Quba

Co zmienić na forum?

1210 postów w tym temacie

Od wczorajszego popołudnia wszystko to, co rzeczywiście dzieje się w danej chwili na forum [nowe posty, statusy, aktualna lista użytkowników on-line] wyświetla mi się dopiero po zalogowaniu - pozostając jedynie niezalogowanym obserwatorem forum jest "zamrożone" i wyświetla widok z pewnej konkretnej godziny. Czy tylko ja tak mam?

@Gloria

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Lilla Weneda Rzeczywiście, wczoraj wprowadziłem zmianę co do "zapisywania" strony na jakiś czas, ale już powróciłem do wcześniejszych ustawień, ponieważ bardziej się to sprawdza.

• + 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dziwne... sprawdź raz jeszcze. Zobaczymy za parę godzin. Może system musi odświeżyć ustawienia.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Myślę, że warto byłoby wydłużyć czas, w jakim możliwe jest dokonanie edycji swojego posta przez zwykłego użytkownika do co najmniej godziny (choć optymalnie - przynajmniej moim zdaniem - powinien być jeszcze dłuższy i wynosić cały dzień, ale przyjmijmy, że spamerzy). Nie, nie chodzi mi po głowie zrobienie żadnego psikusa.

Możliwość usuwania swoich wpisów (choćby tylko również przez tę godzinę) również byłaby sporym udogodnieniem.

• - 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz