niOOnia

Dziecinność, czy prawdziwy szpan?

Recommended Posts

A która się o tym dowie? Który głupiec się do tego przyzna? Połowa kobiet w związkach pełni funkcję jedynie pokazowo-zaspokajającą i nigdy się o tym nie dowiedzą.

Połowa kobiet w związkach pełni funkcję jedynie pokazowo-zaspokajającą i nigdy się o tym nie dowiedzą.

I nie oszukujmy sie, ale dziala to takze w odwrotna strone. Faceci takze pelnia takie role. Ja jednak wychodze z zalozenia, ze czesto takie kwestie powinny byc przedstawiane jasno. Tak, aby obie strony mialy swiadomosc swoich potrzeb i oczekiwan.

I nie oszukujmy sie, ale dziala to takze w odwrotna strone. Faceci takze pelnia takie role. Ja jednak wychodze z zalozenia, ze czesto takie kwestie powinny byc przedstawiane jasno. Tak, aby obie strony mialy swiadomosc swoich potrzeb i oczekiwan.

Prosto się mówi - wytłumacz to dzieciom z gimnazjum, albo po prostu niedojrzałym nastolatkom. Jak ktoś się kimś "bawi", to nigdy się nie przyzna ;)

Gdybym dowiedziała się, że facet, z którym tworzę związek jest ze mną tylko dlatego,by móc kim pochwalić się przed kolegami, dostałby w pysk i wyleciałby z hukiem z mojego życia. Uważam, że kobietą można "afiszować się", mówiąc o jej inteligencji, pracy, osobowości. Tylko idioci myślą, że "fajną dupcią", podnoszą swoje marne ego.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Who's Online (See full list)

There are no registered users currently online

• Chatbox

Load More
    You don't have permission to chat.
  • Recent Status Updates

• Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy  »  Shady-Lane90

· 2 replies
    • Kalafior_Grozy

· 0 replies
    • Kerosine

Kerosine

Lato w mieście lesie, wakacje pod sosną.
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

· 0 replies
    • Kerosine

Kerosine

Zobaczyć świat w ziarenku piasku,
      Niebiosa w jednym kwiecie z lasu.
      W ściśniętej dłoni zamknąć bezmiar,
      W godzinie – nieskończoność czasu.
      ["how the universe ends is how it begins"]
      · 0 replies
    • Kerosine
      Okresopozytywność
      ... czyli o jednym z nurtów ruchu Body Positivity poświęconemu tym razem społecznej normalizacji postrzegania i traktowania miesiączki (; Pełna otwartość i swoboda przy wypowiadaniu się na tematy związane z okresem oraz wykonywaniu różnorakich czynności z nim związanych [jak np. zakup środków higienicznych], instagramowe fotografie odważnie przedstawiające kobiety w zakrwawionej bieliźnie lub pościeli, ekologiczne tampony / wielorazowe podpaski / kubeczek menstruacyjny, w jednej z [naj]bardziej
    • Kerosine
      Książka, którą aktualnie czytasz
      Polecam wszystkim, którzy jeszcze nie czytali, jedna z najlepszych książek popularnonaukowych wszechczasów.
    • Kerosine
      Jak minął dzień?
      Słabo - prawdopodobnie położyłam ważną rozmowę telefoniczną [oczywiście głównie dlatego, że kompletnie się jej nie spodziewałam i w związku z tym moje przygotowanie do niej wyniosło mniej więcej zero, spontaniczne podejmowanie decyzji i składanie przytomnych zdań w czasie rzeczywistym zaś zdecydowanie NIE są moimi mocnymi stronami]. Co prawda teoretycznie jeszcze nie wszystko stracone, ale... Wypowiedziane przez drugą osobę słowa jak zwykle dźwięczą w uszach znacznie dłużej niż powinny, pogoda e
    • dannonka
      Wzywam Cię do odpowiedzi!
      @mw2 haha nieźle mnie rozbawiłaś z tym tematem o lęku  Dziękuję  Do zabawy zapraszam @Kalafior_Grozy   Wybrałam dla Ciebie:   i/lub  
    • dannonka
      Zwierzanie się rodzicom
      Mam świetną relację z rodzicami. Mogę z nimi porozmawiać o wszystkim i o niczym. Nie wiedzą jednak o pewnych sprawach w moim życiu. Jakieś sekrety trzeba mieć