Konsole

Recommended Posts

Posted

Ja mam Playstation 2 (gram w F1 05 :P ) :D

Posted

ja mam ps2 i psp slim

• 2 weeks later...
Posted

Ja mam PSP Fat i Xbox 360. Na PSP jest trochę mało gier które były w stanie przyciągnąć moją uwagę. Natomiast Xbox 360 to na razie moje cudeńko :)

• 2 months later...
Posted
ja też ma GeForce 2 32 mb :D nie wiem jak wy ale mi szkoda wydać 5000 zł na pożądnego kompa tylko żeby mieć grafe jak na konsoli za 1500 zl . Komputery według mnie nie sa robione do gry

Za niecałe 2800Zł mam:

Intel Core2Duo E8500

4Gb Ram

Dysk 500Gb

I Gainward Radeon HD4850

A konsole,to możecie sobie ws...

Posted

nintendo wii. *.*

kocham. uwielbiam.

Posted

Możnaby powiedzieć, że "posiadam" Nintendo 64 i Gamecuba.

nintendo wii. *.*

kocham. uwielbiam.

Good choice...

Posted

Osobiście posiadam Xboxa 360 i uważam, że bym nie płakał gdybym tego sprzętu nie posiadał (oczywiście przed kupnem uważałem inaczej).

Posted

Mam (a jakże!) Pegasusa, dwie Amigi 500, Playstation, PSP i pierwszego Xboxa. Ale ale, jak dobrze pójdzie, to mi się rodzinka konsol powiększy o Xboxa 360 albo Playstation 3, zobaczymy, co z tego wyniknie :D

• 2 years later...
Posted

Posiadam Wii, które uwielbiam *___*

Posted

Miałem kiedyś PSX'a teraz w sumie nie mam żadnej, bo szkoda mi pieniędzy, ale konsola to fajna sprawa i pod wieloma względami jest wygodniejsza od komputera.

Posted

Pegasus to było to ;D

Potem PSX, PSOne, PSP, a teraz X360 z którego jestem w pełni zadowolony, mimo że od jakiegoś czasu nie zainteresowała mnie bardziej żadna inna zakupiona gra oprócz FIFY (wiele godzin po necie w 10, jeszcze więcej w 11, czekam na 12, nigdy mi się to nie znudzi ;d), więc teraz go używam praktycznie tylko do tej gry.

Posted

Ja nadal mam pegasusa super gra! Wspomnienia mojego dzieciństwa :) Może ma ktoś jeszcze te dyskietki?? chętnie przyjmę (za darmo) a i miałam Playstation 1

Posted

Oryginalny NES, SNES, N64, PSX. To moje konsole :)

Posted

Na dzień dzisiejszy:

Xbox Classic (jedynka)

Xbox 360

PSX

PSP

PS2 :P

kolekcjonuję, czasem xboxa 360 tkne ale mało gram :).

• 3 weeks later...
Posted

PS2

PS3 <3

PSP

Posted

X360 250gb

Posted

Posiadam PSP, i nie żałuję, że wydałam na nią pieniądze, które udało mi się zarobić :mrgreen:

Obecnie nie gram na niej tak jak w pierwsze tygodnie od zakupu, niestety. Generalnie fajny bajer gdy jest się poza domem/w szkole/podróży/innym nudnym miejscu. :wink:

• 4 months later...
Posted

Mam Xbox 360 premium i bardzo poważnie myślę o kinect, bo frajda świetna :D

• 2 months later...
Posted

Mam jedynie Dreamcasta, ale dalej uwielbiam go tak samo :) Zachowało mi się niewiele gierek, ale namierzyłam w Berlinie fajny sklep, gdzie jest tego całkiem niemało, więc zapewne dokupię jeszcze :)

Nigdy nie umiałam się później przestawić na żadnego innego pada. Potem miałam tylko przez jakiś czas PS2 i może kiedyś kupię znów - lubię proste konsole.

• 4 months later...
Posted

PS2 i PSX kurzy się w kartonie xD

Wysłane z Galaxy Mini przy pomocy Tapatalk

• 1 month later...
Posted

nie uważacie tak jak Freddy napisał, że lepiej kupić lepszy komputer? Z tego co słyszałem ceny gier na konsole mają bardzo wzrosnąć i w sumie nie będzie to według mnie opłacalne.

Posted
nie uważacie tak jak Freddy napisał, że lepiej kupić lepszy komputer? Z tego co słyszałem ceny gier na konsole mają bardzo wzrosnąć i w sumie nie będzie to według mnie opłacalne.

Żeby wszystkie gry na konsole były na pc-ta to by takiego problemu nie było. A to że gry są drogie to nie jest żaden argument. Na pc-ta też są drogie gry i jakoś nikt nie narzeka. Jak ktoś sobie nie może pozwolić na gromadzenie gier to kupuje używki, przechodzi i puszcza w obieg dalej. A jak coś się spodoba to zostawia dla siebie.

Posted

ale z tego co słyszałem cena gry na konsole może wkrótce wynosić 250zł.

Racja jeśli ktoś stawia na używkę to tak cena jest znacznie niższa.

• 1 month later...
Posted

Obecnie posiadam PS3, gry zazwyczaj kupuję w rok po premierze, kiedy są dużo tańsze.

Interesuje się też konsolą OUYA która z tego co mi wiadomo ma się pojawić w pierwszej połowie 2013r.

Posted

coverTOC.gif

Ale skoro już odkopaliśmy to ja też się pochwalę. Mam Xbox'a 360, ale coraz częściej wydaje mi się, że wolałbym mieć PS3 i grać za darmo (w przenośni) przez internet.