Fendii

Jakiej muzyki słuchacie?

1210 postów w tym temacie

Jakiej muzyki słuchacie??

[ Dodano: Wto PaĽ 04, 2005 15:44 ]

Moze ja odrazu sie wypowiem... osobi?cie lubie rock i punk no ewentualnie grunge :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a ja powiem tak - słucham praktycznie wszystkiego co na ucho wpada... [nie tak od razu tylko jak troche posłucham] :] Nawet niektóre kawałki disco polo [nie mylić z boysbendami itp] mi sie podobaj? :]

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To chyba boysbandy juz sa lepsze :roll: Choc oba sa nastawione tylko na kase, wiec to nie ma roznicy :)

Od metalu (Machine Head, Soulfly, Otep), poprzez trip-hop, hip-hop, pop (ale to tak ze dwoch artystow) po techno (Chemical Brothers, Fatboy Slim).

Nienawidze dance'u, ktory teraz wszedzie rzadzi i ludzie mowia, ze to techno, a o techno nigdy nie slyseli :roll:

Takze ogolnie jak cos jest dobre to slucham. Dance pomijam, bo to nawet muzyka nie jest :/

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

glownie techno... trance, hardstyle, czasem troszke hip hopu.. cos ze starych kawalkow..

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

cos takiego jak drumnbase, cos takiego jak chemical brothers & fatboy slim, marylin manson, rammstein, metallica, iron maiden, koRn

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

hmmm, no wiec zaczynamy:

KoЯn

mm

Disturbed

StaticX

SoaD

Drowning Pool

Trust Company

Trapt

Limp Bizkit

POD

Czyli to co cięzkie (po prostu muzyka;))

a nawet:

Gorillaz

LAPD

pare kawalkow Siddharta

Mysle ze to bylo by na tyle glownych wykonawcow. Oprocz tego jest wiele kawalkow ktore mi sie podobaj?. Lubie sie pobawic przy kazdej muzyce na imprezie jak sie najebie, moze to byc techno, disco, i cala reszta :twisted:

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

od pocz?tku wakacji mnie naszło na System of a Down :D i narazie głównie ich słucham :D choć muzyk? innych wykonawców nie pogardze... np. Metallica, KoRn, Rammstein no i może znalazłoby sie pare innych ;) słuchałem kiedy? Limp Bizkit ale przekonałem sie że maj? za głupie texty.. choć dobr? muzyke... wiec teraz raczej ich na codzień nie słucham :P

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czy ja wiem. LB na Significant mialo calkiem niezle teksty.

To bardziej sam Durst zblamil dobre imie tego zespolu.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no i to jest mój problem w interesowaniu sie muzyk? :P nigdy niewiem kto w jakim zespole gra :P no ale wiekszo?ć ich piosenek którym sie przysłuchałem nie brzmiała najlogiczniej... tak jak moje wypowiedzi ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

mogę wszystkiego posłuchać. nie lubię szufladkowania więc wolę w tym temacie wymienić kilka ulubionych zespołów/wykonawców niż rzucać nazwami gatunków muzycznych.

no więc: nine inch nails, tool, tori amos, bjok, portishead, a perfect circle, queens of the stone age, the killers, manson, morphine, the gathering, massive attack...i wiele wiele innych rzeczy. zmęczyło mnie już to wyliczanie :wink:

z polskich za?: indios bravos, myslovitz, hey, voo voo, coma, cool kids of death, niemen, lao che...i tak dalej.

dziękuję za uwagę :wink:

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zawsze słuchałem Techna i tak chyba zostanie! :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zdecydowanie muzyka z Anime...

Orange Range, Hound Dog, Yui Hoire, Rie Fu, Asian Kung-Fu Generation i wiele innych :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja słucham tego co mi w słucham wpadnie;]

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

monique dobra muzyka, z tego jak jestem zly lubie sluchac tori amos gdyż potrafi człowieka uspokoić. ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ha to ja sie wylamie... poczawszy od naprawde ciezkiego, szalonego grania, czyli gore-grind, brutal death metal itp, a skonczywszy na bluesie i jazzie... czyli wszystkiego oprocz techno, hip-hopu i disko-polo :P:P

A generalnie ostatnimi czasy... bialoruski rock! :D

Crosis

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Rock, Pop, hip-hop

Z zespołów\wykonawców bardzo lubie Linkin Park (ale juz niesłucham, kojarzy mi sie Ľle z kim? ), Green Day, The Rasmus, Robbie Williams :mrgreen: , Black Eyed Peas i troche więcej ale teraz niekojarze :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja mam różne upodobania muzyczne i uważam że muzyka (prawie) każdego rodzaju jest miła dla ucha :) Wystarczy tylko wybrać, znaleĽć, poznać fajne piosenki :) Lubię zagraniczny (czarny) hh, polski rock (Hey), no i luzik guzik techniaweczka oczywi?cie :) Ciężkie brzmienia ODPADAJˇ ZDECYDOWANIE :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Slucham normalnie wszystkiego... nie lubie polskiego hip-hopu :/

Chociaz niektore kawalki sa niezle:) Pozdro:)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja tez słucham praktycznie wszystkiego. Żeby mi się spodobało, musi po prostu wpa?ć w ucho i tyle. A s? to różne kawałki, m.in. techno, hh, house i pop.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ojj bardzo roznie u mnie jest.Czasami slucham rocka, czasami triphop(moja obecna fascynacja), niekiedy nawet klasyki ze szczegolnym uwzglednieniem etiud Chopina, muzyki Beethovena, Mozarta, a bardziej wspolczesnie P.Rubika. Najczesciej jednak jakies radio u mnie slychac.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Slucham normalnie wszystkiego... nie lubie polskiego hip-hopu
Nie lubisz, a słuchasz? ;D

klasyki ze szczegolnym uwzglednieniem etiud Chopina, muzyki Beethovena, Mozarta

podobno przy taka muzyka działa relaksuj?co i odstresowuj?co ;D:]

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zgadzam sie calkowicie :D Nie mozna tez powiedziec ze usypiajaco.. no moze niekiedy :wink: Za to muzyka P.Rubika zawsze dodaje mi energii, dlatego czesto rano slucham Petrusa :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, proszę się zalogować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się

Zaloguj się teraz