Całowanie bez zobowiazań

Recommended Posts

Posted

Czy waszym zdanie calowanie sie z kims kto nie jest waszym chlopakiem/dziewczyna jest zle?? :!: :?: czy moze nie macie nic rzeciwko temu??

Posted

Jeżeli żadna z osób nie ma zobowiązań o boje chcą to zrobić dla fanu, to proszę bardzo! Moim zdaniem nie byłoby niczym złym posunięcie się nawet dalej ;)

niesmiały
Posted

lo cos la mnie heh no wiec mam taka kolezanke ze szkoly gdy przychodzi do mnie jest smutna albo dawno nie miala chlopaka u boku przytulamy sie calujemy itp. to wszytsko bez zobowiazan :P lecz kiedys napisala mi na gg ze trzeba z tym skonczyc bo ona zaczela do mnie cos czuc.. nie przestalismy..dzisiaj jestesmy razem i jest nam dobrze.. jesli nie chcecie komus zlamac serca nie robcie tego...mowi sie jeden maly pocalunek nic nie zaczy, lecz dla drugiej osoby moze byc bardzo wazny :( pozdrawiam

Posted
Czy waszym zdanie calowanie sie z kims kto nie jest waszym chlopakiem/dziewczyna jest zle??

Nie jest złe. Nie ma zła. Wszystko jest dobre, wszystko dla ludzi! ; DD

Posted

mowi sie jeden maly pocalunek nic nie zaczy, lecz dla drugiej osoby moze byc bardzo wazny :( pozdrawiam

Posted

nie mam nic przeciw ale osobiscie tak nigdy nie zrobilam i chyba nie chce :D :D :P

Posted
nie mam nic przeciw ale osobiscie tak nigdy nie zrobilam i chyba nie chce :D :D :P

Dlaczego??

Posted
Czy waszym zdanie calowanie sie z kims kto nie jest waszym chlopakiem/dziewczyna jest zle?? :!: :?: czy moze nie macie nic rzeciwko temu??

całowanie to fajna sprawa - całujcie się ile tylko można ;) niekoniecznie ze swoim partnerem ;) :?

Posted

ja uważam ze to jest złe mimo że ta druga osoba jest wolna to zależy jak chcesz sie całować tzn czy cały czas z kimś innym!!!!!to jest blee

Posted

Całowanie jest przyjemne, i moim zdaniem całowanie się z kumplem nie jest niczym złym ;)

Posted

pocałunki to rzecz przyjemna ...

całowanie bez zobowiązań, nie jest złe jak to kilka osób już napisało,

ale lepiej już całować się z kimś znajomym, niż z całkiem obcym facetem np na imprezie.

tym bardziej teraz gdy sepsa panuje ;)

Incomprehensible
Posted

Nie, nie jest złe. Bo jak człowiek ma braki, to co ma zrobić? ;P

Zdarzyło mi się kilka razy całować z kimś, z kim akurat nie byłam i nie widzę w tym nic złego.

lepiej już całować się z kimś znajomym, niż z całkiem obcym facetem np na imprezie.

Tak też mi się zdarzało.

Posted

A ja sie pocałowałam z chłopakiem dla niego to było bez zobowiązań,a ja myślałam ze coś z tego bedzie lol,a teraz sie z tego śmieje i nie żałuje bo było fajnie :D;) chodz wtedy cierpiałam.

Więc jeśli dla dwóch stron nie ma zobowiązania to prosze bardzo.

Kasssia **
Posted

piszecie że nie jest to złe a do tego fajne :) a to dlaczego faceci którzy poznają dziewczyny i dowiedzą sie że np raz sie przelizala z jakimś typem na dyskkotece uważają ją za dziwkę??:) może dla dziewczyn to nic ale facetom chyba przeszkadza

Incomprehensible
Posted
a to dlaczego faceci którzy poznają dziewczyny i dowiedzą sie że np raz sie przelizala z jakimś typem na dyskkotece uważają ją za dziwkę??:)

Bo może są zazdrośni. Albo uważają, że szkoda takiej dziewczyny jak ta, o której mówimy, dla przypadkowego chłopaka.

Posted
Kasssia ** napisał(a):a to dlaczego faceci którzy poznają dziewczyny i dowiedzą sie że np raz sie przelizala z jakimś typem na dyskkotece uważają ją za dziwkę??:)
- bo facet chce mieć dziewczynę na wyłączność i zazdrość nim kieruje.
Kasssia **
Posted

ale chodzi mi o taki motyw że dziewczyna poznaje nowego chłopaka.. rozmawiają.. poznaja się.. on dowiaduje się że ona kiedys to robiła.. całowała się z przypadkowym na dyskotece bo dosżło do zbliżenia.. i odrazu ją skkresla.. ale przeciez to bło kiedyś.. może była głupia i naiwna.. chciała cos przezyć.. eh ja nie rozumiem :)

Incomprehensible
Posted

To trochę długi język ma ta dziewczyna, jak opowiada chłopakowi o takich rzeczach na pierwszej rozmowie xD.

Kasssia **
Posted

nikt nie powiedział o pierwszej rozmowie :P aleeeee faceci czesto zadają takie pytania :P a sami to niby aniołki?:P:) pffffffffffffff

Posted

jezeli sie nie ma faceta, to nie widze w tym nic złego, ale raczej nie z pierwszym lepszym poznanym na imprezie - tego nie preferuje :P Ale z kumplami - owszem zdarzylo sie pare razy. Chociaz w sumie troche zdanie ostatnio zmienilam na ten temat i z kumplem tez sie juz nie caluje heh.

dlaczego faceci którzy poznają dziewczyny i dowiedzą sie że np raz sie przelizala z jakimś typem na dyskkotece uważają ją za dziwkę??:)

Bo z tego co zauwazylam to faceci kazda dziewczyne, ktora nie jest aniolkiem nazwaliby dziwka. Czasem dziewczyna zostaje tak nazwana tylko dla tego ze ma krociutka spodniczke, albo dlatego że jest ładna ( wiec musi miec powodzenia, wiec pewnie ma kilku naraz, wiec jest dziwka ) - n/c .

To jest chore, bo wiem to z wlasnego doswiadczenia ze dziwka moze zostac dziewczyna ktora NIC zlego nie robi.

pf.

Kasssia **
Posted

i to własnie jest nie fair że taka dziewczyna nazywana jest dziwką..

Posted

Ale zauważ, że normalny facet nie nazwie dziwka dziewczyny ktorej nie zna ( no chyba, że taką stajaca przy ulicy itp ale to inna sprawa),a opiniami dupków nie ma sie co przejmować ;)

Kasssia **
Posted

dokłądnie tak NORMALNY facet szkoda że takich mało.. a najbardziej dołujące jest to że faceci myslą że nie robią błędów.. ehh oj bo najazd się zacznie a nie wolno:)

Posted

ja uważam ze jest to normalne jeżeli oboje są wolni to niech robią na co mają ochote mi to obojętnie ;) , nie popieram jeżeli jeden z dwojga ma drugą połówke .

Posted

wiec moze ja też sie wypowiem bo sama to przezylam..moze jest to i fajna zabawa..bo w koncu calowanie nie jest jeszcze niczym zobowiazujacym...ale gdy jedna z osob poczuje cos glebszego do drugiej(co jest bardzo prawdopodobne) to cio wtedy?? ma dalej traktowac ich znajomosc po kumpelsku -nic sie nie stalo? jak bedziesz mial/miala ochote to znowu bedziemy sie calowac?? z takim podejsciem daleko nie zajdziecie..takie jest moje zdanie..pozdrawiam :)