• Who's Online (See full list)

• yiliyane
    • gressip
  • Chatbox

Load More
    You don't have permission to chat.
  • Recent Status Updates

• Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy  »  Shady-Lane90

· 8 replies
    • Shady-Lane90

Shady-Lane90  »  Filip

Trzymam magiczne kciuki! Serduchem jestem z Tobą Fifi! Pamiętaj, że jak coś, to ściągamy odszkodowanie! ;D 
      · 9 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

"Żyję w kraju, w którym wszyscy chcą mnie zrobić w ch*ja. Za moją kasę."
      · 4 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy  »  Shady-Lane90

· 9 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Chińska klątwa brzmi: "Obyś żył w ciekawych czasach.".
      I my faktycznie żyjemy w ciekawych czasach.
      · 3 replies
    • Kerosine
      Cytat na dzień dzisiejszy
      As kids we loved the heroes... as adults we understand the villains.
    • yiliyane
      Wzywam Cię do odpowiedzi!
      Coś nie mam szczęścia do nominowania  Spróbuję jeszcze raz. Zapraszam @mw2 do zabawy, wybrałam dla Ciebie: lub  
    • yiliyane
      Najlepsze szampony/odżywki do włosów.
      Najbardziej lubiłam szampon i odżywkę L'Oreal Paris Elseve Cement-Ceramid, ale, nie wiedzieć, czemu, wycofali ją ze sprzedaży. Teraz używam z tej samej firmy szamponu i odżywki z glinką, też są niezłe, ale to już nie to samo. Kiedyś używałam też szamponu od Seboradin z czarną rzodkwią, ale mama przestała kupować, więc już nie używam  Moim zdaniem był jednak najlepszy z tych wszystkich szamponów, szczególnie do włosów przetłuszczających się.  Oprócz tego używam jeszcze odżywki do włosów CHI Sil
    • yiliyane
      Nawilżanie ciała
      Mam przesuszającą się skórę, stosowałam różne kremy (co tam było pod ręką, to używałam :P), natomiast najlepszy efekt uzyskuję wcale nie po kremach, tylko po aloesie (konkretniej, to używam aloesu 99% od Holika Holika).
    • yiliyane
      Hity i Kity Kosmetyczne
      Używam ostatnio odżywki do włosów CHI Silk Infusion i muszę przyznać, że jest świetna. Kondycja moich włosów znacznie się poprawiła, także polecam