mictatencuhtli

Tatuaż

Recommended Posts

ciekawość to pierwszy stopień do piekła hehe :P ide do szkoły oficerskiej na żołnierza zawodowego :P

a chciałam sie zapytać czy znacie jakies stronki gdzie można znaleźć wzory skrzydeł?, podobnych do tego co wkleiłam na pierwszej stronie :)

1. w tym temacie nie jestem obeznany,wiec nie beda dalej polemizowac;)

2. poszukaj w google - tattoo wings , ew. sciagnij sobie przez emule - w podobny sposob -> szukaj jako archiwa

poszukaj w google - tattoo wings , ew. sciagnij sobie przez emule - w podobny sposob -> szukaj jako archiwa

dzięki ale z google to zrezygnuje bo już szukałam i nic nie ma, bynajmniej nie to czego szukam:)

jednak znalazłam coś: http://www.rankmytattoos.com/Louisiana/ ... 10377.html

nie duży ale bardzo mi sie spodobał :)

i czy ktoś mógłby powiedzieć mi ile w salonie zapłace za taki tatuaż, tak około nie musi być dokładna cena :) z góry dzięki :)

blee tatuaz to jak dla mnei porazka.. nigdy nie zdecydowala bym sie an tatuaz na stale...:| z czasem skora sie rozciagnei i wiadomo jak bedize wygladal taki cudowny tatuaz:|...

A co myslicie o tatuazach /nie mylic z rysunkami z henny/.

-macie?

-planujecie zrobic /jesli tak, to jaki jest wasz wymarzony wzor/?

-jaki jest wasz stosunek do ludzi z tatuazami /i niekoniecznie chodzi tu o skrajne przypadki mocno wytatuowanych osob/

enjoy;)

Nie mam tatuażu .

Wiesz co , nawet nie myślałam o tym serio żeby zrobić tatuaż , podoba mi się na nerkah :D .

Stosunek do takich ludzi? Hm , tak jak do innych , no może oni wyglądają bardziej groźnie :D .

[quote name=]blee tatuaz to jak dla mnei porazka.. nigdy nie zdecydowala bym sie an tatuaz na stale...:| z czasem skora sie rozciagnei i wiadomo jak bedize wygladal taki cudowny tatuaz:|...

Mam w niewidocznym miejscu jest śliczny :) chciałabym zrobić sobie jakiś może skrzydła na plecach, ale co ja z tym zrobie jak bede miała 40 lat to bedzie obrzydliwe

-macie?

jeszcze nie... ;)

chciałabym, ale mam jakieś opory... tak na całe życie taki tatuaż... ? heh... jeszcze się zastanawiam ;) wzór : http://images.vinylpulse.com/vp_pics/lo ... oo_500.jpg coś w tym stylu i w tym miejscu, tylko trochę delikatniejsze, bardziej kobiece ;)

-jaki jest wasz stosunek do ludzi z tatuazami /i niekoniecznie chodzi tu o skrajne przypadki mocno wytatuowanych osob/

pozytywny ;) ;) ;)

Tatuaż Hmn... Czemu nie , ale jakiś niewidoczny . Mam znajomą która przez owy tatuaż nie dostała pracy . Bo mogła by demoralizować młodzież . Jeśli chodzi o mnie , nie przeszkadza mi to jeśli ktoś ma tatuaż . To nie odzwierciedla jaki człowiek jest naprawdę.

Pozdrawiam .

Jeśli chodzi o mnie , nie przeszkadza mi to jeśli ktoś ma tatuaż . To nie odzwierciedla jaki człowiek jest naprawdę.

-zalezy jaki byl powod zrobienia tatuazu;)

chciałabym zrobić sobie jakiś może skrzydła na plecach, ale co ja z tym zrobie jak bede miała 40 lat to bedzie obrzydliwe

usuniesz? a z reszto kto powiedział ze to będzie strasznie wyglądać albo dziwnie ze niby starsza pani i z tatuażem :P

http://www.rankmytattoos.com/Louisiana/ ... 10377.html - mi sie to podoba :P

coś słyszałam ze są tatuaże które trzymają jakieś od 3 do 5 lat, ale nie wie czy to prawda :/

coś słyszałam ze są tatuaże które trzymają jakieś od 3 do 5 lat, ale nie wie czy to prawda :/

prawidziwy tauaz jest na stale. choc sa miejsca, w ktorych moga sie wycierac, aczkolwiek nie na tyle zeby calkiem zniknac;)

Do tatuaży nic nie mam, z tym że zawsze są w zgaszonych barwach, bo jakby tracą kolor. To mi się wybitnie nie podoba, bo przy wyborze trzeba brać na to poprawkę. Poza tym dzisiaj tatuaże kojarzą się z gangsterką, co bywa irytujące, no i zawsze jest ta świadomość, że to zostanie... gdybym miała robić sobie tatuaż, to na lewym ramieniu- węża lub smoka, ale nie za dużego. Ew. wzorek przypominający jakby bransoletę.

2 tatuaże bez przyszłości na więcej oO

:mrgreen: w miejscu gdzie nikt nie zobaczy ... stopa xD :lol:

I to rozmiarów komara xD

Nie no a tak serio to 2, ale bez znaczenia w jakich miejscach - jak chcecie - to napiszę jaki wzór itp.

Żadna atrakcja szczerze mówiąc...

-macie?

enjoy;)

Nie mam nic do tatuaży. Obecnie nie mam i nie zamierzam sobie w najbliższej przyszłości zrobić.. może kiedyś wyrzeźbić pięknie iniciały mojego przyszłego męża.. kto wie..

A ludzie z tatuażami.. nie wiem.. mi nie przeszkadza facet wytatułowany .. co do tego jestem (o dziwo) tolerancyjna.. ; ) . Pozdrawiam.

2 tatuaże bez przyszłości na więcej oO

:mrgreen: w miejscu gdzie nikt nie zobaczy ... stopa xD :lol:

I to rozmiarów komara xD

po co robic tatuaz,jesli chcesz go ukryc?..zwlaszcza,ze stopa akurat nieszczegolnie sie nadaje w tym celu...

Bardzo mi się podobają, ale chyba nie mam odwagi, żeby sobie zrobić:) Jakoś tak się boje...;) Może kiedyś? Napewno nie teraz, bo chyba nawet jest niedozwolone w tym wieku.

Tzn, źle napisałam - nie stopa, a miejsce pod kostką ... o tak ;P Napisałam tak, bo nie wiedziałam jak to ująć xD

A drugiego wcale nie chce ukrywać, bo jest to smok na ramieniu... :mrgreen:

Pozdrawiam ;]

jestem za tatuażami. nawet jeśli zajmują dużo ciała. sama chcę mieć tatuaż w okolicy karku. jeszcze myślę nad wzorem i muszę zebrać kasę. ale wszystko przede mną ;] ogolnie jestem dobrej myśli.

-macie?

Tatuaże są dla ludzi, trzeba znać umiar. I przemyśleć poważnie czy na pewno robić. Nie mam, aczkolwiek za pół roku planuję zrobić. Wzoru nie mam konkretnego, na razie tylko w zarysie ;-) Nie oceniam ludzi poprzez pryzmat tego czy mają tatuaż czy nie, więc mi to rybka. Biorę pod uwagę inne cechy.

tatuaze są okej ale ja jakos nie mam ochoty sprawic sobie takiej przyjemnosci. Wiem że u mnie wszystko zmienia się z dnia na dzień i jestem pewna że prędzej czy później będe załować tatuażu. OStatnio naszła mnie ochota na tatuaż henną na dłoniach, cos takiego jak mają kobiety w indiach. nie wiem tylko gdzie go mogę zrobić i za ile ... nevermind.

-póki co nie mam i zawzięcie go nie pragnę.

-Nic konkretnego nie planuję. Ale jeśli zrobiłabym, sobie tatuaż to niebyłby to motylek, smok, czy skrzydła. Musiałby coś znczyć, symbolizować - coś lub kogoś ważnego dla mnie. Mogłoby być to moje imię lub bliskiej osoby, jakiś cytat lub kilka słów z piosenki. Co do obrazków to coś zaprojektowanego przeze mnie.

-Mój stosunek do ludzi z tatuażami jest taki jak do tych, którzy ich nie posiadają. Tatuaż nie czyni człowieka dobrym, złym, wesołym, czy smutnym. Odrobinkę śmieszą mnie jedynie laski, które tatułyją sobie inicjały faceta, którego znają tydzień lub dwa i takie z aniołkami i seduszkami na pośladkach...

Tak się składa, że znam wyśmienitego tatuatora - więc jeśli ma ktoś możliwosc dojazdu do Kłodzka to zapraszam - facet ma wszystkie papiery(zwodowiec)i fach w ręku < mozna na miejscu obejżec jego prace - prowadzi galerie swoich dziarek.

Co do mnie to owszem tatuaż planuję zrobic...ba! miałem go robic na tych wakacjach lecz wzór który planuję wykonac to koszt 400-500zł a za pasem prawo jazdy, samochód...pieniążki trzeba sobie odkładac :)

Tak się składa, że znam wyśmienitego tatuatora - więc jeśli ma ktoś możliwosc dojazdu do Kłodzka to zapraszam - facet ma wszystkie papiery(zwodowiec)i fach w ręku < mozna na miejscu obejżec jego prace - prowadzi galerie swoich dziarek.

zwodowiec?;> to nie brzmi zachecajaco;)

a generalnie te rzeczy, ktore wypisales to raczej podstawa ; nie wyroznienie.. posiada jakies nagrody z miedzynarodowych festiwali?

Niestety nie posiada nagród z miedzynarodowych festiwali :) Tatuaż zrobiło u niego już 6 moich znajomych - z całą pewnością mogę go polecic...na dniach postaram się Wam pokazac kilka z jego prac. Muszę tylko odzyskac płytkę z jego dziarkami.

Co do mnie to owszem tatuaż planuję zrobic...ba! miałem go robic na tych wakacjach lecz wzór który planuję wykonac to koszt 400-500zł a za pasem prawo jazdy, samochód...pieniążki trzeba sobie odkładac :)

w sumie dojazd bym miała. też jestem z dln. śląska ;] ale tez muszę kasę składać... i obmyślić jakiś sensowny wzór ... ale dzięki za info .

kiedys chciala bym sobie zrobic..ale jak mowie... w dalekiej pzryszlosci:) chcialabym miec tatuaz na lewej lopatce, anjlepiej zeby to byl kot lub skromny smok:)

Jeśli nie mozesz znalezc jakiegos konkretnego wzoru LECZ wiesz co ma mniej-wiecej przedstawiac to facet z Twoją słowną pomocą sam Ci go narysuje. Od razu mówię, że od września do lutego nie będzie go w kraju...z resztą posiada 20 tys. wzorów - jest w czym wybierac - mimo to ja i tak dziarki dla siebie nie znalazłem; bedziemy ją projektowac :)

Oto tylko kilka jego prac...reszte mam na pożyczonej płytce :/

41e791e0ccf58238m.jpg

a8c0b546f03d53a0m.jpg

4d76056fe9db7738m.jpg

df6cb5e56313ea20m.jpg

65ea0b834f1aa524m.jpg

ja jak tatułaż to tylko z Henny, dlaczego ?? Bo zwykłego niemożna już osunać tzn. można ale pozostaną blizny a tego bym niechcial, ale jakis taki mały z henny smoczek czy cos takiego, to co innego :D

Nie mam. Podoba mi sie. Chciałabym zrobić, ale mojemu chłopakowi to się nie podoba, więc pewnie sobie odpuszczę.

no nie wyglupiaj sie;> a jesli powie,ze mu sie nie podobasz,to zrobisz sobie operacje plastyczna?;>