• Kto jest online? (Zobacz całą listę)

• utyle
  • Ostatnie aktualizacje statusu

• Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Nie ma to jak świętować 30. rocznicę odzyskania wolności, która jeszcze nie przyszła.
      · 0 odpowiedzi
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

· 0 odpowiedzi
    • Borowy

Borowy

Witajcie, mam do Was ogromną prośbę... potrzebuje wypełnionych ankiet do badań naukowych... na koniec maja mam termin oddania. Temat Tabu - SEKSUALNOŚĆ, dlatego rodzice do których kierowałem tą ankietę nie chcą mi jej wypełniać, choć uważam, że nie ingeruję w ich życie intymne. 2 miesiące temu ankieta już istniała online, a dostałem tylko 4 odpowiedzi :c Zajmie od 5 do 10 minut. Prawie wszystkie zadania zamknięte.
      Musielibyście wcielić się w rodzica, który ma dziecko z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim. Ankieta jest oczywiście anonimowa.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc35FjqvALX9OYdkmC8p4LFMjfvp9sEyGFAuHiG6MCFurqWBQ/viewform?fbclid=IwAR0BBy3Clovc9HZH-pMkOzC8sUF6UJ-LuOPcDC2HSLdZsHL_dVYN5zb9mzE
      · 0 odpowiedzi
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Czy posiadanie "judasza" w drzwiach to już antysemityzm?
      · 3 odpowiedzi
    • Shady-Lane90

Shady-Lane90  »  Kalafior_Grozy

· 4 odpowiedzi
    • Kalafior_Grozy
      Co Cię dzisiaj wkurzyło ?
      Są na wymiar, popytaj w sklepach gdzie sprzedają rolety. Jak Ci się pofarci to utrafisz taką na zawiasach nawet. Dobrze wymierz drzwi balkonowe i na zamówienie Ci zrobią.   Koniec offtopa z mojej strony
    • Danny
      Nienawidzę świata!!!
      Dużo by opowiadać.. No po prostu zobaczyłem że to jest głupie i bezsensu i że przez lata próbowałem zadowolić rodziców podczas gdy mogłem i powinienem myśleć o sobie. Jestem na to wkurwiony!!! Na świat, na rodziców i na siebie!! 
    • doris288
      mieszkanie
      Cześć, skończyłam już ponad 19 lat. Doszłam do wniosku, że powinnam się wyprowadzić z domu rodzinnego. Chciałabym zamieszkać wtenczas już sama. Chcę zapytać was o wasze doświadczenia  Kiedy wy się wyprowadzacie lub zamierzacie to zrobić? Czy macie już ten problem za sobą? I z czym on jest związany? A także kto wam przy tym wszystkim pomagał?  Dziękuję za wasze podpowiedzi  
    • Kerosine
      Nienawidzę świata!!!
      Powiedzmy, że bliskie mi są podobne odczucia :} Jednak zarówno nienawiść, jak i gniew to uczucie - emocja w przypadku tego drugiego - wtórne, jedynie maskujące to, co czuje Twoje prawdziwe ja. Co takiego się wydarzyło, że masz już dosyć bycia "grzecznym, wzorowym chłopcem"? 
    • Danny
      Co Cię dzisiaj wkurzyło ?
      Wkurwia mnie że byłem grzecznym, wzorowym chłopcem tyle lat. Mam tego k*rwa dosyć!!!!!