waran

Co sądzicie o dziewczynach,które są ogolone na jeża?

86 postów w tym temacie

Kazda laska ma swoj styl. To zalezaloby tez od tego jak sie ubiera... bo trudno mi sobie wyobrazic dziewczyne na szpilkach w sukience i fryzura na jeza. Niektorym laskom to pasuje. Zalezy tez od charakteru.

Mnie osobiscie taka fryzura sie nie podoba i jest na pewno mniej kobieca od dlugich wlosow.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak dla mnie odpada. Po prostu mi się nie podoba. Ale wszystko zależy od gustu. Jeśli dziewczyna dobrze czuje się w krótkich włosach to proszę bardzo. Każdy ma swój styl...w sumie staram się być tolerancyjna. :wink:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No na łonie jeż nie wskazany...

A na głowie dla mnie też nie. Krótka fryzura - okej, jeśli jest kobieca, może być nawet drapieżna, ale na jeża to za krótko. Kobieta powinna byc kobieca i tyle.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Hmmm... ja sama osobiście nigdy bym sie tak nie ogoliła , ale cóż , kazda dziewczyna ma swój styl.

Sądzę tak samo jak Loly, kobieta powinna byc kobieca . :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Mnie sie podobają dziewczyny z ogolonym jeżem, a nie ogolone na jeża :ble: Pozdrawiam

bez takiej ironii proszę ...

Topic : mi jest to obojętne skoro dziewczyna lubi i uważa że jej to pasuje , dobrze sie tak czuje to jestem za ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dlaczego fryzura na jeża musi być niekobieca? Jeśli dziewczyna kobieco i ładnie się ubierze to taka drapieżna fryzurka tylko podkreśli jej charakter i doda uroku. Poza tym dziewczyna z jeżem to na pewno nietuzinkowa osoba bo świadomie naraża się na komentarze i docinki (szczególnie ze strony starszych osób), a mimo to nie rezygnuje z zaprezentowania swojej oryginalności i stylu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

niektorym kobieta to bardzo pasuje. zalezy od twarzy i jej rysow. od charakteru kobiety itd rozne czynniki maja wplyw na to. ale generlanie podoba mi sie bardzo

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

malo to kobiece ale sa osoby którym pewnie ładnie w króciutkich włosach. Ale wskazane miec ładny kształt głwy, ladne rysy twarzy...

generalnie kojarzy mi sie z buntem-niekoniecznie uzasadnionym. a po co?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A czemu zaraz mało kobieca... Jeśli ma ładną twarz, ciekawy styl, dobry makijaż, biżu - można wyglądać fantastycznie i z łysą głową.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak każda fryzura, musi być dobrana dla kogoś komu pasuje. Wg mnie osoby o delikatnych, subtelnych twarzach bardzo ładnie w niej wyglądają. Znany przykład - Natalie Portman. Kiedyś zastanawiałam się nad ogoleniem na jeża głowy poniżej górnej krawędzi uszu ale jakoś się rozmyśliłam jak mi fryzjer tak ładnie grzywkę zrobił :P.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ja sama nigdy bym tak nie potraktowała moich włosków. Widziałam kiedyś dziewczynę tak ogoloną i nawet nieźle wyglądała, niektórym taka fryzura pasuje.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja osobiście nie zdecydowałabym się na taką fryzurę, bo zupełnie nie pasuje ani do mojego wyglądu, ani stylu. Ale niektórym dziewczynom jest naprawdę do twarzy z takim 'jeżykiem' na głowie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Kto jest online? (Zobacz całą listę)

• 6taylorc971yM3
    • 7harperc8585rc2
  • Ostatnie aktualizacje statusu

• Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Nie ma to jak świętować 30. rocznicę odzyskania wolności, która jeszcze nie przyszła.
      · 0 odpowiedzi
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

· 0 odpowiedzi
    • Borowy

Borowy

Witajcie, mam do Was ogromną prośbę... potrzebuje wypełnionych ankiet do badań naukowych... na koniec maja mam termin oddania. Temat Tabu - SEKSUALNOŚĆ, dlatego rodzice do których kierowałem tą ankietę nie chcą mi jej wypełniać, choć uważam, że nie ingeruję w ich życie intymne. 2 miesiące temu ankieta już istniała online, a dostałem tylko 4 odpowiedzi :c Zajmie od 5 do 10 minut. Prawie wszystkie zadania zamknięte.
      Musielibyście wcielić się w rodzica, który ma dziecko z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim. Ankieta jest oczywiście anonimowa.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc35FjqvALX9OYdkmC8p4LFMjfvp9sEyGFAuHiG6MCFurqWBQ/viewform?fbclid=IwAR0BBy3Clovc9HZH-pMkOzC8sUF6UJ-LuOPcDC2HSLdZsHL_dVYN5zb9mzE
      · 0 odpowiedzi
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Czy posiadanie "judasza" w drzwiach to już antysemityzm?
      · 3 odpowiedzi
    • Shady-Lane90

Shady-Lane90  »  Kalafior_Grozy

· 4 odpowiedzi
    • Kerosine
      Opisz siebie jednym słowem!
      Beznadziejnik [przypadek z gatunku beznadziejnych].
    • Emil1298
      POTRZEBUJE PORADY proszę.
      Witam Was wszystkich. Jestem Emil mam 25 lat , jestem w związku z dziewczyną 3 lata i potrzebuje rady. Nie mieszkamy razem. Zawsze z inicjatywą wychodzę ja ona mało co się stara. Twierdzi żeby zamieszkać razem musimy wziąść ślub mimo że ma duży dom ( ale w sumie nie przeszkadza mi żeby coś wynajac, nawet było by lepiej.)  Nigdy niedzwoni Ale to przenigdy tylko pisze na mesengerze odkąd się poznaliśmy , typu Cr, co tam , czasami coś tam napiszę większego od siebie. Niby się kochamy niby wszystko fajnie ale wogole mnie do siebie nie zaprasza , a w ciągu tygodnia jeśli ja nie zaproponuje spotkania to wogole się nie widujeny Ale ona dalej twierdzi że kocha mnie. Sexu unika jak niewiem co. Czasami się zdarzy że ma ochotę Ale to raz na 2 miesiące. Teraz mamy lecieć na wakacje razem za granicę Ale niewiem czy jest sens bo powoli odczuwam to wszystko na psychice i żeby coś się zmieniło to musimy wziąść ślub...  Kilka razy było że jak do niej dzwoniłem to coś powiedziałem w żarcie A ona nagle się rozłacza , był killa raazy tekst że niechce jej się gadać. Powiedzcie mi bo niewiem już co robić. Za wszystkie rady będę wdzięczny.
    • Shady-Lane90
      O czym teraz myślisz?
      "Trzymaj się tam. Do usłyszenia."  Przykre...
    • Kerosine
      Co Cię dzisiaj wkurzyło ?
      @Celt, to tylko jedna z przyczyn szpitalnej patologii [choć oczywiście masz całkowitą rację we wszystkim, co napisałeś]. Aby "normalnie chorować" jako pacjent psychiatryczny potrzebne jest jednak coś jeszcze - zmiana postrzegania i traktowania nas przez społeczeństwo. To niestety kwestia kilkunastu lat - aż tyle czasu potrzeba na wykształcenie dziecięcego psychiatry, który najpierw musi ukończyć ogólne studia medyczne, potem odbyć staż podyplomowy i zrobić specjalizację psychiatryczną [kolejne kilka lat], a dopiero na samym końcu specjalizację w dziedzinie psychiatrii dziecięcej, która dodatkowo jest bardzo trudna. Skądinąd problem rzeczywiście jest palący, bo najnowsza masowa plaga naszego kraju to... próby samobójcze wśród dzieci i młodzieży. Oglądałeś niedawno w telewizji program na ten temat?
    • Kalafior_Grozy
      Co Ci sprawiło dzisiaj radość?
      Dwa piwa w plenerze w doborowym towarzystwie.