Quba

M-forum na Twojej stronie, blogu!

27 postów w tym temacie

Gdzie i który kod trzeba na blogspota dodać? Jestem całkowicie zielona.

W sumie mam to samo pytanie

Ktoś pomoże?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Kto jest online? (Zobacz całą listę)

• Kalafior_Grozy
    • Borowy
    • kimlo
    • _-michael-_
    • Borcejn
  • Ostatnie aktualizacje statusu

• Feral Thing

Feral Thing

Oto zdjęcie mojego największego wroga, któremu życzę najgorzej. 

· 1 odpowiedź
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Ze wszystkich owadów muchy mają chyba najbardziej zjebany software. Sytuacja z dziś - lekko uchylone okno i wlatuje do pokoju spasiona tłusta mucha. Przez kurde 3 cm szparę. Drzwi zamknięte więc lata jak pojebana. No i pomyslałem "mucho, pomogę". Otworzyłem okno bardziej a ta zamiast wyfrunąć to przypieprzyła głupim łbem w szybę. No to otworzyłem na oścież a mucha co? Przypierdoliła dwa razy w druga kwaterę okna - tą zamkniętą. Jeszcze specjalnie suce głupiej firankę odsunąłem a ta leci leci i JEB w szybę. Wkurzyłem się, dobyłem ciapka i zakurwiłem jej z forhand'u niczym Pit Sampras w latach świetności. Miała 3 szanse, żadnej nie wykorzystała. Taka to mucha i jej zjebany software.
      · 6 odpowiedzi
    • Borowy

Borowy  »  Nineku

· 5 odpowiedzi
    • Shady-Lane90

Shady-Lane90

· 0 odpowiedzi
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Płatki z mlekiem na zło najlepszym lekiem.
      · 18 odpowiedzi
  • Popularny

• kimlo
      Męski prezent
      elektronarzędzia to spoko prezent dla faceta, myślę że nikt nie pogardzi dobrą wkrętarką, ryobi ma spoko i niedrogie, maja tę serię one+ że między urzadzeniami da ę wymieniać baterie, nie trzeba twtedy do każdego dokupować dodatkowego akumulatora
    • Borcejn
      Dlaczego jestem ateistą
      Kościół jest integralną częścią wiary, więc nie da się być Katolikiem i "nie wierzyć" w Kościół. To tak, jakby być historykiem i nie wierzyć, że są inni historycy. I właśnie dlatego Kościół ma prawo, a wręcz obowiązek "wtrącać" się do wszystkiego. Kościół to zwykli ludzie. Nienormalne byłoby, gdyby 3/4 społeczeństwa milczała dlatego, że wierzy. Chyba nie o to Jezusowi chodziło, żeby się chować. To, co boli najróżniejsze służby w Polsce to fakt, że Kościoła ludzie posłuchają prędzej niż np. Moniki Olejnik. Dlatego walczy się wszelkimi możliwymi sposobami z wpływem Kościoła w Polsce, między innymi poprzez dyskredytację (księża pedofile, nienawistny Bóg), wytykanie anachronizmu ("kto by w dzisiejszych czasach robiłby [to i tamto]"), wszystkich błędów i - ogólnie - obrzydzanie tematu naszej wiary. Równocześnie jest to na rękę politykom z grupy multi-kulti. Niestabilnymi i zagrożonymi państwami łatwiej jest sterować. Wystarczy zniszczyć wiarę, wpuścić kozojebców i zamieszki gotowe.        
    • Cyrin
      Jak sobie radzicie z porządkami?
      Możesz komuś sprezentować rzeczy, które mają dla ciebie znaczenie, a jednocześnie dalej są w dobrym stanie i mogą się przydać znajomej osobie. Ja tak robię i zawsze mam radość, kiedy odwiedzając innych, widzę swoje rzeczy. Twoja cząstka zaznaczona w innym domu.
    • _-michael-_
      Jak mam dalej żyć?
      Dokładnie tak, nie czuję nic fizycznego, nic. Swoim zachowaniem, obyciem i zrozumieniem i wszystkimi cechami które podałaś wyżej. Tylko co ja mam teraz zrobić?
    • Bloody.
      Co Ci sprawiło dzisiaj radość?
      Schudlan 3 kg, zmienilam kolor włosów na taki, w którym się czuję najlepiej i znów mam siłę by dążyć do celu i wyjść ze swojej strefy komfortu.
  • Aktywni użytkownicy

1. 1
      Shady-Lane90
      Shady-Lane90
      4
    2. 2
      Bloody.
      Bloody.
      3
    3. 3
      Nineku
      Nineku