Ivonqaaa

Jak chlopak okazuje dziewczynie ze mu sie podoba??

20 postów w tym temacie

Podoba mi sie moj kumpel z klasy...

Mam z nim dobry stosunek, ziejemy, wyglupiamy nawet mu sie z pewnej sprawy zwierzylam, mozna poiedziec ze jest moim przyjaciem...

zastanawiam sie czy on moze mnie lubiec tak bardziej...

On teraz wyjechal na wakacje, wyslal mi 2 kartki(nikomu innemu z naszych wspolnych znajomych), smsy pisze tylko do mnie(nie do zadnej z naszych kolezanek), w szkole byl dla mnie b. mily caly czas chcial byc ze mna, siedziec... Nawet doszlo do tego ze zeby ze mna posluchac muzy z mp3, sluchal rocka(ktorego tak nie cierpi) ja kocham rocka;) on woli techno...

Co to moze znaczyc?? zalezy mu na mnie?? podbam sie mu??

Odpiszcie co o tym sadzicie prosze!!

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ewidentnie lubi z Tobą przebywać i jesteś dla niego kimś ważnym. Robi te wszystkie rzeczy o których napisałaś. Zależy mu na Tobie - to na pewno. Ale do końca nie można wiedzieć, czy jako przyjaciółce czy chce czegoś więcej... Mimo wszystko po własnych doświadczeniach, ja obstawiałbym że mu się podobasz.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeżeli chłopak robi takie rzeczy dla dziewczyny to na 95% podkochuje się w niej sktycie (lub mniej skrycie). Myśle że jeśli to dobrze pokierujesz to może z tego wyjśc związek, bo on chyba 1 kroku nie zrobi bo podejrzewam że jest nieśmiały jeśli chodzi o te sprawy dla tego okazuje zainteresowanie tobą w sposób jaki opisałaś.

Życze powodzenia!!!!!!!!!!!

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Może uważa Cię za przyjaciółkę, dobrą koleżankę. Jakby się zakochał to by Ci powiedział

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Może uważa Cię za przyjaciółkę, dobrą koleżankę. Jakby się zakochał to by Ci powiedział
-nie każdy chłopak ma na tyle śmiałości i odwagi,żeby od razu powiedzieć dziewczynie wprost kocham Cię lub zakochałem się w Tobie...wszystko jest na dobrej drodze:):D
0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Koniecznie, kiedy wróci, spotkaj się z nim, żeby mu `podziękować` za wysłane kartki ;). Moim zdaniem jego zachowanie wskazuje na to, że się mu podobasz, ale może jest zbyt nieśmiały, żeby zaproponować randkę, albo zwyczajnie nie jest pewnien Twoich uczuć. Zaryzykuj i zrób pierwszy krok. Nic nie tracisz.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jest nieśmiały więc jak wróci to zaproś go do kina i jak będzie ciemno to połóż mu na dłoni swoją dłoń, jeśli podchwyci to wtedy będzie z górki :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Po Jego zachowaniu widać, że się w Tobie podkochuje ;) Pewnie nie ma odwagi się do tego przyznać, jest nieśmiały. Jak wróci z wakacji to koniecznie z Nim porozmawiaj, powiedz Mu, że Ci się podoba. Na pewno ucieszy się z tego powodu, bo rozwiążesz Jego problem :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

myślę ze mu sie podobasz:) mam siostre w podobnym wieku i jeden chłopak dokładnie tak samo ją traktował i wyszło ze sie w niej podkochiwał (podkochuje) :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

wróżka nie jestem i nie potrafie czytac w mysli tego chlopaka:) ale po twoich opisach waszej znajomosci mysle ze napewno nie jestes mu obojetna i bardzo cie lubi... najlepiej bedzie jak sama z nimpogadasz jak wroci, wydaje mi sie ze lepiej bedzie jak bedziesz wiedziala na czym stoisz i czy jest jakas szansa dla was :ble: :lol:

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Po prostu kreci z tobą :idea: inaczej : zakochał sie w tobie :>

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A moze jest gejem =p?

Ofc joke, nie wrzucajcie od razu mi wszyscy po kolei jak zwykle z gory do dolu =p

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

lubi Cie.. jak chcesz cos więcej to wybacz ale ja Jego mysli nie znam i musisz zapytac........

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Może coś do Ciebie poczuł ...

To wszystko co razem robicie na to wskazuje ;)

Więc się ciesz.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Po prostu kreci z tobą :idea: inaczej : zakochał sie w tobie :>

Wielka wyrocznio zdradź sekret, które akcje pójdą do góry?? Bezsens....

A teraz do rzeczy: nastawiłaś się, że mu się podobasz, dlatego też wszelkie znaki na niebie i na ziemi z opowiadania wskazują, że tak jest ;). A teraz inaczej, może do Ciebie ma tańsze smsy? Może do innych nie pamiętał adresu, a głupio mu było się zapytać? Może postanowił się przestawić na rocka? Oczywiście się trochę droczę.... Nikt Ci nie powie co mu tam po głowie chodzi (chyba, że ktoś jest wielkim geniuszem, albo totalnym idiotą - obstawiam przy tym drugim). A może coś tam do Ciebie czuje, może jesteś mu bliższą przyjaciółką, a może, a może, a może ..... A może "przygotowuje grunt" ?

Siebie samych nie znamy, a innych chcemy prześwietlać.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz