Quba

Co zmienić na forum?

1210 postów w tym temacie

Tak jakbym dawał teraz link do tegoż forum w spamowisku :) Chciałbym sie was zapytać, co nalezałoby zmienic na forum, aby było one przyjaźniejsze dla użytkownika. Przyznaję, że troche olewałem, ale jak widać, teraz znów zaczynam mysleć o waszym forum :) Konczy sie szkoła, ostatni nawał w szkole, a potem juz luz. Mam teraz 5 dni wolnego, wiec skoncze wszystkie swoje projekty, a potem przyjdzie czas na może jakies modernizacje tutaj? Wszystko zależy od waszych propozycji. Co wam sie nie podoba, co należałoby udoskonalić?

Aaa jeszcze jedno - podoba się wam takie prowadzenie forum? Tzn. niedabanie o ilośc userów, tylko o ich jakość? Takie było założenie przy powstaniu tegoż forum, aby było ono w miłym, małym gronie. Ostatnio jest ono moze nawet zbyt małe, ale mi to jakos nie przeszkadza. Jak to jest z wami? W sumie moge sie zatroszczyć o userów z małą pomocą z waszej strony :> Prosiłbym, żeby każdy wypowiedział sie w tym temacie :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Hm. Pierwszy raz jak wszedlem zauwazylem, ze forum jest zadbane i ma dodanych duzo modow. Pierwszy rzucil mi sie w oczy shoutbox i rangi. Potem szybka odpowiedź. Jesli tylko wpadne na jakis pomysl to zapewniam, ze Cie o nim powiadomie. ;)

A co do uzytkownikow: mysle, ze powinnismy zostac przy starych zaloezniach forum. Jak dla mnie to lepiej, zeby byla grupka kilku osob, ktorzy potrafia ze soba rozmawiac, dyskutowac na rozne tematy, niz zeby byla 100 Dzieci Neostrady. :roll:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Pierwszy raz jak wszedlem zauwazylem, ze forum jest zadbane i ma dodanych duzo modow. Pierwszy rzucil mi sie w oczy shoutbox i rangi. Potem szybka odpowiedź.

i co w związku z tym?

Co do rang, to planuje zmienic $Pomocnika na $kumpla :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

była juz mowa, tym zajmę sie w wakacje, a biorąc pod uwage moje średnie umiejetności graficzne, nie zalezy to tylko ode mnie :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Moim zdaniem powinny byc wprowadzone 3 rzeczy :

1- Rangi userow wzgledem liczby postow; 0-25- Swiezak ; 25-50- Kumpel ;50-100- Przyjaciel ...

2- Reputacja ;Aby kazdy user mogl dawac reputacje innemu userowi (ujemna lub pozytywna) oczywiscie uzasadniona w tedy inny user mogl by wiedziec czy zaufac temu czy innemu :D

3- I zeby mozna bylo wieksze podpisy dawac :P (chodz ptk. 3 nie musi byc wczesnie rozwazny)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
2- Reputacja ;Aby kazdy user mogl dawac reputacje innemu userowi (ujemna lub pozytywna) oczywiscie uzasadniona w tedy inny user mogl by wiedziec czy zaufac temu czy innemu Very Happy

są pochwały to chyba powinno wystarczyć :)

1- Rangi userow wzgledem liczby postow; 0-25- Swiezak ; 25-50- Kumpel ;50-100- Przyjaciel ...

bez sensu znajdą się ludzie którzy będą tylko nabijać posty po to aby zdobyć jak najwyższą range

wg mnie powinno się forum trochę ożywić sprowadzić nowych ludzi nawet jak przyjdą typowe "dzieci neostrady" to szybko pójdą bo zobaczą, że nie jest to forum dla nich albo jak to już bywał my ich skutecznie zniechęcimy :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Hm. Może nie jestem tu często, ale sądzę, że mogę trochę pomarudzić :D Popatrzcie na górę tego tematu. Cóż, wydaje mi się, że panuje tam zbytnie zaciśnienie danych. Proponowałbym rozbudować css postów o line-height i dać tam wartość 1-3px większą niż jest teraz.

W widoku tematu w pasku oddzielającym jeden post od drugiego są dwie brzydkie czarne kreski :P

Ech, być estetą ;) Pozdrawiam!

[ Dodano: Wto Maj 30, 2006 10:09 ]

W normalnym wysyłaniu posta przycisk "Podgląd" powinien być niepogrubiony, jako i w szysbkiej odpowiedzi.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Stworzyć swój własny styl - od tego zacznij odnawianie tego forum

a forum nie ma własnego stylu?? :lol:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

własny = autorski. Tego stylu nie tworzyłem ja, tylko jaro9, a do mnie należała tylko jego lekka modyfikacja, żeby sie lepiej z niego korzystało.

Ale nie bójcie się, nowy styl w wakacje na pewno bedzie :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pierwszy taz weszlam na to forum ponad trzy miesiace temu i od tego czasu zagladam tu prawie codziennie a to juz mowi samo za siebie.

Mimo, iz jestem duzo starsza od wiekszosci userow to nie zauwazam tej roznicy wieku.

Wlasciwie nie mam nic do zarzucenia, chociaz...

Byla raz sytuacja, ktora mi sie nie podobala. Chodzi mi o ta cala historie z Kszoczanka i otarodem. Wciaz nie do konca rozumiem za co ich zabanowano chociaz bardzo uwaznie sledzilam ten temat. Jedyne, co mozna im zarzucic to to, iz mieli odmienne zdanie niz reszta. Tak to juz jest w demokratycznym swiecie.

Mialam takie wrazenie, ze kilku osobom przepalily sie bezpieczniki. Zrobila sie z tego nieprzyjemn walka o to, kto tu jest najwazniejszy :cry:

Mam nadzieje, ze taka sytuacja juz sie nie powtorzy, bo to odbiera cala przyjemnosc z pisania na forum.

W sumie moge sie zatroszczyć o userów z małą pomocą z waszej strony

W jaki sposob? Co masz na mysli?

Cytat:

2- Reputacja ;Aby kazdy user mogl dawac reputacje innemu userowi (ujemna lub pozytywna) oczywiscie uzasadniona w tedy inny user mogl by wiedziec czy zaufac temu czy innemu Very Happy

są pochwały to chyba powinno wystarczyć

Sa, ale nikt tego nie uzywa. Odkad tu zagladam, chyba tylko jedna osoba dostala pochwale. Tak wlasciwie to nie wiadomo, za co mozna ja dostac. Za ilosc postow? Za ich tresc? Za ilosc nowych tematow?

Trzeba to jakos dopracowac.

A co z negatywna ocena? Jesli juz sa pochwaly, powinny byc tez nagany.

Stworzyć swój własny styl - od tego zacznij odnawianie tego forum

To forum ma swoj wlasny styl, gdyz styl tworza ludzie, ktorzy na tym forum pisza.

Chyba, ze chodzi ci o szate graficzna. Nad tym moznaby popracowac, gdyz to forum jest wizualnie podobne do kilku innych, ktore przegladalam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

bany już dawno wszystkim pozdejmowałem.

Kszczonka i otarod mieli gdzieś to, co do nich pisałem, że ich upominałem więc dałem bana na jakiś czas, żeby sie uspokoili. Gdyby wrócili, to nie miałbym nic przeciwko.

W jaki sposob? Co masz na mysli?

Wasza pomoc, to zachęcanie do odwiedzania tegoż forum, nic wiecej.

Moje zadanie = reklama + zrobienie ciekawej szaty graficznej + pare innych bajerów.

Sa, ale nikt tego nie uzywa. Odkad tu zagladam, chyba tylko jedna osoba dostala pochwale. Tak wlasciwie to nie wiadomo, za co mozna ja dostac. Za ilosc postow? Za ich tresc? Za ilosc nowych tematow?

Trzeba to jakos dopracowac.

A co z negatywna ocena? Jesli juz sa pochwaly, powinny byc tez nagany.

Pochwałe może dać autor tematu osobie, która przy danym problemie mu pomogła i odpowiedziała w temacie.

Ostrzeżenia wręczam ja, gdy widze, że ktoś łamie regulamin.

Nad tym moznaby popracowac, gdyz to forum jest wizualnie podobne do kilku innych, ktore przegladalam.

popracuje się :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Szczerze mówiąc to tutaj mi się podoba tak, jak jest...mozna by było styl forum zmienić, znaczy się szablon na jakiś inny, bo te kolory to takie zimowe...i ponure.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Szczerze mówiąc to tutaj mi się podoba tak, jak jest...mozna by było styl forum zmienić, znaczy się szablon na jakiś inny, bo te kolory to takie zimowe...i ponure.
W stylu TeskoRed jest taki "chłodny profesjonalizm" :)

Tylko ja i Quba wiemy, jak mniej więcej będzie wyglądać nowy design :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Mnie się wszysko podoba... Cool Tylko te kolory faktycznie można by było zmienić

Widzisz w tych 2 zdaniach jakąś sprzeczność? :)

[ Dodano: 2006-07-19, 11:08 ]

macie jeszcze jakies propozycje, juz nie graficzne, tylko od strony kodowej? Co należy ulepszyc etc. ? Może jakies nowe funkcje ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Hm. Pierwszy raz jak wszedlem zauwazylem, ze forum jest zadbane i ma dodanych duzo modow. Pierwszy rzucil mi sie w oczy shoutbox i rangi.

TAK RANGI TO JEST TO... JAKIES BECZKOWE RANGI BY SIE PRZYDALY xD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

proszę, nie krzycz. Rang w zależności od postów raczej nie będzie, choć jeszcze się nad tym zastanowie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

duzo osob chce rozmawiac o zwierzetach wiec moze im udostepnic kanal zwierzeta w ktorym mogliby sie wymieniac zdjeciami wiadomosciami itd.... przemysl:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

M-forum jest spox... nie widze niczego co by bylo trzeba zmieniac... chociaz fajnie by bylo gdyby do podpisu mozna by bylo wstawic jakis dowolny obrazek...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz