8-6 Trance

Nie wkurzają was polskie stacje radiowe??

Recommended Posts

Ja nie słucham praktycznie nigdy radia...Chyba, że samochodem jadę...Wkurza mnie, że lecę tam ciągle te same piosenki aż do znużenia, poza tym zwykle są to piosenki, których nie cierpię...Dlatego wolę muzyki słuchać na kompie lub z mp3...

Najbardziej to mnie chyba Eska wkurza, choć powiem że kiedyś lubiłam Eskę, tak parę lat temu..Obecnie to najgorsza stacja..Jak byłam na wakacjach i odbierała najlepiej Eska i co tam leciało? Ile razy nie włączyłam radia, to te same piosenki leciały..

Za Radiem Zet albo Rmf też nie przepadam, bo tam też ciągle te same, stare piosenki lecą... :roll:

Radio Zet i Rmf są moim skromnym zdaniem beznadziejne, z tym się zgodzę.

Nie wszyscy lubią nowości muzyczne, ja osobiście wolę stare, sprawdzone kawałki, nie mogę powiedzieć, że to co było modne kiedyś jest złe; nie chodzi o wiek, tylko o wykonanie i ogólne brzmienie.

Tyle przecież teraz wychodzi muzyki, ale polskie radia stanęły w rozwoju i zatrzymały się chyba w 1990-tym roku

to polska muzyka staneła w rozwoju, nie radio. nie czesto slucham radia, ale moim zdaniem wlasnie np te lata 90 byly dla polskiej muzyki najlepsze, wtedy mielismy muzyke w prawdziwym tego slowa znaczeniu, Hey, Varius Manx, O.N.A, nie wiem Perfect.. mozna by wymieniac zespoly i hity. a teraz? w kolko doda, co jakis miesiac nowa popowa wokalistka, dla odmiany dinozaurly jak rodowiczka, czy nie wiem krawczyk, ktorzy kiedys tez wiedzieli jak muzyke tworzyc, a teraz.. szkoda gadac. rozumiem, ze kazdy ma inny gust ale radio to radio jesli chcesz posluchac ''muzyki na czasie'' to se kup mp3. muzyka radiowa musi relaksowac (moim zdaniem) i praktycznie wiekszosc tych starych radiowych utworow tak na mnie dziala :] zreszta... są specialne audycje gdzie mozesz posluchac swojej muzy. jesli sluchasz techno lub popu to i tak masz git, bo o metal czy hip hop w radiu juz ciezko (przynajmniej w zet lub rmf) albo sie myle?

No i ludzie skazani są na słuchanie tych różnych staroci i (s)hitów - np. Whitney Houston wyjąca (przepraszam jeśli uraziłem jakiegoś jej fana) in alwayyyyyyyyssssssss looooovvveeeee youuuuuu uuuu uuuuuu uuuuu, albo łi arr de czempions, sambaaaa ta-ra-ra-ra, majself majself kontrol.

tylko, że tego ''łi ar de czempions'' beda ludzie pamietac latami, niewazne jakiej muzyki sluchaja, a takie pussy caty czy inne rihanny, rok, 2 i sie wypala. zreszta Hity od zwyklych piosenek roznia sie znacząco, tymi pierwszymi sie zachwycasz, te drugie tylko sluchasz. :wink:

no i na koniec...

Błeee, przecież to już się skonczyło, to już minęło, to nigdy już nie wróci, nienawidzę gdy radio przypomina nam staaare czasy, dzieje które już dawno minęły, jest nowa era, nowy świat

to jest Twoje zdanie, ja np kocham te ''starocie'' nie tylko dlatego, że mają coś w sobie, ze mozna w kolko ich słuchac, ale takze dlatego, ze przypominają mi moje dziecinstwo i najlepsze lata i zawsze bede o nich pamietał. i moze masz racje, ze ta muzyka, te piosenki nigdy nie wroca, ale wspomnienia wracają, a te piosenki sa ich czescia.

A ja tam lubię słuchać radia. Nawet bardzo. Choćby RMFu. Fakt - nie lecą tam piosenki idealnie w moim guście (mało powiedziane), ale dobrze jest czasem posłuchać tych starych, z czasu młodości rodziców.

rmf czy zet, cholerne gnioty...!!!

mnie strasznie to wkurza, dziwne ze maja tyle sluchaczy...!!

prowadzacy maja zla dykcje i zero pojecia o muzyce...!

moim zdanie.

a mi jak na zlosc te stacje w samochodzie nie odbieraja. ale rmf of kors!!

Jak jestem za granicą w innych krajach to tam jak słucham stacji radiowych to jest tam "normalnie". Lecą w nich piosenki z lat 2005-2007, a nie tak jak u nas sprzed dwudziestu lat

zależy na jakie radio trafisz, przeważnie radio gra określony typ muzyki, sa tez takei które graja tylko stare przeboje...

a u nas dość mały wybór, w dodatku na tych głownych radiach typu RMF & ZET leca w kółko te same piosenki w dodatku jakaś dziwna mieszanina

kiedyś słuchałam radia BIS (nie mam pojęcia czy jeszcze istnieje), młodziezowe radio z ciekawymi audycjami i fajnymi piosenkami których nigdzie w żadnym innym radiu nie dało się usłyszeć

eska na czasie? na esce wcale dziwne nie jest, ze kawalek leci 2 razy podczas jednej godziny. ponadto jesli ma wiecej niz 1-2 miesiace to nie ma prawa bytu w tym "radiu". kazdy utwor jest doslownie wałkowany, tak ze po 2 tygodniach zna sie go na pamiec. zauwazylem jednak, ze dobra muzyka w wielu radiach zaczyna sie w okolicach godziny 24 - 1 w nocy

Jasne, że wkurzają. Szkoda, że w polskim radiu ambitną muzykę można usłyszeć dopiero koło 2 w nocy, ale cóż począć?

Media dostosowują się do mas i nic dziwnego, bo oznacza to większe zarobki.

Ostatnio znalazłam nawet ciekawe radio o nazwie Chilli Zet - nieźle tam grają, sporo elektroniki, trochę trip-hopu, hłównie chillout i lounge.

Jednak generalnie rzadko słucham radia.

Już dawno nie słuchałam radia...reklamy mnie wkurzaja, muzyka, kórą puszczają na antenie mnie irytuje, nie ma co jest po prostu git

nie wkurzają, bo ich nie słucham.

nie ma tam Frusciante, Red Hotów (oj, od czasu do czasu otherside, wersja albumowa, która jest o niebo gorsza od koncertówki z np. slane), więc nie widzę sensu.

nie słucham radia, za to nie rozstaję się z moim odtwarzaczem mp3, na którym przeważają właśnie stare kawałki (:

uwielbiam muzykę z dawnych lat.

Nie wkurzają mnie, bo radia nie słucham. Tylko TOK FM mnie wkurza, że nadaje tylko w największych miastach, a przez internet słuchać nie lubię.

TOK FM mnie zawsze wkurza właśnie najbardziej, bo mój ojciec zawsze tego słucha w samochodzie i nie pozwala przełączyć - a ja już wolę jakąś muzykę niż to ciągłe gadanie.

no radia to ja rzadko słucham ale jak już no to RMF Fm, kiedyś Eski, ale teraz to w ogóle. preferuję ogólnie inny styl muzyki, wolę swoją mp3 mimo wszystko

Na ogol nie slucham radia, w samochodzie na ogol puszczam rmf fm. Natomiast w domu zazwyczaj wchodze na miasto muzyki i wlaczam sobie radio rock ;) zero reklam, denerwuje mnie jednak to jak czesto powtarzaja sie te same piosenki. Gdy po raz 20 slysze tego samego dnia Coldplaya poziom mojego poirytowania zdecydowanie rosnie

Ja z reguły przelatuję wszystkie stacje tam i nazad i czasem coś wpadnie w ucho. Nie ukrywam, że w radiu słucham tylko audycji, bo muzykę ulubioną i tak w ilości wystarczającej mam na mp3 :P

Chociaż nie można ukryć, że często w nocnych godzinach w eter puszczane są audycje z naprawdę ciekawą muzyką, ale to może subiektywne wrażenie mojego spaczonego gustu muzycznego :D

PS. A poza tym witam. W końcu pierwszy post. ;)

Wkurza. Ale w odwrotnym znaczeniu.

Nie daję sobie kaleczyc uszu o 6 rano gdy jadę samochodem tymi popkami i komputerowymi tworami, dlatego właśnie jutro nie pozyczam siostrzę mp3 na wycieczkę.

Tego bym na serio nie przeżyła! :?

jedynie Eskę Rock uznaję i te poranki z Wojewódzkim i Figurskim^^

oO. O której leci?

Zaraz poszukam E. Rock, bo tak to tylko na kompie słuchuję... ; )

ja tam lubię polskie radia, właściwie codzień słucham ich cały dzień... głównie rmf fm, zet i złote przeboje ; ]

wg mnie puszczają najlepszą muzykę pod Słońcem :P jest trochę świetnych klasyków z przed kilku i kilkunastu lat, ale są też nowości, nie trzeba nic ściągać, kupować płyt, wystarczy mieć radio : P