Klio1308

Kucharki

Recommended Posts

Nie rozumiem dlaczego pytanie jest tylko do Kobiet, wielu mówi że faceci lepiej gotują. ; D

Lubię gotować, lubie spędzać czas w kuchni. Ukończyłem szkołe gastronomiczną i zdałem egzamin. ; D Chociaż się nie przyłożyłem, certyfikat jest. ; D Polskie potrawy górą!

No może trochę feministycznie zabrzmiało :P niby tak jest, że wy, faceci macie lepiej wyostrzony smak, ale żaden z moich kumpli nie gotuje, większość koleżanek też nie ;) teraz to ja gotuję potarwy z duużą dawka błonnika ;D bo to smaczne i bardzo zdrowe. I mój dziadzia bez obaw je i nie martwi się, że mu cukier znów zacznie świrować ;b

Nie rozumiem dlaczego pytanie jest tylko do Kobiet, wielu mówi że faceci lepiej gotują. ; D

Lubię gotować, lubie spędzać czas w kuchni. Ukończyłem szkołe gastronomiczną i zdałem egzamin. ; D Chociaż się nie przyłożyłem, certyfikat jest. ; D Polskie potrawy górą!

Swięta prawda, niektórzy faceci potrafią fantastycznie gotować :D Np mój dobry kumpel... uwielbiam jego dania hiszpańskie :)

Ja bardzo lubię przyrządzać różne desery, sałatki, pizze, itp, ale nie umiem > ugotować takich typowych zup albo zrobić kotletów (zresztą jestem wegetarianką, więc nie muszę umieć :D wystarczy, że wiem, jak przygotować soję :D)

A ja wpadłem się pochwalić :D Dziewczyny, ja bardzo dobrze gotuję. Potrafię zrobić prawie wszystko... zupa - pryszcz, jakieś drugie danie - pół godziny roboty, jajecznica - pfffff no comment, naleśniki - z zamkniętymi oczami, spaghetti - żaden problem... i wiele wiele innych. :jupi: Normalne jestem boski :jupi:

Na żadne eksperymenty jeszcze nie mam odwagi,bo dopiero uczę się podstaw i klasycznych dań :wink: Ale fakt faktem dużo frajdy mi to sprawia.

Ostatnio polubiłam gotowanie i lubię eksperymentować w kuchnii.

Bardzo mnie to odpręża.

Poza tym lubie oglądać programy kulinarne i trochę z nich czerpię natchnienie :)

Jesli tylko nie mam lenia i chce mi sie to siedze i coś pichcę :D Czasami siedze i szukam ciekawych przepisów żeby coś skombinować później.Chociaz pół roku już zabieram sie za włoskie ravioli i zebrać sie nie moge no ale może coś mnie natchnie i w koncu zrobie :lol:

Gotowanie mnie nuży. Od czasu do czasu zrobię jakieś świąteczne ciasto, ale żeby tak na co dzień stać przy garach, to dziękuję, nie moja bajka :P 

Nie lubię gotować, często także zwyczajnie szkoda mi na to czasu lub brakuje szeroko pojętych sił. Nie jestem zresztą w tym kierunku zanadto utalentowana, choć istnieje pewien zestaw potraw, które potrafię nawet smacznie przyrządzić [umówmy się jednak, nie są to dania przesadnie skomplikowane]. Moje menu opiera się w zdecydowanej większości na gotowych potrawach i półproduktach, nie znaczy to jednak, że wrzucam w siebie, co popadnie - wręcz przeciwnie, jestem całkiem wybredna w kwestii tego, co ląduje na moim talerzu i chińskich zupek ani fast foodów bynajmniej nie tykam :) 

Lubię gotować. Niestety w ciągu tygodnia mam na to mało czasu, dlatego ograniczam gotowanie do 0,5-1h na dzień/dwa dni. Jest to zawsze jakiś akt kreacji, przy czym bardzo satysfakcjonujący, jeśli się uda :D Oczywiście uwielbiam eksperymentować i nie trzymać się sztywnych ram przepisów, co czasem różnie się kończy :D 

Nie przepadam za gotowaniem. Po pierwsze nie mam na to nawet czasu, po drugie męczy mnie stanie przy garach. Gotuję więc, jeśli naprawdę muszę. Stawiam przy tym na dania proste i szybkie w przygotowaniu.  Na szczęście wszystkim zawsze smakuje, więc nie jest ze mną aż tak źle w kwestii kucharzenia ;D