bialutka

Czy palenie papierosów przez dziewczyny odpycha facetów?

188 postów w tym temacie

To zależy od faceta, w moim przypadku od humoru. Nie popieram, no ale muszę przyznać. Kobieta z papierosem (nie każda!) jest cholernie seksowna. Oprze się o samochód, ugnie nóżkę hehe.

Gwoli ścisłości mam na myśli kobietę, a nie gówniary które jeszcze dobrze z gimnazjum nie wyrosły.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czy palenie papierosów przez chłopaków odpycha dziewczyny? To samo pytanie można zadać. Ja pale i raczej mi to nie przeszkadza o ile chłopak choć trochę dba o higienę jamy ustnej.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

kiedyś podobała mi sie pewna dziewczyna ale straszcie mnie odpychało to że jest nołogową palaczką i to w wieku 14LAT !!! ten zapach papierosów i towarzystwo w kturym paliła była ładną dziewczyną zanim zaczeła a teras wygląda jak śmierć niewiem czemu ale jej rodzice chba nic nie robią ,szkoda.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dla mnie nie ma znaczenia, nie palę ale paliłem dosyć długo więc jestem przyzwyczajony do tego zapachu i nie robi na mnie żadnego negatywnego wrażenia...

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
jak gościu pali to jeszcze nic, ale dziewczyna?? dla mnie to nieporozumienie...

Jak slysze takie teksty to mi sie normalnie w zaladku przewraca.. Facetowi wolno wszystko a dziewczynie juz nic??!!

Mysle, ze jezeli facet nie pali to moze go odrzucac od palacej dziewczyny-moze go zwyczajnie draznic ten zapach, ale jesli facet jest palacy i ma jakies pretensje do palacej dziewczyny to jest juz nie fair.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

palcie ziele przyjaciele. : D dla rozrywki. i na sen. a nie tam papierosy.

ale palę. bo lubie. nie musze. :twisted:

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Palenie jest już słabe...przynajmniej palenie papierosów. Jak widzę dziewczynę (no niech będzie, że jest o dziwo ładna, jakimś cudem dopiero co zaczęła palić) która stoi gdzieś przed wejściem do biedronki i pali to mnie mdli, razi w oczy i naprawdę idę 3km dalej do lidla. Ktoś tu pisał, że palący faceci to jeszcze ujdzie, ale kobiety nie. No i ten ktoś ma rację. Na dziewczynę się patrzy przez pryzmat przyszłej mamy i pewnych rzeczy się nie przeskoczy. Oczywiście macie zawsze pod górkę i zakładam, że dalej będziecie mieli....każdy Bóg religii na świecie był mężczyzną, a kobieta tylko ładnym dodatkiem. Jesteście i powinniście być takim ociepleniem klimatu...wracając do papierosów to ja i pewnie większość facetów lubi poczuć wasz zapach włosów, bluzki,sweterku a wy to tymi fajkami zabijacie :(. Zapach do dupy, cera do dupy, kolor zębów i posmak w buzi do dupy...no i podobno palczki szybciej dochodzą do orgazmu, a chyba nie o to w tym chodzi. Przestańcie palić kopciary za 2,50zł !!

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mnie odpycha i jest barierą nie do przejścia.

Przede wszystkim ogólnie palenie fajek mnie brzydzi i tu nie ważne czy chodzi o faceta czy kobitkę. Mam do tego gówna wstręt, co pewnie odziedziczyłem po rodzicach bo oni też nigdy nie palili.

Fajki niszczą zdrowie, kosztują mnóstwo kasy (chyba że ktoś pali ruskie szlugi z przemytu albo klikane "samoróbki"), śmierdzą, przyspieszają starzenie i kompletnie nie potrafię wskazać choćby jednego plusa palenia. Przykro mi, gdy widzę ładną dziewczynę z papierosem, bo patrzę jak świadomie niszczy zdrowie i psuje urodę. Jej sprawa - niech pali, ale nie zmienia to faktu, że do tego zjawiska mam negatywne podejście.

Co do technicznych aspektów to dym wywołuje u mnie mdłości - ot po prostu (często z meczów wracam z bólem brzucha i nie jem kolacji bo wokół mnie co drugi kopci szluga). Więc nawet nie ma mowy żebym spotykał się z Kobietą, która pali, choćby ze względu na to, jak reaguję na dym.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam to samo Kalafior, dla mnie to jest nie do przyjęcia nie będę się całował z popielniczką, sam kiedyś paliłem z rok czasu ale przestałem a teraz razi mnie to jak ktoś pali i ja czuje ten zapach. Dla mnie osobiście nie ma sensu palenie na pewno do tego nie wrócę i tak jak mówiłem jeśli chodzi o palące kobiety to jestem przeciw. Miałem raz dziewczynę co paliła ale związek tego nie przetrwał. Ja mówię fajką kategoryczne NIE i jestem przeciwnikiem. 
Laski które palą są u mnie spalone :tongue: 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Widzenie różnicy między palącym facetem a kobietą jest dla mnie śmieszne, to tak tylko odnosząc się do wcześniejszych postów w tym temacie. ;)

A co do palenia papierosów, przez kobietę czy przez faceta którym miałabym być jakoś szczególnie zainteresowana to w sumie mój stosunek do nich jest taki sam jak do ogółu palących. Mi to zupełnie nie przeszkadza. Ba! Nawet często mam odwrotność tego o czym wspominali  moi przedmówcy, mimo że nie palę to lubię zapach dymu papierosowego. Oczywiście, nie każde fajki według mnie ładnie pachną ale w zdecydowanej większości zapach mi się podoba, a dym zupełnie nie dusi. Pewnie jest to uwarunkowane tym, że dużo czasu spędzam w towarzystwie osób kurzących jak smoki. Zobojętniałam.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Palenie papierosów odpycha nie tylko mężczyzn ale również i kobiety ( między innymi mnie). Nie przepadam za tytoniem, śmierdzi niemiłosiernie, pozostawia po sobie mętliwe powietrze, osoba paląca cuchnie na kilometr, wszystko co z nią związanie w zasadzie cuchnie, więc to chyba bez znaczenia kto pali. 

Na szczęście towarzystwo w którym się obracam nie pali i jestem z tego powodu bardzo szczęśliwa! 

Nie popieram ale wspieram w rzuceniu. 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie lubię papierosów przede wszystkim dlatego że śmierdzą i są szkodliwe, szkoda marnować zdrowia. Spróbowałbym wyperswadować dziewczynie palaczce ten nałóg ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz