Karla

Języki obce

36 postów w tym temacie

Jakich języków obcych uczycie się w szkole, prywatnie, a może jesteście samoukami?

Jakich chcielibyście się uczyć?

Ja w szkole mam angielski na poziomie rozszerzonym (uwielbiam!!) i niemiecki. Sama uczę się francuskiego, raczej na to mam czas we wakacje (kurs z płytą), interesuje mnie też język migowy, może nie taki obcy :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Też mam rozszerzony angielski i też ucze się niemieckiego (którego nie cierpie:/)

Umiem też co nie co powiedzieć po hiszpańsku.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja uczę się łaciny podwórkowej, a prócz tego w szkole rozszerzony angielski i podstawowy niemiecki którego szczerze nie cierpię :P . Z angielskiego niestety jestem słaby dlatego poszedłem do rozszerzonej klasy żeby się go szybciej nauczyć :P .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Znam hiszpanski, ucze sie katalonskiego i wloskiego sama przez internet, mam kilku znajomych ktorzy ze mna rozmawiaja, a jako ze to wszystko podobne jezyki to wiekszych problemow nie ma.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja uczę się angielskiego na poziomie rozszerzonym, niemieckiego na podstawowym i hiszpańskiego na bardzo :D podstawowym. Wszystkiego uczę się w szkole.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja coś nie coś po rusku-jak idzesz na zakupy to sie przydaje

i cos nie cos po angielsku-nie wiem po co ale chcem zdac do nastepnej klasy

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja uczę się angielskiego (w szkole na poziomie rozszerzonym + szkole językowa :) ) oraz niemieckiego(którego szczerze nienawidzę :evil: )

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Miałam program rozszerzony angielskiego i niemieckiego. plus angielski na kursie.

teraz od października zaczynam serbski ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

rozszerzony angielski będzie od września, rozszerzony niemiecki, francuskiego się uczyłem w gim, a teraz skończyłem 2-letnią "edukację" z łaciny :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Angielski i rosyjski, z gima zostały mi podstawy niemieckiego. Od września będę chodzić na francuski.. z przymusu, bo totalnie mnie nie kręci ten język. Chciałabym znać norweski, próbuję się go sama uczyć.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja w szkole ucze sie jezyka angielskiego (kocham ten jezyk), rowniez sie troszki sama w domu ucze, rowniez bardzo czesto wyjedzdam do UK.(wakacje, swieta, ferie itd.) i to jest najnajlepszy sposub na nauczenie sie jezyka;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Angielski na poziomie rozszerzonym w szkole i prywatnie poziom upper-itermediate (uwielbiam angielski) , no i niestety obowiazkowy niemiecki (nie znosze tego jezyka!!). ;))

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja od 8 lat uczę się angielskiego(zaczęłąm jeszcze przed tym, jak zaczęła się go uczyć moja klasa) i kocham szczerze ten język. Oprócz tego ucze się sporadycznie niemca(chodziłam na dodatkowe lekcje w szkole, uczyła mnie kuzynka) i teraz bedę go miała jako drugi jezyk w liceum. A poza tym, to babcia uczy mnie rosyjskiego, sama uczyłam sie hiszpańskiego z płyty i chcę sie go uczyć dalej na kursach. Chyba wszytsko, chociaż mówią mi, że poliglatką jestem, bo szybko chwytam języki xD może i faktycznie, ale nie wiem. Znam sporo słówek w innych językach(włoski, francuski, duński, łacina)xD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Uczę się angielskiego od... nie pamiętam kiedy i w sumie jestem w klasie na poziomie bardzo rozszerzonym (CAE), ale jak nie umiałam mówić, tak dalej nie umiem. Dlatego mam korepetycje, ale średnio mi idzie. Znam rosyjski na dość wysokim poziomie (mama-nauczycielka), ale w szkole sie go już nie uczę. A i kiedyś miałam niemiecki jako 3 język, ale nie bardzo mi pasił.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja od tego roku będe uczyla sie niemieckiego na poziomie rozszazonym (uwielbiam :mrgreen: ), anbgielskiego tez pozniom rozszezony... i cos nowego dla mnie lacina..

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

w szkole uczę się dwóch jezyków na poziomie rozszerzonym, niemieckiego i angielskiego. W tym roku szkolnym na brak zajęć narzekać nie będę więc póki co odmówie sobie nauki hiszpańskiego :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Uczę się angielskiego na rozszerzonym, włoskiego [sama przez Internet, ale od września także w szkole] + francuski na podstawowym, łacina na podstawowym.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz