MC-arcin

Duchy=/

Recommended Posts

Czy wierzycie w duchy??

Jezeli tak to czy probowaliscie w jakikolwiek sposob skontaktowac z nimi??

P.s. co jest przyczyna ze ludzie wierza w duchy??

To tak z siebie czy ogladaja za duzo horrorow??

Czekam na wasze odpowiedzi :wink:

pozdro 8)

Ja wierze w duchy :) Fajnie jest wierzyć w duchy :P

Ale tak poważnie to jestem w stanie wierzyc w dobre duchy, ktore w jakis sposob codziennie nam pomagaja.

Sama wiele razy w dizecinstwie wywolywalam duchy, ale to tylko taka zabawa.

Takie zabawy różnie się kończą. Gdzieś w necie wypowiadało się paru studentów, że po tym jak wywołali ducha on nie chciał się od nich odczepić i zaczął ich prześladować. Dopiero egzorcysta pomógł...nie ma żartów :)

Oczywiście są jakieś nadprzyrodzone siły, które żyją sobie gdzieś tam.

Sam jakoś podchodzę do tego z dystansem tak naprawdę nie zastanawiałem się nigdy nad tym dłużej.

nie ma duchów, nie ma nadprzyrodzonych zjawisk, wszystko jest wytlumaczalne.. no moze prócz zachowania kobiet ; >

Tak, zdarza sie ze duch nie chce odejsc. :)pamietam jak moja siostra z gromada kolezenek wywolywaly w pokoju obok duchy :p Tak sie uparl ze nie odejdzie ze siedzialy tam 4 godziny i go odwolywaly

Wierzę..Może to moja wybujała wyobraźnia, ale raz zdarzyło mi się odczuć obecność ducha (?) Nie próbowałam w żaden sposób się z nimi kontaktować, bo..jestem zbyt tchórzliwa :P Ludzie wierzą w duchy, bo coraz więcej ukazuje się w mediach programów, "faktów" na ich temat. Pewnie są też inne przyczyny. Zależy od konkretnego człowieka...

Pamiętam kiedyś jak za małolata wywoływaliśmy duchy :twisted: u kumpla z kolegami i koleżankami :P Mieliśmy po 10 - 12 lat ale się wtedy dryga miało jak się drzwi zatrzasnęły z powodu przeciągu :twisted: a potem jeszcze telefon dzwonił :roll:

nie ma duchów ( może mówie tak tylko dlatego ze w nie nie wierze ?) jak byłem pare lat młodszy to wierzyłem ze istnieje takie coś jak duch, teraz mi to lotto , nie boje sie :P

Takie zabawy różnie się kończą. Gdzieś w necie wypowiadało się paru studentów, że po tym jak wywołali ducha on nie chciał się od nich odczepić i zaczął ich prześladować. Dopiero egzorcysta pomógł...nie ma żartów :)

Słyszalem cos na ten temat :D

wiesz co eh.... ja kiedys wywoływałam duchy z kolezanka :P

w ogole jakas paranoja

rozłożylysmy jakies talerzyki i zaczełysmy sie brechtac i wzywac jakiegoś ducha przypadkowego nazwiska i imienia

i tam chamsko drzwi do domu sie otworzyly z hukiem pozniej MIMO ZE TO ŚRODEK LATA I wszystkie okna były pozamykane to tak wiało z calym domu że cos niesamowitego a do tego było strasznie zimno.

starsznie sie balysmy i to było u tej dziewczyny w domu ona pozniej mi mowiła ze pokazywała sie jakas mała laleczka z biała laską w ręku , ta laleczka miała jakieś 40 cm może i była w białym płaszczu.

Teraz to juz sie uspokoiło bo był ksiądz u tej dziewczyny i w ogole egzorcysta, ale sie dzialy takie jajca ze to sie w glowie nie miesci.

Dotad jak przycodze do kumpeli i siedzimy razemw tym pokoju to czujas obecnosc czujemy. i to ejst normalne, jak sie jest na tyle głupim żeby duchy wywolywac jak my, to prosze bardzo.

tylko pozniej niech sie nikt nie dziwi ze wwszystko leci z rąk, ma sie koszamry choroby itd.

Swiat duchów to ich swiat. Te istoty do ludzkiego swiata nie wchodza i tez chca zebysmy my ludzie za zycia nie pakowali sie do nich, bo nie jestesmy tam proszeni.

Uu ale sie rozpisałam :D

Ja wierze w duchy. Mysle ze duch to poprostu niecielesny czlowiek(czyli ze po smierci dusza wychodzi z ciala). Ale nie wierze ze dusza wedruje do "nieba", tylko zostaje na ziemi i krazy po niej miedzy nami. Wierze ze te duchy mowia do nas, ale my nie mozemy ich uslyszec ani zobaczyc. I to jaki duch jest zalezy od tego, kim byl za zycia.

-----------------------------------------

Ale czasami tez wierze w reinkarnacje(czy jak sie to pisze). Bo jesli dusze by nie wchodzily do innych cial(zwierzat czy ludzi) to by czlowiek na kazdym kroku czul obecnosc ducha.

Mowiac w kilku slowach: Wedlug mnie duchy istnieja.

Duchy istnieją ale ukazują się tylko osobom które się bawią w okultyzm i magię. Puchaty jeśli chodzi o naukowców to oni nie potrafią wytłumaczyć rzeczy nie materialnych. Sam znam osoby które miały doczynienia z duchami i to w cale nie jest jak na filmach.

Nie wiem jak mozne nie wierzyc w duchy. Wszystko co ludzie robia nadprzyrodzonego, jakies czary i inne nadprzyrodzone rzeczy sa przycznyna duchów. Człowiek sam czegos takiego nie moze robic.

Sam znam osoby które miały doczynienia z duchami i to w cale nie jest jak na filmach.

nom cześć yoshi :)

jesli bawicie sie z oklutyzmem lub ezoteryką, to zawsze sie trafi ze ducha zobaczysz nawet jesli tego nie chcesz.

Duchy istnieja. Bo jak mozna wyjasnic przeszywajace zimno lub gesia skorke w np 35 stopniowy upal?? To jest napewno wina duchow.

Duchy istnieja. Bo jak mozna wyjasnic przeszywajace zimno lub gesia skorke w np 35 stopniowy upal?? To jest napewno wina duchow.

Albo komus sie wlasnie zaczyna grypa :wink:

A duchy istnieja. Uwazam, ze sa rozne swiaty, poziomy, ktore zazwyczaj sa od siebie oddzielone. Czasami jednak granice miedzy swiatami zacieraja sie z roznych powodow i swiaty mieszaja sie ze soba. Wtedy mowimy o zjawiskach nadprzyrodzonych 8)

Według mnie duchy są.

Słyszałam gdzieś, albo czytałam, że może być niewiadomo jaki upał i może się nagle poczuć lekki wiatr, kiedy to na dworzu jest zero wiatru. Można też poczuć w upale zimno, jak mówił... Freddy? Nie pamiętam, czy to napewno on...

Ah, i nie zgadzam się z tym, że duchy pokazują się tylko tym ludzią, którzy zajmują się magią i takimi tam. Duch może się pokazać każdemu, dosłownie każdemu. Bez wyjątków... :D

W duchy wierze :) Pamiętam (nawet niedawno) tak mnie to intersowało, że chodziłam na wszystkie strony ze zdjęciami duchów czytałam opowiadania, fakty słuchałam odgłosy duchów!! Tak mnie to wciągło~~ :P Taka mania chwilowa :) Ale z wywoływaniem duchów nie ma żartów..... sama nie próbowałam i nie będę tego nigdy robić... boję sie skutków!!! :? :? :D

hmm, duchy ci sie pojawia jak je wywolasz albo jak miales stycznosc zjakims amuletem lub z okultyzmem, inaczej ci bez powodu sie nie pojawia, naprawde :)

A tak w ogole to duchy to nie sa dusze zmarlych ludzi, to sa poprostu wyslannicy diabla *duchy* ktore przyjmuje postac kogos kto juz kiedys umarl.

Według mnie duchy istnieja.Tak sobie myślę, ze są to poprostu dusze zmarłych osób (z rodziny lub nie), które z jakiegoś powodu zostały na ziemi. Chronią kogoś bliskiego z rodziny i czuwają nad nim.Czasem czujemy,ze ktoś jest koło nas, ale nikogo nie widzimy.Uważam,że to własnie duchy.Są przy nas.Chyba tak samo jak przeczucie,żeby coś zrobić lub gdzies nie iść. Niektórzy mogą je zobaczyć, inni nie, ale nie zastanawiałam się dlaczego.

Kiedyś widzialam program w TV,ze włączyli magnetofon i pytali ducha czy jest i czego chce.Bylo słychac jak odpowiada,ale dopiero na kasecie.Zrobiłam to samo w domu,ale bałam sie jej odsłuchac. :roll:

Na szczęście nagrał sie tylko mój głos :D

Rita czy to bylo nie do wiary? Odcinek o transkomunikacji?? Uwarzam ze to stek bzdur, ale ten odcinek obejzalem z uwaga i mnie zaciekawil. Pozdro

nie,nie! to było na jakimś discovery już jakiś czas temu. :wink:

nie do wiary nie oglądam, bo jakoś nie przemawia do mnie. Wyciągają jakies dziwne historie,a potem i tak ich nie tłumacza...

Dlatego nie ogladam tego, ale akurat ten odcinek jakos mnie ptzyciagnal i byl wyjasniony, choc troszke.

Lubię oglądać programy o duchach wszelakiego rodzaju, ale raczej nie wierze w nie ;p

ja wierze.. a raczej musze.. Wy mozecie mi nie wierzyc ale

mam takiego swojego przyjaznego ducha (dla mnie, nie wiem

jak dla innych :/).. moge z nim rozmawiac..

jest we wszystkich moich snach, zawsze jest przy mnie w nocy..

jego imie jest mi jednak nieznane.. tego nie chce mi ujawnic :(

powiedzial tylko ze kiedys nazywano go Broken Soul od jakiegos zdarzenia,

stad tez moj nick :)

A ja ci wierze.

JA czesto mam uczucie ze ktos za mna chodzi, lub przy mnie i ze wlasnie jest ze mna, ale nie moge z nim rozmawiac. Pozdrawiam

fajnie ze mi wierzysz.. ale nie jestes jedyna osoba.. moje 3 siostry

rownierz mi wierza.. jedna interesuje sie takimi sprawami i bardzo mi

to pomaga.. staram sie jakos GO kontrolowac.. bo czasem ma glupie

pomysly 8) ale daje rade.. pozdrawiam rowniez! ;)

Glupie pomysly?? Ja chcialbym moc pogadac z tym moim, bo wierze ze kazdy ma takiego swojego ducha... ale nie aniola stroza. Poprostu jakis duch sie przyczepi czlowieka i zanim chodzi :D.

no glupie.. czasem jakies wyglupy mu w glowie :P

no do mnie sie przyczepil i bardzo sie ciesze.. 8) spadam.. RESPECT! \m/

Niech moc bedzie z toba BrokenSoul. Pozdrow tego ducha ode mnie i spytaj sie go jak ja moge pogadac z moim. Respekt