-znam podstawy, a teraz wybieram sie do klasy z fran. jako drugim językiem :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

więc tak.

angielski w szkole - rozszerzony :D:D (mam go od 10 lat) ;)

niemiecki w szkole - rozszerzony.. :(

oraz angielki na kursie.. :)

poszłam na biol-chem z myślą ze będzie łacina a tu ...

BRAK :( :? :?

Myślę nad hiszpańskim, albo włoskim ;)

pozdrawiam..

PS. migowy też jest niezły..

Ale gdzie się go uczyć?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

angielski i niemiecki, oba rozszerzooone...

angielski zawsze kochałam i kochać będę, niemiecki już mi się znudził, wytrzymam do końca LO, matura i rzucam.

zawsze chciałam się jako drugiego języka uczyć hiszpańskiego i pewnie bym ten język wzięła w liceum, ale w 3gim mi musiało odwalić z tym niemieckim oO ale wrócę do planów z hiszpańskim gdy tylko znajdę wolną chwilkę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W szkole od 7 lat uczę się niemieckiego, od niecałych dwóch lat angielski. Sama nie lubię się uczyć języków bo to raczej mi nie wychodzi, dodatkowo mam 4 godziny w tygodniu niemieckiego, ale to z racji zbliżającej się matury, może kiedyś przyłożę się bardziej do angielskiego, którego jak na razie nie darzę sympatią.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

3 lata uczyłam się niemieckiego..he..małam suuper nauczyciela :) rozszerzony angieski i podstawy francuskiego:)) łaciny podwórkowej ucze sie w praktyce :oops: :wink:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

a ja uczę się już 9 rok niemieckiego i mam go na poziomie rozszerzonym i tak na dobra sprawę to nie dość że nie cierpię tego języka to jeszcze go raczej nigdy nie użyję.. bo jakoś nie odczuwam potrzeby rozmowy z Niemcem.. angielskiego uczę sie 6 rok lecz niestety tylko na poziomie podstawowym.. podoba mi się ten język bo jest łątwy i zrozumiały.. pozdrawiam bigduck. 8)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Prywatnie kontynuuję naukę języka angielskiego oraz niemieckiego.

Chciałbym nauczyć się w przyszłości języka japońskiego i francuskiego, natomiast obecnie dążę do poziomu C1 z angielskiego i C2 z niemieckiego.

Znam podstawy łaciny medycznej oraz etnolekt śląski.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz