Karla

Języki obce

Recommended Posts

Jakich języków obcych uczycie się w szkole, prywatnie, a może jesteście samoukami?

Jakich chcielibyście się uczyć?

Ja w szkole mam angielski na poziomie rozszerzonym (uwielbiam!!) i niemiecki. Sama uczę się francuskiego, raczej na to mam czas we wakacje (kurs z płytą), interesuje mnie też język migowy, może nie taki obcy :)

Też mam rozszerzony angielski i też ucze się niemieckiego (którego nie cierpie:/)

Umiem też co nie co powiedzieć po hiszpańsku.

Ja uczę się łaciny podwórkowej, a prócz tego w szkole rozszerzony angielski i podstawowy niemiecki którego szczerze nie cierpię :P . Z angielskiego niestety jestem słaby dlatego poszedłem do rozszerzonej klasy żeby się go szybciej nauczyć :P .

Znam hiszpanski, ucze sie katalonskiego i wloskiego sama przez internet, mam kilku znajomych ktorzy ze mna rozmawiaja, a jako ze to wszystko podobne jezyki to wiekszych problemow nie ma.

Ja uczę się angielskiego na poziomie rozszerzonym, niemieckiego na podstawowym i hiszpańskiego na bardzo :D podstawowym. Wszystkiego uczę się w szkole.

Ja coś nie coś po rusku-jak idzesz na zakupy to sie przydaje

i cos nie cos po angielsku-nie wiem po co ale chcem zdac do nastepnej klasy

Ja uczę się angielskiego (w szkole na poziomie rozszerzonym + szkole językowa :) ) oraz niemieckiego(którego szczerze nienawidzę :evil: )

Miałam program rozszerzony angielskiego i niemieckiego. plus angielski na kursie.

teraz od października zaczynam serbski ;)

rozszerzony angielski będzie od września, rozszerzony niemiecki, francuskiego się uczyłem w gim, a teraz skończyłem 2-letnią "edukację" z łaciny :D

Angielski i rosyjski, z gima zostały mi podstawy niemieckiego. Od września będę chodzić na francuski.. z przymusu, bo totalnie mnie nie kręci ten język. Chciałabym znać norweski, próbuję się go sama uczyć.

heh ja łaciny podwórkowej:P pozatym angielski i rosyjski. ten drugi uwielbiam a angielski też nawet szybko mi wchodzi do głowy

Ja w szkole ucze sie jezyka angielskiego (kocham ten jezyk), rowniez sie troszki sama w domu ucze, rowniez bardzo czesto wyjedzdam do UK.(wakacje, swieta, ferie itd.) i to jest najnajlepszy sposub na nauczenie sie jezyka;)

Angielski na poziomie rozszerzonym w szkole i prywatnie poziom upper-itermediate (uwielbiam angielski) , no i niestety obowiazkowy niemiecki (nie znosze tego jezyka!!). ;))

Ja od 8 lat uczę się angielskiego(zaczęłąm jeszcze przed tym, jak zaczęła się go uczyć moja klasa) i kocham szczerze ten język. Oprócz tego ucze się sporadycznie niemca(chodziłam na dodatkowe lekcje w szkole, uczyła mnie kuzynka) i teraz bedę go miała jako drugi jezyk w liceum. A poza tym, to babcia uczy mnie rosyjskiego, sama uczyłam sie hiszpańskiego z płyty i chcę sie go uczyć dalej na kursach. Chyba wszytsko, chociaż mówią mi, że poliglatką jestem, bo szybko chwytam języki xD może i faktycznie, ale nie wiem. Znam sporo słówek w innych językach(włoski, francuski, duński, łacina)xD

Ucze sie Angielskiego

Uczyłam sie Niemieckiego ( nie pasuje mi ten jezyk)

Bede sie uczyć w tym roku Francuskiego.

Pozdrawiam

Uczę się angielskiego od... nie pamiętam kiedy i w sumie jestem w klasie na poziomie bardzo rozszerzonym (CAE), ale jak nie umiałam mówić, tak dalej nie umiem. Dlatego mam korepetycje, ale średnio mi idzie. Znam rosyjski na dość wysokim poziomie (mama-nauczycielka), ale w szkole sie go już nie uczę. A i kiedyś miałam niemiecki jako 3 język, ale nie bardzo mi pasił.

Ja od tego roku będe uczyla sie niemieckiego na poziomie rozszazonym (uwielbiam :mrgreen: ), anbgielskiego tez pozniom rozszezony... i cos nowego dla mnie lacina..

w szkole uczę się dwóch jezyków na poziomie rozszerzonym, niemieckiego i angielskiego. W tym roku szkolnym na brak zajęć narzekać nie będę więc póki co odmówie sobie nauki hiszpańskiego :)

Uczę się angielskiego na rozszerzonym, włoskiego [sama przez Internet, ale od września także w szkole] + francuski na podstawowym, łacina na podstawowym.

Ja ucze sie angielskiego i niemieckiego co prawda z tym drugim wogole nie miałam komtaktu i od tego roku dopiero go zaczynam strasznie sie boje poniewaz podobno niemiecki jest trudny co wy o tym sadzicie?

ja od piatej kalsy podstawowki ucze sie niemieckiego (ostatnie trzy lata w klasie dwujezycznej to przegiecei no ale...):)

Uwielbiam angielski, uczę się w szkole (teraz będę mieć 4 godz. tygodniowo), na prywatnych lekcjach, poza tym czytam w tym języku wszystko, co mi w łapy wpadnie :) Aj w ogóle kocham wszystko, co związane z Anglią i Londynem (taki mój mały schiz.. :D) Poza tym uczyłam się niemieckiego, teraz nie będę mieć go w szkole, więc pewnie pójdę na jakies kółko albo coś w tym stylu, no i jeszcze francuski-znam podstawy, a teraz wybieram sie do klasy z fran. jako drugim językiem :)

więc tak.

angielski w szkole - rozszerzony :D:D (mam go od 10 lat) ;)

niemiecki w szkole - rozszerzony.. :(

oraz angielki na kursie.. :)

poszłam na biol-chem z myślą ze będzie łacina a tu ...

BRAK :( :? :?

Myślę nad hiszpańskim, albo włoskim ;)

pozdrawiam..

PS. migowy też jest niezły..

Ale gdzie się go uczyć?