kuI3a

Konsole

57 postów w tym temacie

to może i ja sie pochwale :D

GCN,PS2(mam tylko dla tekkena 5,metala3 i soula 3) :D , xboxa,gameboy advence,DS i czekam na premiere Wii bo biore napewno i zastanawiam sie czy kupie xboxa 360 czy ps3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
kuI3a stary ty jesteś serio fanem gier tyle konsoli skąd kase na to wziąłeś

kombinowałem, zbieralem i cokolwiek jaką kase miałem to tylko na gry szła, teraz może będe miał psp xD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

no za tą kase można by mieć dobrego kompa ale wątpie że komp będzie miał taką grafe a skoro jest aktywny to znaczy że ma kompa którym może se pośmigać po necie co wystarczy a konsole to miodzik .

Ja mam ps2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja mam ps2(spalony laser :P) i rowniez pegazusa, ale niestety tak sie stalo, ze wchodzac do pokoju lekko na niego stanelem :P i sie zmiazdzyl :D. Oczywiscie to bylo bardzo dawno temu xD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jesli ktos z was chce miec dobra grafe to polecam moja karte graficzna ^^ hehehe GeForce II czyli tak... gdzie bedzie lepsza grafa?? na moim kompie czy na konsolce??

--------------------

kuI3a. Polecam ci kupno Xboxa 360... nie wiem jak z pamiecia w ps3, ale w Xboxie widzialem 2 czy 3 gb POZDRO

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ja też ma GeForce 2 32 mb :D nie wiem jak wy ale mi szkoda wydać 5000 zł na pożądnego kompa tylko żeby mieć grafe jak na konsoli za 1500 zl . Komputery według mnie nie sa robione do gry

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

niekoniecznie wydawac 5 tysiecy... widzialem komputer 120gb pamieci i inne duperele ze srodkowej polki( czasami wyzszej). Na takim sprzecie jaki widzialem spokojnie powinny ci chodzic gry o wiekszych wymaganiach i lepszej grafie... Komputer taki kosztowal od 1700zl do 2300zl.

Oczywiscie juz najlepsze to ceny bylo czasem po 4k. Ale mowie ze na slabszych tez da sie grac :D Na przyklad wezme moj komputer i Lineage 2. Ci ci lineage 2 znaja, napewno znaja tez jego wymagania. 2 latka gralem w L2 na low wymaganiach. Pierw na C1(malo dodatkowych rzeczy) potem na C3(cos na mocniejszego kompa) A ostatnio gralem na C4(prawie najlepsza wersja(nie musze mowic jak mi przycinalo xD). A powiem ze moj komp to:

GeForce2 32mb(chyba). Pentium 800mhz, i reszta takiej samej klasy. Ram mam 328(zwyklych).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

pc to nie te klimat, na konsoli niemartwisz sie ze niepójdzie ci jakas gra, dasz raz kase to 2 ys i bedzie ci działą płynie każda gra na bank, klimat pada i telewizora i na pc-ta niema takich gier, jak dla mnie konsole sa zdecydowanie lepsze

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja na dzień dzisiejszy mam 4 konsole:

-Pegazusa : Ten oldschoolowy klimacik ;)

-PlayStation : Stary już, ale nadal jary :)

-Dreamcast : Moja ulubiona konsola, kocham ją :D

-PlayStation 2 : Za to, że jest killerem na rynku 8)

Przymierzam sie do kupna Xbox'a 360 :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja nie mam.

Zresztą po co?? najbardziej lubię strzelanki itp. więc nie wyobrażam sobie życia bez myszy i klawiatury.A ponadto wszystko co chce mam na ,,balszaku"

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja mam Pegazusa i PlayStation :D NIe przymieżam się do kupna następnej, nie kręcą mnie konsole.

Jeszcze żadna, ale w grudniu kupno x360 Pro :>

No i może, kiedyś, PSP...

No i po co to piszesz ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No to ja mam Pegazusa, Sega (nie pamiętam pełnej nazywy xD ale chyba MegaDrive), SNES, GBC, GBA, PSx no i oczywiście GCN (ubóstwiam tą konsolę, chocia brakuje mi paru ciekawych tytułów na nią)! Kocham konsole Nintendo, lecz nie przymierzam się do Wii, bo narazie wkładam w kasę w GCN. Mam narazie tylko 5 gier (z ciekawszych do DK: Jungle Beat z Bongosami ^^) z chipem Xeno ;] Jak by ktoś miał jakieś gry na tą konsolę na sprzedaż to niech da mi znać! :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja w sumie mam dobrego Pc (C2D E2200@ 2.8ghz, 8800GS, 2gb DDr2), ale zdaje sobie sprawe, że lepsze gry są na konsolach. Miałem Psx, a później Ps2 i to wlaśnie na konsolach grałem w najlepsze gry. jak Ps 3 stanieje to kupie ;p

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz