• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

mictatencuhtli

Tatuaż

Recommended Posts

fakt zależy co kto wybiera na studiach :) wiem ze bede miałam prace po moich studiach więc sie nie martwie o to bo po takich studiach nie ma wyboru co do pracy:P znam osoby które pracują jeszcze przed ukończeniem studiów w swoim zawodzie:) ale nie o pracy itp jest temat

a myślisz ze jak zrobie sobie tatuaż to zmieni sie moje zachowanie? wątpie bo jak dla mnie ludzie sie nie zmieniają tylko pokazują sie z różnych stron, pokazują swoje różne twarze. chyba ze tatuaż wyraża osobowość człowieka ale to faktycznie może być złożony problem.

Jeszcze dodam ...

Tatuaż jest jak narkotyk... Zrobisz jeden, chcesz wiecej i wiecej... Mozę nie od reazu.. Ale po jakims czasie na pewno.. , bo tak samo jest z kolczykowaniem.

fakt zależy co kto wybiera na studiach :) wiem ze bede miałam prace po moich studiach więc sie nie martwie o to bo po takich studiach nie ma wyboru co do pracy:P znam osoby które pracują jeszcze przed ukończeniem studiów w swoim zawodzie:) ale nie o pracy itp jest temat

a myślisz ze jak zrobie sobie tatuaż to zmieni sie moje zachowanie? wątpie bo jak dla mnie ludzie sie nie zmieniają tylko pokazują sie z różnych stron, pokazują swoje różne twarze. chyba ze tatuaż wyraża osobowość człowieka ale to faktycznie może być złożony problem.

zachowanie zalezy od otoczenia, w jakim sie przebywa - zatem i osobowosc moze byc roznie ukierunkowana, to czy zmieni sie w Twoim zachowaniu po zrobieniu tatuazu zalezy posrednio od Ciebie samej;)

- a na jakie studia sie wybierasz, zapytam z ciekawosci; skoro juz teraz masz pewnosc,ze bedziesz miec zbiezna z nimi prace ; i nie wiem,czy nie pomylilas troche pojec /nie to,zebym sie czepial;) , ale brak wyboru nie oznacza ze nawet taka prace dostaniesz;> ale faktycznie to rozmowa na osobny temat - moze kiedys taki zalozysz;)

Jeszcze dodam ...

Tatuaż jest jak narkotyk... Zrobisz jeden, chcesz wiecej i wiecej... Mozę nie od reazu.. Ale po jakims czasie na pewno.. , bo tak samo jest z kolczykowaniem.

slusznie;]

a na jakie studia sie wybierasz, zapytam z ciekawosci;

ciekawość to pierwszy stopień do piekła hehe :P ide do szkoły oficerskiej na żołnierza zawodowego :P

Grzesznica napisał(a):Jeszcze dodam ...

slusznie;]

w życiu bym nie pomyślała ze to może być uzależnieniem, ciekawe :)

a chciałam sie zapytać czy znacie jakies stronki gdzie można znaleźć wzory skrzydeł?, podobnych do tego co wkleiłam na pierwszej stronie :)

w życiu bym nie pomyślała ze to może być uzależnieniem, ciekawe

może, zrobiłam kolczyk w jezyku, za 2 miesiace w nosie, pozneij pepek.. broda i tak poszło...

ale szybko sie nudze wiec zostawiłam tylko z jezorze.z tatuazami jest podobnie- wiem nie z włąsnego doswiadczenia ale z obserwacji przyjacioł.

a chciałam sie zapytać czy znacie jakies stronki gdzie można znaleźć wzory skrzydeł?, podobnych do tego co wkleiłam na pierwszej stronie

http://tatuaze.e4sy.org/

http://www.tatuaze.net/

http://www.jonek-tattoo.com/

takich stron jest w internecie masa, wystarczy wejsc na http://www.google.pl .

ed-

ide do szkoły oficerskiej na żołnierza zawodowego

powodzenia podczas testów.

ciekawość to pierwszy stopień do piekła hehe :P ide do szkoły oficerskiej na żołnierza zawodowego :P

a chciałam sie zapytać czy znacie jakies stronki gdzie można znaleźć wzory skrzydeł?, podobnych do tego co wkleiłam na pierwszej stronie :)

1. w tym temacie nie jestem obeznany,wiec nie beda dalej polemizowac;)

2. poszukaj w google - tattoo wings , ew. sciagnij sobie przez emule - w podobny sposob -> szukaj jako archiwa

poszukaj w google - tattoo wings , ew. sciagnij sobie przez emule - w podobny sposob -> szukaj jako archiwa

dzięki ale z google to zrezygnuje bo już szukałam i nic nie ma, bynajmniej nie to czego szukam:)

jednak znalazłam coś: http://www.rankmytattoos.com/Louisiana/ ... 10377.html

nie duży ale bardzo mi sie spodobał :)

i czy ktoś mógłby powiedzieć mi ile w salonie zapłace za taki tatuaż, tak około nie musi być dokładna cena :) z góry dzięki :)

blee tatuaz to jak dla mnei porazka.. nigdy nie zdecydowala bym sie an tatuaz na stale...:| z czasem skora sie rozciagnei i wiadomo jak bedize wygladal taki cudowny tatuaz:|...

A co myslicie o tatuazach /nie mylic z rysunkami z henny/.

-macie?

-planujecie zrobic /jesli tak, to jaki jest wasz wymarzony wzor/?

-jaki jest wasz stosunek do ludzi z tatuazami /i niekoniecznie chodzi tu o skrajne przypadki mocno wytatuowanych osob/

enjoy;)

Nie mam tatuażu .

Wiesz co , nawet nie myślałam o tym serio żeby zrobić tatuaż , podoba mi się na nerkah :D .

Stosunek do takich ludzi? Hm , tak jak do innych , no może oni wyglądają bardziej groźnie :D .

[quote name=]blee tatuaz to jak dla mnei porazka.. nigdy nie zdecydowala bym sie an tatuaz na stale...:| z czasem skora sie rozciagnei i wiadomo jak bedize wygladal taki cudowny tatuaz:|...

Mam w niewidocznym miejscu jest śliczny :) chciałabym zrobić sobie jakiś może skrzydła na plecach, ale co ja z tym zrobie jak bede miała 40 lat to bedzie obrzydliwe

-macie?

jeszcze nie... ;)

chciałabym, ale mam jakieś opory... tak na całe życie taki tatuaż... ? heh... jeszcze się zastanawiam ;) wzór : http://images.vinylpulse.com/vp_pics/lo ... oo_500.jpg coś w tym stylu i w tym miejscu, tylko trochę delikatniejsze, bardziej kobiece ;)

-jaki jest wasz stosunek do ludzi z tatuazami /i niekoniecznie chodzi tu o skrajne przypadki mocno wytatuowanych osob/

pozytywny ;) ;) ;)

Tatuaż Hmn... Czemu nie , ale jakiś niewidoczny . Mam znajomą która przez owy tatuaż nie dostała pracy . Bo mogła by demoralizować młodzież . Jeśli chodzi o mnie , nie przeszkadza mi to jeśli ktoś ma tatuaż . To nie odzwierciedla jaki człowiek jest naprawdę.

Pozdrawiam .

Jeśli chodzi o mnie , nie przeszkadza mi to jeśli ktoś ma tatuaż . To nie odzwierciedla jaki człowiek jest naprawdę.

-zalezy jaki byl powod zrobienia tatuazu;)

chciałabym zrobić sobie jakiś może skrzydła na plecach, ale co ja z tym zrobie jak bede miała 40 lat to bedzie obrzydliwe

usuniesz? a z reszto kto powiedział ze to będzie strasznie wyglądać albo dziwnie ze niby starsza pani i z tatuażem :P

http://www.rankmytattoos.com/Louisiana/ ... 10377.html - mi sie to podoba :P

coś słyszałam ze są tatuaże które trzymają jakieś od 3 do 5 lat, ale nie wie czy to prawda :/

coś słyszałam ze są tatuaże które trzymają jakieś od 3 do 5 lat, ale nie wie czy to prawda :/

prawidziwy tauaz jest na stale. choc sa miejsca, w ktorych moga sie wycierac, aczkolwiek nie na tyle zeby calkiem zniknac;)

Do tatuaży nic nie mam, z tym że zawsze są w zgaszonych barwach, bo jakby tracą kolor. To mi się wybitnie nie podoba, bo przy wyborze trzeba brać na to poprawkę. Poza tym dzisiaj tatuaże kojarzą się z gangsterką, co bywa irytujące, no i zawsze jest ta świadomość, że to zostanie... gdybym miała robić sobie tatuaż, to na lewym ramieniu- węża lub smoka, ale nie za dużego. Ew. wzorek przypominający jakby bransoletę.

2 tatuaże bez przyszłości na więcej oO

:mrgreen: w miejscu gdzie nikt nie zobaczy ... stopa xD :lol:

I to rozmiarów komara xD

Nie no a tak serio to 2, ale bez znaczenia w jakich miejscach - jak chcecie - to napiszę jaki wzór itp.

Żadna atrakcja szczerze mówiąc...

-macie?

enjoy;)

Nie mam nic do tatuaży. Obecnie nie mam i nie zamierzam sobie w najbliższej przyszłości zrobić.. może kiedyś wyrzeźbić pięknie iniciały mojego przyszłego męża.. kto wie..

A ludzie z tatuażami.. nie wiem.. mi nie przeszkadza facet wytatułowany .. co do tego jestem (o dziwo) tolerancyjna.. ; ) . Pozdrawiam.

2 tatuaże bez przyszłości na więcej oO

:mrgreen: w miejscu gdzie nikt nie zobaczy ... stopa xD :lol:

I to rozmiarów komara xD

po co robic tatuaz,jesli chcesz go ukryc?..zwlaszcza,ze stopa akurat nieszczegolnie sie nadaje w tym celu...

Bardzo mi się podobają, ale chyba nie mam odwagi, żeby sobie zrobić:) Jakoś tak się boje...;) Może kiedyś? Napewno nie teraz, bo chyba nawet jest niedozwolone w tym wieku.

Tzn, źle napisałam - nie stopa, a miejsce pod kostką ... o tak ;P Napisałam tak, bo nie wiedziałam jak to ująć xD

A drugiego wcale nie chce ukrywać, bo jest to smok na ramieniu... :mrgreen:

Pozdrawiam ;]

jestem za tatuażami. nawet jeśli zajmują dużo ciała. sama chcę mieć tatuaż w okolicy karku. jeszcze myślę nad wzorem i muszę zebrać kasę. ale wszystko przede mną ;] ogolnie jestem dobrej myśli.

-macie?

Tatuaże są dla ludzi, trzeba znać umiar. I przemyśleć poważnie czy na pewno robić. Nie mam, aczkolwiek za pół roku planuję zrobić. Wzoru nie mam konkretnego, na razie tylko w zarysie ;-) Nie oceniam ludzi poprzez pryzmat tego czy mają tatuaż czy nie, więc mi to rybka. Biorę pod uwagę inne cechy.

tatuaze są okej ale ja jakos nie mam ochoty sprawic sobie takiej przyjemnosci. Wiem że u mnie wszystko zmienia się z dnia na dzień i jestem pewna że prędzej czy później będe załować tatuażu. OStatnio naszła mnie ochota na tatuaż henną na dłoniach, cos takiego jak mają kobiety w indiach. nie wiem tylko gdzie go mogę zrobić i za ile ... nevermind.