Jump to content

Kalafior czy kaloryfer??

Freddy

Recommended Posts

Pytanie do dziewczyn. Czy wolicie jak facet ma Kaloryfer czy maly kalafiorek(troche tluszyczyku)? Jaki brzuch wdlg was jest najlepszy??

• 7 months later...
Jelly Jumper

zdecydowanie kaloryferek ale... moj facet go nie ma a i tak jego brzuszek kocham najbardziej na swiecie i nie zamienilabym tego sadelka na zaden kaloryfer:):)

Thug_life

No zdecydowanie kaloryferek, ale czasem, to bez przesady... :) nie do tego stopnia, żeby siedział dniami i nocami na siłowni :)

nie chciałabym jakiegoś pakera co sie tylko o swój brzuszek martwi... ale jeśli miałabym wybrać to zdecydowanie kaloryferek :razz: zresztą co tam brzuszek...

Egoistki, co wam po kaloryferku, jak facet będzie więcej siedział na siłowni, żeby mieć ów kaloryfer, niż z wami będzie spędzał czas, a kalafior może np zastąpić poduszkę. :P

Egoistki,

nie prawda :)

ak facet będzie więcej siedział na siłowni, żeby mieć ów kaloryfer, niż z wami będzie spędzał czas, a kalafior może np zastąpić poduszkę. Razz

dobry argument

Kobieteria
a kalafior może np zastąpić poduszkę. Razz

na kaloryferku też można się położyć :P

E tam, twarde, uwiera... ;)

Kobieteria
Kobieteria, czyli tłuszczyk preferujesz? ja mam go na tyle że nie potrzebuję więcej u swojego chłopaka :P

Jakoś bezpieczniej i cieplej kojarzy mi się facet z brzuszkiem albo szczupła, chłopięca syletka niż stały klient siłowni.

Aktualnie mam pana z brzuszkiem piwnym, który prowadzi raczej siedząco-kroczący tryb życia i kiedy widzi napakowanego dresa wzdryga się "Fu, on ma wszystkie mięśnie na wierzchu, to ohydne" ;)

Kaloryfer, ale lubie jak facet ma troszeczkę brzuszka, znam takich którym ten brzuszek bardzo pasuje, dodaje uroku.

[fquote]Jakoś bezpieczniej i cieplej kojarzy mi się facet z brzuszkiem albo szczupła, chłopięca syletka niż stały klient siłowni.

[/fquote]

stały klient siłowni nie kojarzy mi się zbyt dobrze. od razu przychodzi mi na myśl taki Pudzian- fuuuj... oczywiście najbardziej odpowiada mi taki szary przeciętniak który ma zwykły brzuch ale do wyboru był tylko 'kalafior' i 'kaloryfer'. wybrałam kaloryfer...

wolę raczej szczupłe osoby ale nie wymagam aby ktoś siedział calymi dniami na siłowni... choć nie powiem-bo czasem taki brzusio słodko wygląda-to wszystko zależy od ogólnej sylwetki...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Who's Online (See full list)

• hidalgo
    • Celt
  • Popular Now

• Najnowsze posty

• Celt
      @WszyscyZginiemy, nie wiem, jednak z pewnością nie spowodowałoby to wzrostu poziomu rozsądku u społeczeństwa ani nie uczyniłoby ludzi mniej podatnymi na demagogię, populizm, przyjmowanie fake newsów jako faktów ani nie zmieniłoby rozpowszechnionej w masach pańszczyźnianej, niewolniczej mentalności. Czyli nie doprowadziłoby do tego, że ludzie podejmowaliby bardziej świadome i przemyślane decyzje. Budowa społeczeństwa obywatelskiego to proces trwający wiele lat. Nie da się tego zadekretować. Obecnie mamy sytuację, gdy rządzi nami partia faktycznie łącząca oligarchię z ciągotami ochlokratycznymi. Ochlokracja jest zaprzeczeniem realiów społeczeństwa obywatelskiego. Żeby mieć model ustrojowy zbliżony do szwajcarskiego, to i społeczeństwo musielibyśmy mieć zbliżone do szwajcarskiego. A nie mamy. W Szwajcarii, o ile wiem, nie było poddaństwa, a już na pewno nie tak długotrwałego i nie podobnego do tego, jakie panowało na terytorium Polski. W krajach skandynawskich ani w Holandii też nie było poddaństwa.
    • Kerosine
      ISC - jeden z nielicznych zespołów, które przetrwały dość drastyczną zmianę mojego zapotrzebowania na konkretne klimaty w muzyce. Piosenka tak naprawdę nosi tytuł Diamond [w liczbie pojedynczej], a youtube'owy "teledysk" do niej jest wyraźnie... amatorski [jakość audio również pozostawia wiele do życzenia], niestety tylko w takiej wersji udało mi się ją znaleźć w tym serwisie.
    • Kalafior_Grozy
      Są też na tyle duże, że pomieszczą się i znicze i świąteczne piedółki. Najwyżej się dostawi jakiś mini regał, "wyspę" zrobi. Grunt by kupowali i zostawiali dukaty
    • Gloria
      @Kalafior_Grozy Dzień po Dniu Wszystkich Świętych  Hmm... szybko. Mogli chociaż odczekać kilka dodatkowych dni. Hipermarkety mają chyba inną politykę, bo jeszcze przez tydzień sprzedają znicze i świece w obniżonych cena, a później przy świątecznych produktach pojawiają się świąteczne znicze np. w kształcie choinek (ale już bez dużej promocji).
    • Martusiaaaaaa92
      @WszyscyZginiemy
  • Recent Status Updates

• Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy  »  Shady-Lane90

Sis, dziś na Discovery Chanell o 21 będzie film dokumentalny o wypadku PKSu pod Gdańskiem w 1994 roku. Jedną z ocalałych osób z tego wypadku i uczestniczką tego programu będzie sąsiadka mojej ciotki, pani Sabina. W 2008 roku ją poznałem osobiście.
      Polecam ten odcinek jak i całą serię "Największe polskie katastrofy".
      · 4 replies
    • Kerosine
    • Shady-Lane90

Shady-Lane90  »  Kalafior_Grozy

Zapewne znasz sprawę zbiorowego samobójstwa w Jonestown (chociaż ja nazwałabym to zaplanowanym masowym zabójstwem). Nie wiem czy miałeś okazję słuchać taśmy z ostatnich minut sprzed całej tej katastrofy, więc podsyłam. Mrozi krew w żyłach, ale wiem, że jako fan spraw kryminalnych, powinieneś to przesłuchać. 

· 13 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy  »  Shady-Lane90

Pacz co dla Ciebie mam  
      https://www.youtube.com/channel/UCynFZm_tin-9SgtaupR6TIA
      https://www.youtube.com/channel/UC3FBrY3U9fQslzrGxq1jqhQ
      · 2 replies
    • Shady-Lane90

Shady-Lane90

...
      · 0 replies
  • Popular Contributors