8-6 Trance

Nie wkurzają was polskie stacje radiowe??

Recommended Posts

RMF i Radio Zet są dla mnie okropne :/ Na okrągło leca tam stare hity z lat 70, 80 i 90 :roll: Tragedia! Tzreba słuchać jakiegoś radia internetowego, tam chociaż można sobie dobrać odpowidni gust. No ale te stacje co nadają na falach radiowych to też powinny trzymać jakiś poziom. Trzy razy dziennie słychać w nich Queen, Philla Collinsa, Modern Talking itz. czyli hity z poprzedniej epoki :/ Jak jestem za granicą w innych krajach to tam jak słucham stacji radiowych to jest tam "normalnie". Lecą w nich piosenki z lat 2005-2007, a nie tak jak u nas sprzed dwudziestu lat :/ Mało tego, w RMF puszcają celowo różne smutne i dołujące, wręcz nawet obrzydliwe piosenki, tak żeby człowieka doszcętnie zdołować i zgnoić. Ludzie słuchają tych stacji w pracy, w sklepach, w biurach itd. (bo są tylko rmf, zet, pr1, pr2 ale te dwie ostatnie to raczej gadane niż muzyczne) a o Radio Maryja najlepiej zapomnijmy w ogóle :lol:

No i ludzie skazani są na słuchanie tych różnych staroci i (s)hitów - np. Whitney Houston wyjąca (przepraszam jeśli uraziłem jakiegoś jej fana) in alwayyyyyyyyssssssss looooovvveeeee youuuuuu uuuu uuuuuu uuuuu, albo łi arr de czempions, sambaaaa ta-ra-ra-ra, majself majself kontrol... Błeee, przecież to już się skonczyło, to już minęło, to nigdy już nie wróci, nienawidzę gdy radio przypomina nam staaare czasy, dzieje które już dawno minęły, jest nowa era, nowy świat, a te piosenki obrzydzają mnie i wywołują chandrę, uczucie szarości i mdłości... Jak już mają się cofać o ileś lat w tył, to czemu nie puszczają tego co leciało np. rok czy dwa lata temu? Tyle przecież teraz wychodzi muzyki, ale polskie radia stanęły w rozwoju i zatrzymały się chyba w 1990-tym roku (jak byłem jeszcze małym dzieciakiem) no i tak oto mamy w Polsce opóźnione (i zatrzymane) w rozwjou rozgłośnie radiowe :/ Radio Eska ponoć jest "na czasie", ale nie słucham, to nie wiem.

a ja uwielbiam stare przeboje i lubię jak coś brzęczy obok.. jak codziennie lecą te same to nie zwracam uwagi, ale ogólnie przeboje lat 60 i innych bardzo lubię :)

leca te przeboje poniewaz, tego chce opinia publiczna. owszem jest osobne radio "zlote przeboje". jesli chcesz posluchac "dobrej" muzyki ( 100% subiektywna opinia ) to polecam tzw Trojke.

Ostatnio nie słucham zbyt często, ale zetkę zawsze bardzo lubiłem właśnie za te piosenki sprzed 20 lat, może trochę subiektywne to jest bo kocham Queen, ale z całym szacunkiem stare piosenki mają dla mnie coś wciągającego, klimat, magię, przez którą można ich cały czas słuchać.

Błeee, przecież to już się skonczyło, to już minęło, to nigdy już nie wróci, nienawidzę gdy radio przypomina nam staaare czasy, dzieje które już dawno minęły, jest nowa era, nowy świat, a te piosenki obrzydzają mnie i wywołują chandrę, uczucie szarości i mdłości...
- i tu się mylisz bo część piosenek jest nieśmiertelna i na niej bazują dzisiejsi wykonawcy. Poza tym nie znać "We are the champions" jest wstyd, bo to jest klasyka. Mnie na przykład wnerwiało by jakby cały czas leciał hh czy techno, można ale z umiarem i dla mnie polskie stacje mają umiar puszczają dużo starszych piosenek ale i nowsze. A jak się nie podoba to nie trzeba słuchać polskiego radia :wink:
Jak jestem za granicą w innych krajach to tam jak słucham stacji radiowych to jest tam "normalnie". Lecą w nich piosenki z lat 2005-2007,
- też byłem na Zachodzi i piosenki były mniej więcej te same, bo w. houston słyszałem, scorpionsów też, queen. :mrgreen:

też byłem na Zachodzi i piosenki były mniej więcej te same, bo w. houston słyszałem, scorpionsów też, queen. :mrgreen:

Ale ja nie byłem na zachodzie, tylko na południu :D Grecja, Chorwacja itd.

ale rmf I Zet maja doskonała koncepcje na biznes ;), stare hity nie są drogie wiec nie marnują kasy na to :). Nie slucham radia, wole swoją muzyke puscic :)

A ja właśnie słucham RMF i Zet bo mi własnie odpowiada ta muzyka. Moim zdaniem muzyka współczesna w większości jest do d..y.

ja słucham eski jak jade samochodem (jako pasażer :mrgreen: )

W domu wole słuchać swoją muze a jak już to stacje internetowe

No i ludzie skazani są na słuchanie tych różnych staroci i (s)hitów - np. Whitney Houston wyjąca (przepraszam jeśli uraziłem jakiegoś jej fana) in alwayyyyyyyyssssssss looooovvveeeee youuuuuu uuuu uuuuuu uuuuu, albo łi arr de czempions, sambaaaa ta-ra-ra-ra, majself majself kontrol... Błeee, przecież to już się skonczyło, to już minęło, to nigdy już nie wróci, nienawidzę gdy radio przypomina nam staaare czasy, dzieje które już dawno minęły, jest nowa era, nowy świat, a te piosenki obrzydzają mnie i wywołują chandrę, uczucie szarości i mdłości...

Boże, no normalnie brak słów :P

Ja nie mam nic przeciwko, jeśli w radiu zapuszczają stare przeboje. Wspomnienia, emocje.. 'starocie' są najlepsze, a już w ogóle na imprezach. Wszyscy zaczynają szaleć i bawić się! ;D Tak, stare czasy - dobre czasy. Dala niektórych jednak jeszcze nie minęły. To co że nadeszły te nowe, jeśli te stare zawierają w sobie tyle tego czegoś. A jeśli ci klimat radia nie odpowiada, zawsze możesz przełączyć na inną stację ;P

A ja mam wstręt do współczesnej muzyki i gdyby naprawdę było tak jak mówisz o RMF i Zetce to chyba bym się przerzuciła. Ale niestety, do znudzenia słyszę tam najróżniejsze Dody, Rihanny, Timberlandy i tego typu jednosezonowe gwiazdeczki...

Raczej nie słucham radia.

Jeśli już - tylko Trójka.

RMF Maxxx, Eska - tam lecą supernowoczesne technojebnie, w kółko explosion, harry krishna i inne. Dziesięć "hitów" jeden po drugim. Może ci to sprawi choć trochę radochy.

Słucham radia, ale nie jestem przywiązana do jakiejś konkretnej stacji.

Te "łi arrr de czempions" akurat mi się podobają i dlatego mi nie przeszkadzają. Gorzej, gdy jakaś tandeta jest puszczana non stop aż do porzygania się, jak chocby Pussycat Dolls - I don't need a man.

RMF i Radio Zet są dla mnie okropne

A dla mnie nie.

Trzy razy dziennie słychać w nich Queen, Philla Collinsa , Modern Talking itz. czyli hity z poprzedniej epoki :/ Jak jestem za granicą w innych krajach to tam jak słucham stacji radiowych to jest tam "normalnie". Lecą w nich piosenki z lat 2005-2007, a nie tak jak u nas sprzed dwudziestu lat

Są gusta i guściki. Ja wolę posłuchać Philla Collinsa i Budkę Suflera niż jakąś tam Avril czy Rihanne. Te nowsze piosenki są zazwyczaj o tym samym. Są imho denne i mam wstręt do nich.

Zazwyczaj winamp sam w sobie jest moim radiem. Mogę w kółko słuchać moich ulubionych, starych z "poprzedniej epoki" piosenek, które mają w sobie piękno.

Ale niestety, do znudzenia słyszę tam najróżniejsze Dody, Rihanny, Timberlandy i tego typu jednosezonowe gwiazdeczki...

I niestety to nie Ich utwory będa dalej znane za kilkanaście lat, tylko właśnie te "przed epokowe", które dzisiaj dalej podbijają ludzkie serce ;).

Na okrągło leca tam stare hity z lat 70, 80 i 90
Jak dla mnie, byłoby to zaletą :wink:

Największą wadą polskich stacji radiowych jest monotonność. W ciągu jednego dnia można na danej stacji usłyszeć kilka razy tę samą piosenkę. Reklamy co pięć minut, wszystkie audycje sponsorowane, promowanie jakichś 'debiutantów', o których świat nigdy nie słyszał, a ich twórczość pozostawia wiele do życzenia.

Cóż, komercja i tyle.

Reklamy co pięć minut,

To wkurza :/

Mnie w radiu denerwuje to, że średnio 1 na 20 piosenek, jest jakaś którą lubię... Dlatego wolę słuchać muzy z kompa lub mp3

Czasami lubię posłuchac radia, słucham Eski. To teraz puszczają stare przeboje, nawet tam w niczym mi nie przeszkadza bo je lubie :) A jak już mam dość, to słucham muzyki z komputera albo mp3, a to się zdaża bardzo często :)

RMF i Radio Zet są dla mnie okropne

Nie przesadzaj. Każdy znajdzie coś dla siebie. Wszystkim nie wygodzi. Każdy ma inny gust...ty lubisz współczesną muzykę, inni przeboje z dawnych lat. Trzeba się z tym liczyć. Ja nie zaobserwowałam zbyt wielu starych piosenek, a wręcz przeciwnie. Posłuchaj sobie radia Bieszczady w niedzielę przed południem...może to coś zmieni :devil:

Nie trawię muzyki, która leci w Zetce, RMF, a Eska doprowadza mnie do szewskiej pasji.... :evil: :evil: :evil: :evil:

Dlatego wogóle nie słucham radia :razz: bo się po prostu nie da...

Zet i RMF FM jest jeszcze do przyjęcia, ale Eska albo Kiss Fm... Żal dupę ściska ;P

zawsze można przerzucić się na radio maryja, moi drodzy.

ja radia również nie słucham. generalnie, wolę moją własną muzykę, którą sama sobie dobiorę. a co do piosenek 'z zeszłaj epoko' to sama takich słucham i wierz mi, raczej w rmf czy zet ich nie puszczają.chyba, że te przeróbki jakichś dobrych kawałków queen'a na takie gówno. okropność.

Gówno to niestety współczesna muzyka... To moje subiektywne zdanie, w ostatnich prawie 20 latach nie pojawił się praktycznie żaden warty mojej uwagi wykonawca. Lata 70 i 80 to najlepszy okres dla muzyki. Ciekawi mnie tylko czego Ty słuchasz... Rmf, Zet, Eska, Aplauz, Roxy i inne tego typu stacje są nie do zniesienia. Najbardziej mnie Roxy wkurza, że niby "w rockowym klimacie". Słucham sobie Polskiego Radia Wrocław i mam spokój, rock i pop z naciskiem na rock, a jak już to drugie to stare i dobre. Posłuchajcie sobie Roda Stewarta :D