Jak go rozgryźć?

Recommended Posts

Posted

Od jakiegoś czasu zaczęłam spotykać się z pewnym chłopakiem, poznaliśmy się miesiąc temu i co jakiś czas wychodzimy na długie spacery, rozmawiamy wygłupiamy sie, lubi mi się droczyć ale jest również troskliwy, nie mówi o sobie dużo, tak jakby starał się wszystko powiedzieć w swoim czasie.. Z mojej perspektywy mamy bardzo dobry kontakt, tematy nam się nigdy nie kończą kiedy już się spotykamy. Ale męczy mnie pewna rzecz.. nie piszemy ze sobą w ogóle... Jeśli już to wymieniany ze sobą informacje o której godzinie mamy się spotkać gdzie i kiedy, czasem odpisze coś na moją relacje na Instagramie czy coś podobnego, ale tak to w ogóle ze sobą nie piszemy.. dręczy mnie to ponieważ jestem typem osoby która ma potrzebę takiego kontaktu a on nie wydaje się tego potrzebować, mam wrażenie przez to że wychodzi ze mną tylko po to aby czas szybciej mu zleciał.. ktoś zna może ten typ osoby? 

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Who's Online

• There are no registered users currently online
  • Tematy

• Recent Status Updates

• Borowy

Borowy  »  mw2

Ej, robimy coś?
      · 1 reply
    • Gerda

Gerda  »  Martusiaaaaaa92

Masz rangę "cichy pierdobójca" hahahaha sikam
      · 2 replies
    • Martusiaaaaaa92

Martusiaaaaaa92  »  Gerda

O, nowy nick!
      · 1 reply
    • Lina_Evi

Lina_Evi

Witam ponownie.
      · 2 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
      · 0 replies
  • Popular Contributors

1. 1
      sgt.manson
      sgt.manson
      1
  • Create New...
Please Sign In or Sign Up