bialutka

Czy palenie papierosów przez dziewczyny odpycha facetów?

188 postów w tym temacie

Od dłuzszego czasu, ilekroć zapalam papierosa, faceci strasznie się bulwersuja... Zawsze słysze "jak to wyglada, gdy dziewczyna pali", albo "jak mozna całowac sie z popielniczka"? ok. kazdy ma swoje zdanie, ale czy fer jest to, ze moj chlopak wrecz kaze mi rzucic papierosy, w koncu to moje zdrowie, moje uzaleznienie... Czy dla was facetow naprawde jest takie istotne czy dziewczyna pali, i czy naprawde macie wrazenie całujac sie z palaca osoba, ze całujecie popielniczke... nie wydaje mi sie:) tutaj duzo do rzeczy ma higiena, prawda:) pozdrawiam:) :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Od dłuzszego czasu, ilekroć zapalam papierosa, faceci strasznie się bulwersuja... Zawsze słysze "jak to wyglada, gdy dziewczyna pali", albo "jak mozna całowac sie z popielniczka"? ok. kazdy ma swoje zdanie, ale czy fer jest to, ze moj chlopak wrecz kaze mi rzucic papierosy, w koncu to moje zdrowie, moje uzaleznienie... Czy dla was facetow naprawde jest takie istotne czy dziewczyna pali, i czy naprawde macie wrazenie całujac sie z palaca osoba, ze całujecie popielniczke... nie wydaje mi sie:) tutaj duzo do rzeczy ma higiena, prawda:) pozdrawiam:) :D

Szczerz to też nie lubię kiedy dziewczyna pali, nie jest to coś przez co skreślam dziewczynę ale nie lubię tego. Sam wspomnę, że nie palę!

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wg mnie z jednej strony Twój chłopak troszczy się o Ciebie i Twoje zdrowia. Poza tym nikt chyba nie lubi jak jego/jej partner pali z powodu nieznośnego, przenikającego wszystko odoru. Tak w ogóle jak patrzę na kogoś kto ssa jakieś dymiące gie i myśli że dzięki temu jest fajny to żal mi go. Ale to mje osobiste zdanie.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak w ogóle jak patrzę na kogoś kto ssa jakieś dymiące gie i myśli że dzięki temu jest fajny to żal mi go.

ale ja nie pale po to zeby byc fajnym lub dlatego zeby komus sie przypodobac, a i ten moj chlopak tak sie o mnie bardzo troszczyl ze z tego wszystkiego nie jestesmy juz razem

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mysle, ze normalnemu chlopakowi nie podoba sie palenie przez dziewczyne. Takie dziewczyny moga sie podobac tylko szpanerom, ktorzy chca sie pochwalic jaka to ich dziewczyna nie jest.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

z tego co słyszę to strasznie odpycha, ale to nie mój problem, bo ja nie pale, a sama nienawidzę widoku kobietki z fajką ..

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Higiena nie ma tu za dużo do rzeczy. Możesz myć zęby, płukać usta, przeżuwać najróżniejsze gumy, plasterki itepe, możesz szorować dłonie, myć włosy, prać ciuchy i wylewać na siebie butelki perfum - i tak śmierdzi.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mnie bardzo odstrasza. Nie chciałbym miec palącej dziewczyny. Nie całowałem się z dziewczyną, która pali:D Ale jak czasem sobie zajaram(jedną fajkę na rok) to musze potem pół godziny zęby szorować bo mam taki okropny smak. Fuuu...

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja nie lubię jak dziewczyna pali. Nie wiem dlaczego. Po prostu nie lubię i tyle.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dla mnie to jest chore, dziewczyna nie może tego, tamtego, bo... jest dziewczyną. Halo? Coś nie tak.

Śmierdzi fakt, całowanie z palaczem kiedy samemu się nie pali nie jest, oj nie, przyjemne.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jeden, jedyny warunek jaki bym stawiał dziewczynie to właśnie to żeby nie paliła... nie ma nic gorszego :/

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Rafcio lepiej, żeby upijała się na każdej imprezie niż raz na jakiś czas sobie popaliła?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

mogę odwrócić sytuację? :P

ja nie lubię jak chłopak pali... no nie wiem dlaczego... pozniej zeby sa zolte i malo fresz oddech xD

a wracajac jak dziewczyna pali... hmmm no niemilo jestfaktycznie calowac sie z palaczem jak ktos nie pali jak to powiedziala loly xD

a tez chlopacy wydaja dziwne zakazy dziewcznyom... :P

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

wszystko zależy od tego czy On też pali.... jeśli pali i Ciebie namawia do rzucenia nałogu, to jest idiotą który nie wie co robi i ja na Twoim miejscu bym Go rzucił...

ale jeśli nie pali... hmmm.... tu już kwestia głębszego zastanowienia sie w temacie... może naprawdę chce dla Ciebie jak najlepiej i może naprawdę chce żebyś żyła z Nim długo i szcześliwie... a może poprostu przeszkadza Mu "popielniczka" przy pocałunkach (szczególnie tych głębszych)... :razz:

ja nie wiem jak taka sytuacja wyglądałaby u mnie, bo pale zarówno ja jak i moja dziewczyna... :devil:

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Rafcio lepiej, żeby upijała się na każdej imprezie niż raz na jakiś czas sobie popaliła?

tak, juz wole to niz zeby paliła :|

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak by moja dziewczyna paliła to bym robił wszystko żeby ją odłuczyc ! Pomyślcie całować sie z dziewczyna która pali papierosy : oddech, zęby blee ! Zdecydowanie odpycha !

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

"Rzucić palenie? To łatwe. Robiłem to ze sto razy."

Palenie mnie nie przyciąga.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no tak wszystko niby prawda, ale czy nie sadzicie, ze jesli sie kogos kocha to nie stawia sie takich warunkow, akceptukje sie kogos takiego jakim jest...

aaa i to ze tak strasznie rece po papierosach smierdza to jedynie mit, wystarczy woda i mydło:) z włosami jest tak samo, chyba ze jest sie w strasznie zadymionym pomieszczeniu:)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

być może ale ja unikam jakiś "głębszych" związków z dziewczyną która pali, wole sie w nic nie angażować z taką :/

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
być może ale ja unikam jakiś "głębszych" związków z dziewczyną która pali, wole sie w nic nie angażować z taką :/

angazowac z "taka"... tzn jaka? wiesz zabrzmiało to tak jak by osoby palace nalezały do jakiegos marginesu czy by były trendowate;/

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

z taką która pali... bo dla mnie to nie jest normalne :/ wogole niewiem jak mozna palić... tym bardziej dziewczyna, płęć piękna a tak sie oszpeca z własnej woli :roll:

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

nie bardzo przepadam za dziewczynami które palą ;) po prostu nie lubię tego ... jakos tak odrzuca widok palącej dziewczyny , ale to nie moze przesądzać o uczuciach itp ... jak bym kochał to staram sie powstrzymać ale nie bede zrywał bo pali ...

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Pomyślcie całować sie z dziewczyna która pali papierosy : oddech, zęby blee !

Wybacz, ale palę, a zęby mam jak najbardziej białe.

Poza tym wiem, że wystarczą dwie, trzy dumy, albo coś przekąsić i w oddechu papierosów wyczuć nie idzie [wiem, bo zanim zaczęłam palić palił mój chłopak i dobrze wiem kiedy osoba niepaląca przestaje czuć fajki].

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Zawsze słysze "jak to wyglada, gdy dziewczyna pali",
fakt... a ja powiem... a jak wygląda chłopak który pali, zastanawiasz sie, czy chłopak ma prawo kazac Ci rzucic palenie- Twoje zdrowie, Twoje uzaleznienie- ale Twoj chlopak, ktoś kogo kochasz.... więc jeśli zalezy Ci na nim... poświęć się.

Zacytuje słowa ks.Jana Twardowskiego... "I zapomnij, że jestes Gdy mówiesz ze kochasz"

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz