• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

kleo_17

The pussycat dolls

Recommended Posts

Jestem fanką The pussycat dolls. Słuchacie ich??? Jeśli tak jakie są wasze ulubione piosenki? Za co ich lubicie?

CO do mnie uwielbiam ich. Moja ulubiona piosenka to "I don't need a man" :wink: . Lubię ich za własny styl. Nie są jak te popowe księżniczki. Najbardziej lubię z nich liderkę grupy Nicole :)

PussycatDolls_400.jpg

ARENA000204-2.jpg

a><!-- m -->

pussycat_dolls_2.jpg

dla mnie właśnie są jak te popowe księżniczki... i jakoś niestety nie dostrzegam ich własnego stylu, niespecjalnie odróżniają się od reszty girlsbandów. jednym słowem: nie lubię :P

Hmm grupa striptizerek, która zaczęła śpiewać. Muzyka łatwo wpada w ucho i da się posłuchać w radiu, ale żeby samemu puszczać ich muze to już raczej nie.

Muza dla szalonych 13-stek które nie są w stanie wypracować sobie własnego gustu muzycznego tylko słuchają wszystkiego co leci na vivie i MtV. Co do popowych księżniczek to imho właśnie one zasługują na to miano. Już wolę od nich Aguilerę bo mimo, że za popem nie przepadam to ma ona chociaż duże zdolności wokalne.

niektóre kawałki nie są najgorsze, fajnie sie do nich tańczy, poza tym uważam ze sa zaje*iste laskii ;D

Muza dla szalonych 13-stek które nie są w stanie wypracować sobie własnego gustu muzycznego tylko słuchają wszystkiego co leci na vivie i MtV. Co do popowych księżniczek to imho właśnie one zasługują na to miano. Już wolę od nich Aguilerę bo mimo, że za popem nie przepadam to ma ona chociaż duże zdolności wokalne.

Aguilera ma duże zdolności wolkalne...hehe. Ona jest gorsza od Britney Spears.

Nie słucham. Właściwie znam je tylko dlatego, że kiedyś przypadkowo trafiłam na teledysk. Nie moja muzyka, chociaż na imprezach niekiedy sie sprawdza. Złośliwi mówią, że tylko jedna z nich umie śpiewać, reszta robi wrażenie;)

Nie, raczej nie słucham. Chociaz " I don't need a man" czasem na poprawe humoru poslucham, tylko tyle ;) A jak przypadkowo w radiu leci to nie przełaczam - znośna.

Kolejny zespół który zrobił dużo szumu na mtv i vivie i słuch po nich zaginął... Jak widzę, te na pół ubrane kobiety, których teledyski zamiast przyciągać dźwiękiem przyciągają golizną, to... wyłączam telewizor. Muzyka nie na tym przecież polega, aby więcej pokazać tylko nagrać dobrą piosenkę, która nie będzie tandetnym pop tworem :/ one jak na mój gust tego nie potrafią

Podoba mi sie ich muzyka. Najbardziej podobała mi się piosenka buttons ale wersja ze Snoop Doggiem ...piosenka sway w ich wykonaniu tez jest fajna;)

Nie znoszę ich. Wokal beznadziejny, reszta z resztą też, oh, przepraszam, zapomniałam o ich "wdziękach", ciało może się facetom podobać. Ich hasło przewodnie brzmi prawdopodobnie "kręć tyłkiem ile wlezie" :ble:.

Muzyka dla 13, nie słucham, nie lubię. Jak leci w radiu nie przełanczam -znośna, ale do słuchania samemu - nigdy.

A fu! Żadna piosenka mi się nie podoba. Nagrały album i słuch po nich zaginął. Niby sie rozpadły, niby jescze grają, a więcej za nimi ciągnie się skandali, niż dobrej muzyki.

I się nie czepiać Augilery, bo naprawdę ma możliwości! ;D

Lubię Je , nie jestem Ich niewiadomo jaką fanka ,ale Je lubię;)

Sa sliczne , pieknie tancza , Nicole ma cudny glos ;D

Szkoda,że zespol sie rozbil;(

Moja ulubiona piosenka .hmm... hyba "Don't cha" , chociaz "Buttons" tez jest fajne ;D

nie powalają mnie na kolana, ale niektóre ich piosenki są fajne ;)

I don't need a man

Buttons

Sway - zaje... się przy tym tańczy ;D

a mi sa obojetne tylko czemu aby Nicole spiewa :/

przeciez jest jeszcze jedna z nich ktora spiewa ladnie ale tylko dopuszczaja ja do chorkow

a piosenki ktore sa fajne to Don't Cha, Buttons, Stickwitu czy Sway nio i Bite the dust (czy cos takiego :P )