Jump to content

Kalafior czy kaloryfer??


Freddy

Recommended Posts

Pytanie do dziewczyn. Czy wolicie jak facet ma Kaloryfer czy maly kalafiorek(troche tluszyczyku)? Jaki brzuch wdlg was jest najlepszy??

Link to post
 • 7 months later...
Jelly Jumper

zdecydowanie kaloryferek ale... moj facet go nie ma a i tak jego brzuszek kocham najbardziej na swiecie i nie zamienilabym tego sadelka na zaden kaloryfer:):)

Link to post
Thug_life

No zdecydowanie kaloryferek, ale czasem, to bez przesady... :) nie do tego stopnia, żeby siedział dniami i nocami na siłowni :)

Link to post

nie chciałabym jakiegoś pakera co sie tylko o swój brzuszek martwi... ale jeśli miałabym wybrać to zdecydowanie kaloryferek :razz: zresztą co tam brzuszek...

Link to post

Egoistki, co wam po kaloryferku, jak facet będzie więcej siedział na siłowni, żeby mieć ów kaloryfer, niż z wami będzie spędzał czas, a kalafior może np zastąpić poduszkę. :P

Link to post
Egoistki,

nie prawda :)

ak facet będzie więcej siedział na siłowni, żeby mieć ów kaloryfer, niż z wami będzie spędzał czas, a kalafior może np zastąpić poduszkę. Razz

dobry argument

Link to post
Kobieteria
a kalafior może np zastąpić poduszkę. Razz

na kaloryferku też można się położyć :P

E tam, twarde, uwiera... ;)

Link to post
Kobieteria
Kobieteria, czyli tłuszczyk preferujesz? ja mam go na tyle że nie potrzebuję więcej u swojego chłopaka :P

Jakoś bezpieczniej i cieplej kojarzy mi się facet z brzuszkiem albo szczupła, chłopięca syletka niż stały klient siłowni.

Aktualnie mam pana z brzuszkiem piwnym, który prowadzi raczej siedząco-kroczący tryb życia i kiedy widzi napakowanego dresa wzdryga się "Fu, on ma wszystkie mięśnie na wierzchu, to ohydne" ;)

Link to post

Kaloryfer, ale lubie jak facet ma troszeczkę brzuszka, znam takich którym ten brzuszek bardzo pasuje, dodaje uroku.

Link to post

[fquote]Jakoś bezpieczniej i cieplej kojarzy mi się facet z brzuszkiem albo szczupła, chłopięca syletka niż stały klient siłowni.

[/fquote]

stały klient siłowni nie kojarzy mi się zbyt dobrze. od razu przychodzi mi na myśl taki Pudzian- fuuuj... oczywiście najbardziej odpowiada mi taki szary przeciętniak który ma zwykły brzuch ale do wyboru był tylko 'kalafior' i 'kaloryfer'. wybrałam kaloryfer...

Link to post

wolę raczej szczupłe osoby ale nie wymagam aby ktoś siedział calymi dniami na siłowni... choć nie powiem-bo czasem taki brzusio słodko wygląda-to wszystko zależy od ogólnej sylwetki...

Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 • Who's Online (See full list)

  • hidalgo
  • Celt
 • Popular Now

 • Najnowsze posty

  • Celt
   @WszyscyZginiemy, nie wiem, jednak z pewnością nie spowodowałoby to wzrostu poziomu rozsądku u społeczeństwa ani nie uczyniłoby ludzi mniej podatnymi na demagogię, populizm, przyjmowanie fake newsów jako faktów ani nie zmieniłoby rozpowszechnionej w masach pańszczyźnianej, niewolniczej mentalności. Czyli nie doprowadziłoby do tego, że ludzie podejmowaliby bardziej świadome i przemyślane decyzje. Budowa społeczeństwa obywatelskiego to proces trwający wiele lat. Nie da się tego zadekretować. Obecnie mamy sytuację, gdy rządzi nami partia faktycznie łącząca oligarchię z ciągotami ochlokratycznymi. Ochlokracja jest zaprzeczeniem realiów społeczeństwa obywatelskiego. Żeby mieć model ustrojowy zbliżony do szwajcarskiego, to i społeczeństwo musielibyśmy mieć zbliżone do szwajcarskiego. A nie mamy. W Szwajcarii, o ile wiem, nie było poddaństwa, a już na pewno nie tak długotrwałego i nie podobnego do tego, jakie panowało na terytorium Polski. W krajach skandynawskich ani w Holandii też nie było poddaństwa.
  • Kerosine
   ISC - jeden z nielicznych zespołów, które przetrwały dość drastyczną zmianę mojego zapotrzebowania na konkretne klimaty w muzyce. Piosenka tak naprawdę nosi tytuł Diamond [w liczbie pojedynczej], a youtube'owy "teledysk" do niej jest wyraźnie... amatorski [jakość audio również pozostawia wiele do życzenia], niestety tylko w takiej wersji udało mi się ją znaleźć w tym serwisie.
  • Kalafior_Grozy
   Są też na tyle duże, że pomieszczą się i znicze i świąteczne piedółki. Najwyżej się dostawi jakiś mini regał, "wyspę" zrobi. Grunt by kupowali i zostawiali dukaty
  • Gloria
   @Kalafior_Grozy Dzień po Dniu Wszystkich Świętych  Hmm... szybko. Mogli chociaż odczekać kilka dodatkowych dni. Hipermarkety mają chyba inną politykę, bo jeszcze przez tydzień sprzedają znicze i świece w obniżonych cena, a później przy świątecznych produktach pojawiają się świąteczne znicze np. w kształcie choinek (ale już bez dużej promocji).
  • Martusiaaaaaa92
   @WszyscyZginiemy
 • Recent Status Updates

  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy  »  Shady-Lane90

   Sis, dziś na Discovery Chanell o 21 będzie film dokumentalny o wypadku PKSu pod Gdańskiem w 1994 roku. Jedną z ocalałych osób z tego wypadku i uczestniczką tego programu będzie sąsiadka mojej ciotki, pani Sabina. W 2008 roku ją poznałem osobiście.
   Polecam ten odcinek jak i całą serię "Największe polskie katastrofy".
   · 4 replies
  • Kerosine
  • Shady-Lane90

   Shady-Lane90  »  Kalafior_Grozy

   Zapewne znasz sprawę zbiorowego samobójstwa w Jonestown (chociaż ja nazwałabym to zaplanowanym masowym zabójstwem). Nie wiem czy miałeś okazję słuchać taśmy z ostatnich minut sprzed całej tej katastrofy, więc podsyłam. Mrozi krew w żyłach, ale wiem, że jako fan spraw kryminalnych, powinieneś to przesłuchać. 
    
   · 13 replies
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy  »  Shady-Lane90

   Pacz co dla Ciebie mam  
   https://www.youtube.com/channel/UCynFZm_tin-9SgtaupR6TIA
   https://www.youtube.com/channel/UC3FBrY3U9fQslzrGxq1jqhQ
   · 2 replies
  • Shady-Lane90

   Shady-Lane90

   ...
   · 0 replies
 • Popular Contributors

  1. 1
   Shady-Lane90
   Shady-Lane90
   24
  2. 2
   Aśika
   Aśika
   16
  3. 3
   WszyscyZginiemy
   WszyscyZginiemy
   15
  4. 4
   NYC
   NYC
   9
  5. 5
   Markiz
   Markiz
   9
 • Top użytkownicy (7 dni)

  Shady-Lane90
  Shady-Lane90
  72 posts
  holdem
  holdem
  59 posts
  WszyscyZginiemy
  WszyscyZginiemy
  50 posts
  NYC
  NYC
  44 posts
  Kerosine
  Kerosine
  38 posts
  Markiz
  Markiz
  36 posts
  michaelowax3
  michaelowax3
  28 posts
  Aśika
  Aśika
  24 posts
  Vertigos
  Vertigos
  19 posts
 • Top użytkownicy (miesiąc)

  Shady-Lane90
  Shady-Lane90
  229 posts
  WszyscyZginiemy
  WszyscyZginiemy
  226 posts
  Kerosine
  Kerosine
  136 posts
 • Top użytkownicy (rok)

  Kerosine
  Kerosine
  1014 posts
  yiliyane
  yiliyane
  849 posts
  Shady-Lane90
  Shady-Lane90
  780 posts
×
×
 • Create New...