miskow91

1000000 powodów do upicia się

Recommended Posts

1794 - zwykła ludzka durnota i głupota jest powodem jak widzę by się napić. Dla pijaków nie powinno być szans na przeszczep w przyszłości.

1798 - żeby pobudzić wydzielanie neurotransmiterów w mózgowym ośrodku nagrody, a w rezultacie odczuć poprawe nastroju, uspokajając się, wyzbywając zahamowań itp.

1801. Bo alkohol to substancja psychoaktywna i jako taka może być wykorzystany do zgłębiania i odkrywania przysłoniętych tzw. świadomością poziomów i zakamarków swojego umysłu.

1806. Bo to jedyny znany mi  sposób na przynajmniej jako-takie wyspanie się po 6 i mniej godzinach snu.

1807. Bo niby maj a pogoda jak w pieprzonym październiku.

1808. Bo wreszcie nawet dla mnie jest piątek, piąteczek, piątunio, a dodatkowo trzeba uczcić dzień Matki Boskiej Pieniężnej [w tym miesiącu była wyjątkowo hojna dzięki wypłacie ekwiwalentu za niewykorzystane dni urlopowe] ^.^

4 godziny temu, Kalafior_Grozy napisał:

1809. Bo mi życie nie wyszło.

Oto jest powód nad powodami.

1810. Bo dzięki temu choć na krótko / przynajmniej do pewnego stopnia można zapomnieć, że jest się chorym na ową przykrą chorobę przenoszoną drogą płciową i na inne choroby również.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Who's Online (See full list)

• krystian1012
  • Recent Status Updates

• Pizzaro

Pizzaro

Czy jest tu jakaś cywilizacja? 
      · 8 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Wybitny radziecki profesor anatomii Anatolij Jebiedrewienko w 1969 roku odkrył, że oko i dupa połączone są nerwowo.
      Aby dowieść swej tezy potrzebował ochotnika, na którym przeprowadziłby swój eksperyment. Na ochotnika zgłosił się 27-letni Dymitri Starodupcew.
      Eksperyment miał rozwiać wszelkie wątpliwości, gdyż środowisko naukowe wątpiło w śmiałą tezę Jebiedrewienki. I ostatecznie tak też się stało. Najpierw profesor z całej siły uszczypał w pośladek Starodupcewa, któremu z oka niemal natychmiast poleciała łza. Następnie z impetem wsadził mu palce do oczy wskutek czego ochotnik się zesrał.
      · 3 replies
    • Borowy

Borowy

Ej, czemu nie jestem zielony?! 
      · 14 replies
    • Shady-Lane90

Shady-Lane90  »  Kalafior_Grozy

Jak się nazywa ten większy dzyndzel, co się go zakłada na mniejszy dzyndzel przy słuchawkach? Takie to samo, ale większe braciszku.  
      · 2 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Nie ma to jak świętować 30. rocznicę odzyskania wolności, która jeszcze nie przyszła.
      · 0 replies
  • Popular Now

• Shady-Lane90
      Plany na dziś.
      Książka. A potem muzyka, bo tylko przy niej udaje się czasem zasnąć. 
    • Anarchist
      nie moge sie doczekac...
      Nowego etapu w swoim życiu 
    • Shady-Lane90
      Mobbing oraz przeciwdziałanie
      Mobbing w pracy to niestety w wielu miejscach norma. Zdarzyło mi się być ofiarą mobbingu, jednak współpracownicy szybko się przekonali, że ta "nowa, młoda" ma język w gębie i potrafi się odgryźć. Uważam, że jeśli nie jesteśmy w stanie poradzić sobie samemu z takimi zagraniami ze strony "kolegów' z pracy czy też szefostwa, to powinniśmy zwrócić się o pomoc. Oczywiście - podstawą do tego, by ktoś nam uwierzył jest zgromadzenie odpowiednich dowodów. Nagrania dyktafonem są również dopuszczane j
    • Shady-Lane90
      nie moge sie doczekac...
      Kilku spotkań, jakie czekają mnie w tym tygodniu ♥
    • Shady-Lane90
      Jak się czujesz?
      Cudownie, jesiennie. Deszcz, liście lecące z drzew. Naprawdę zaczęłam lubić tę porę roku.